michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jedyną piosenkę którą będę czasem słuchać z tej eurowizji to będą Niemcy.
0
Myślałem że gorszego od Nemo już nie będzie
9
Na przyszły rok proponuję żeby jurorzy oceniając piosenki nie znali narodowości.
3
Ale dno ta eurowizja
0
To to z Austrii to jest pani? Dopiero teraz się dowiedziałem, całe życie w błędzie
0
Hahahahah 0 i słusznie, pozdro jury
0
Póki co dostaliśmy najwięcej, jury nas po prostu nienawidzą
2
UuuuuuuuUUuUUU 139 punktów, A POR LA WYGRANA!!
0
Justynę pogrążył skrót i dmuchanko
0
Jakby dla nas śpiewała Loreen to i tak bylibyśmy przedostatni, taka prawda.
3
Wyprzedziliśmy San Marino!!!! STRONG
0
5 dostaliśmy !!!!!!!!! VIVA AUSTRALIA
1
To niech już ta Francja wygra a nie ten badziew ze Szwajcarii czy Austrii
1
Jeśli to oceny na podstawie skrótów to nasze miejsce jest adekwatne xD
1
Już myślałem że JUkrejn 12 pkt xdd
2
Ja tu się podniecam od 4 godzin a tu takie coś XDDD co to jest za głosowanie
3
Czuje się jakbym z liścia dostał:D
4
Wielka Brytania za taką gówniana piosenkę na 6 miejscu XDDD
Nie no, wychodzę
2
Jednak eurowizja to gunwo, 0 obiektywizmu
2
Ale ze Ukraina 0 punktów Polsce jak my im tak pomagamy przy wojnie?!?!??????!
0
Czy tylko ja nie pamiętam na szybko jakie te kraje miały piosenki? :(
1
Ukraina 8 XDDDDD
1
Niech więcej nie pokazują tych skrótów bo się pogrążamy, najgorszy skrót ever
4
Uwaga bo zaraz wleci potężny skrót XDDDDD
4
Na skróty to Polska ostatnie miejsce by zajęła
0
To o której głosowanie bo już mi się spać chce :D sobota wieczór humor gituwa
0
@pt9 To zły pomysł oglądać katastrofy lotnicze przed pierwszym lotem XDD
0
@Nazio_87 i kto u ciebie wygrywa bo widzę, że też się bawisz w ocenki?
U mnie Niemcy z dychą.
5
@clyde i ty się nazywasz Polką?
1
@D10SLEO Wiedziałem XD
Jestem obiektywny :D