michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ i Real wygrał manitą
5
Milan co za comeback :O brawo!
Z 0:2 na 3:2 :D
Ah karne by się obejrzało jednak:D
0
Czemu Arsenal wczoraj wtopił, byłoby ciekawiej :(
Edit dobra, przecież to jednak jest Junajted, 1:1 XDD
0
Co tak słabo na tym viaplay? Nie ma studia, a komentatorzy też jacyś nijacy. Gdzie Twaro albo Pełka?
0
@joloskyy nie, a jest skuteczne?
0
@joloskyy od 1 stycznia
0
Nie ma to jak zacząć rok z grypą typu A. Jeszcze to dziadostwo się tak szybko rozprzestrzenia ze wszyscy u mnie w domu zdychają
3
Świętują jakby Ligę Mistrzów wygrali hahahahah
0
Dobra laporta już się nie ośmieszaj i przyznaj że jesteś jedną wielką porażką
0
"Chciałbym kolejnego pożegnania z Athletikiem” – powiedział Javi Martínez."
Chyba w tym kontekście chodzi o to że chciałby INNEGO pożegnania, a nie kolejnego.
5
¡¡¡¡Laporta out!!!!
Kto za?
0
Lautaro gra dla Atalanty XD dramatyczny piłkarz
1
@gumaz Nie wiem co to
2
Wielka szkoda że nie ma gola dla Atalanty
1
@VamosRakieta chłopie ja nawet nie wiem co to jest
1
Na LR oglądają jakiegoś darta, a meczu Inter Atalanta nikt :/
5
Ja bym na jego miejscu przeniósł się gdzieś indziej i niech mi płacą do 2030 roku pensje. Oby właśnie tak zrobił
11
@Sccaner Andre Gomes
5
Kto jutro też ma wolne i nie idzie do roboty? :D
0
@Cygan BRC jestem w Wawie i faktycznie czuje się jakbym był za granicą bo spotkać Polaków rodaków to rzadkość :D
3
A u mnie kończy się beznadziejny rok, zaczyna się kolejny :]
0
@Qlimax86 weź licz cały rok ile strzelisz kupek
2
Świzdu gwizdu ileś tysięcy złotych poszło w pi*du
0
@BraianoRst fajny awatar, przybliżyłem żeby zobaczyć jak wyglądasz a tu @sidzej
0
Olmo będzie miał płacone do 2030 roku przez Barcelonę, może zgarnąć premię w innym klubie za podpis i jeszcze w tym klubie zarabiać?
Dwie milionowe pensje + ogromna premia za darmowe przejście.
Olmo może całować Jana "Jokera" Laporte po stopkach!
0
A ta cała wersow już "śpiewała"?
2
@Stinger_ Przecież sam się na świat nie prosił...
3
Jeszcze tylko kilka godzin i skończy się to, jak ja to nazywam, świąteczno-noworoczne sranie. :)
0
@MesQueUnClub96 Jakie 1.5 roku temu? Ja? Ja mam konto od maja 2016 roku
Edit a, chodzi o @pauletaa
0
A dlaczego nie można już strzelać fajerwerkami na La Rambli?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8046610#comment-8046610
Kto to pamięta, miał za*ebiste dzieciństwo ;)