4

Jedyną piosenkę którą będę czasem słuchać z tej eurowizji to będą Niemcy.

0

Myślałem że gorszego od Nemo już nie będzie

9

Na przyszły rok proponuję żeby jurorzy oceniając piosenki nie znali narodowości.

3

Ale dno ta eurowizja

0

To to z Austrii to jest pani? Dopiero teraz się dowiedziałem, całe życie w błędzie

0

Hahahahah 0 i słusznie, pozdro jury

0

Póki co dostaliśmy najwięcej, jury nas po prostu nienawidzą

2

UuuuuuuuUUuUUU 139 punktów, A POR LA WYGRANA!!

0

Justynę pogrążył skrót i dmuchanko

0

Jakby dla nas śpiewała Loreen to i tak bylibyśmy przedostatni, taka prawda.

3

Wyprzedziliśmy San Marino!!!! STRONG

0

5 dostaliśmy !!!!!!!!! VIVA AUSTRALIA

1

To niech już ta Francja wygra a nie ten badziew ze Szwajcarii czy Austrii

1

Jeśli to oceny na podstawie skrótów to nasze miejsce jest adekwatne xD

1

Już myślałem że JUkrejn 12 pkt xdd

2

Ja tu się podniecam od 4 godzin a tu takie coś XDDD co to jest za głosowanie

3

Czuje się jakbym z liścia dostał:D

4

Wielka Brytania za taką gówniana piosenkę na 6 miejscu XDDD
Nie no, wychodzę

2

Jednak eurowizja to gunwo, 0 obiektywizmu

2

Ale ze Ukraina 0 punktów Polsce jak my im tak pomagamy przy wojnie?!?!??????!

0

Czy tylko ja nie pamiętam na szybko jakie te kraje miały piosenki? :(

1

Ukraina 8 XDDDDD

1

Niech więcej nie pokazują tych skrótów bo się pogrążamy, najgorszy skrót ever

4

Uwaga bo zaraz wleci potężny skrót XDDDDD

4

Na skróty to Polska ostatnie miejsce by zajęła

0

To o której głosowanie bo już mi się spać chce :D sobota wieczór humor gituwa

0

@pt9 To zły pomysł oglądać katastrofy lotnicze przed pierwszym lotem XDD

0

@Nazio_87 i kto u ciebie wygrywa bo widzę, że też się bawisz w ocenki?
U mnie Niemcy z dychą.

5

@clyde i ty się nazywasz Polką?

1

@D10SLEO Wiedziałem XD
Jestem obiektywny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?