michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polsce u20 też nie idzie a tam nie ma mistera Probierza
0
No to oglądam koszykówkę Real - Unicaja.
Nic innego nie ma do oglądania dzisiaj.
Ale już w weekend Klubowe Mistrzostwa Świata :D
3
@kanver_ Ale my nie mamy przyszłości.
Teraźniejszości też nie mamy.
3
Na cześć naszego treneiro z Temu ustawiłem sobie piękny awatar.
Ave Probierz!
1
Kulesza po pijaku dał do podpisania kontrakt Probierzowi bo myślał że to Guardiola.
Tak było, nie zmyślam
2
Przegrywamy skromnie, cieszmy się z małych rzeczy.
1
Guardiola z Temu ma farta
4
Chłop z Cracovii strzela gola minutę po wejściu.
Kurtyna XD
0
Cieszmy się z małych rzeczy bo...
...Mogliśmy przegrywać 0:2!
4
I będzie jak dawniej
Przestańmy się spieszyć
Zacznijmy od nowa
OD TYCH MAŁYCH RZECZY
5
Co z tym możemy zrobić?...
...ZBUDUJEMY NASZ DOM NA PIASKU!!!
1
To teraz laga na Robercika!!
OH, wait...
6
Jest 32 minuta a my przegrywamy tylko 0:1. Cieszmy się z małych rzeczy.
0
Z Lewandowskim nie byłoby tego karnego
0
Teraz przy każdej zmarnowanej naszej sytuacji komentarze, że Lewandowski by wykorzystał XD w sumie macie rację
0
@tbas ja tez bo uwielbiam EURO I mundiale ale jakoś tak inaczej jak nasi też grają
1
Mi w sumie obojętna jest ta reprezentacja po tych wszystkich skandalach.
Ale chciałbym żebyśmy pojechali na mundial, bo wtedy prawie cały kraj tym żyje, nawet ci co piłki nie oglądają to mecz Polski na mistrzostwach świata oglądają. 3 mecze i do domu ale jest fajny vibe.
0
Też wam nie działa Chatgpt?
0
Po takich szybkich piłkach Carlitosa i Sinnera to ten mecz był jak usypiacz
0
Ale ten drugi dyszy do tego mikrofonu, czy tylko ja to słyszę XDD
1
Ta nasza reprezentacją to i tak się nadaje do usunięcia z piłkarskiej mapy z Lewandowskim czy bez niego.
1
@Bocheno1 a co było od 13? Bo ja siedzę od 15 XD
0
@Stinger_ w meczu o 3 miejsce LN nie ma dogrywek, tylko od razu rzuty karne
0
@Criss18Barca kiedyś byłem fanem żużla, ale tylko 2 sezony :D
1
Dzisiaj od 15 przed telewizorem, mecz o 3 miejsce, wielki Carlitos i finał Ligi Narodów.
Wynagrodzono mi wczorajszy nieudany festiwal zorza :V
2
Bernardo SIMBA XDDDDDDD
1
@Lionel_Messi10 dobry jest? Oglądałeś go?
0
@FcPortoFan1999 i tyle? I ja miałbym kibicować oszustowi? ¡Vamos Carlitos!
0
A co ostatecznie wyszło z tym dopingiem u Sinnera?
0
@Frimpong a co to jest snooker xd