0

@Bartula Dlatego zazdroszczę Realowi tyle Lig Mistrzów w ostatnich latach.
Nie ma nic lepszego niż świętowanie LM, liga nie daje tak dużo radości co LM

3

Ta ciągle o podatku katastralnym, w życiu nigdy na nią nie zagłosuję

0

Ilu jeszcze zostało po Biejat?

8

Panie pośle drogi Marku szczęść Boże

2

Zobaczcie jak nawrocki śmiesznie chodzi XD sztywny jak jego przełożony

10

Legenda głosi, że Woch kiedyś mrugnął

3

Wochowi zaraz oczy z orbity wyskoczą XD

0

marek jakubiak influenser

0

@MesQueUnClub96 Drużyna i Ancelotti popierają działania Realu Madryt w sprawie wypowiedzi sędziów. W drużynie odebrano słowa sędziego jako groźby.

0

Ale fart XDDDDD

0

Kto oglada reprezentację Polski ten w cyrku się nie śmieje

0

Widzicie jaka Litwa jest potężna? Remis z Finlandią, a hejterzy narzekają ze wymęczyliśmy zwycięstwo.

0

Odpalam sobie gierkę a w tle mecz, bo raczej nie będzie to nic ciekawego dla oczu xD

0

@michaleu a nie, mam, tylko jest rozładowany XD

0

Ajajajaj 3 dogrywki, nie mam trzeciego laptopa xdd

0

Te dogrywki w ogórkowej Lidze Narodow to jakiś żart

0

Francja gra taką samą kupę jak w pierwszym meczu

0

A półfinały i finały Ligi Narodow kiedy będą?
I drugie pytanko co z tymi ekipami co będą grały półfinały, kiedy rozegrają mecze eliminacyjne do MŚ?

Gubię się w tych repkach

1

Cristiano Ronaldo FATALNIE z rzutu karnego, nie ma gola

0

@Szmulek skąd ten komentarz?

0

@Eklerek Ciężej niż reprezentację Polski?

0

@jakub1906 Już wolę obejrzeć powtórkę meczu Holandii z Hiszpanią, którego nie oglądałem

0

@agaFCB noo tak hahah co to trzeba mieć w głowie żeby to wrzucać :D

@Sinirsey no nie oglądam za dużo, ale w tym poście głównie chodziło mi o facebooka i IG

@Bykunn dla mnie też nie

@TR3YWAY w realnym świecie żadna z tych "dupeczek" nie zwróci na niego uwagi

@Katalończyk 99 Nie korzystanie z FB i IG nazywasz izolacją od świata?

2

@dawidz4 Na TVP2 jest transmisja

0

@Natenczas 3 godziny dziennie

3

@pt9 To chyba u ciebie nikt się nie udziela, bo u mnie non stop jakieś zdjęcia bombelków, czy inne pierdoły :D

1

@tadzik447 Sportowa społeczność czyli taka co mnie interesuje. Nie no daj spokój, przecież to nie to samo. :)

11

Jakiś czas temu zrezygnowałem z mediów społecznościowych i od razu lepiej się żyje, polecam każdemu

1

@Lanosss Jak to tak, przecież Borek świętował gola w 80 minucie z potężną Litwą jakby to był finał MŚ.

1

@FcPortoFan1999 a jutro wszystko o tej samej godzinie, ja nie wiem kto to ustala, ale nie jest zbyt mądry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?