0

@Stinger_ i Real wygrał manitą

5

Milan co za comeback :O brawo!
Z 0:2 na 3:2 :D

Ah karne by się obejrzało jednak:D

0

Czemu Arsenal wczoraj wtopił, byłoby ciekawiej :(

Edit dobra, przecież to jednak jest Junajted, 1:1 XDD

0

Co tak słabo na tym viaplay? Nie ma studia, a komentatorzy też jacyś nijacy. Gdzie Twaro albo Pełka?

0

@joloskyy nie, a jest skuteczne?

0

@joloskyy od 1 stycznia

0

Nie ma to jak zacząć rok z grypą typu A. Jeszcze to dziadostwo się tak szybko rozprzestrzenia ze wszyscy u mnie w domu zdychają

3

Świętują jakby Ligę Mistrzów wygrali hahahahah

0

Dobra laporta już się nie ośmieszaj i przyznaj że jesteś jedną wielką porażką

0

"Chciałbym kolejnego pożegnania z Athletikiem” – powiedział Javi Martínez."

Chyba w tym kontekście chodzi o to że chciałby INNEGO pożegnania, a nie kolejnego.

5

¡¡¡¡Laporta out!!!!

Kto za?

0

Lautaro gra dla Atalanty XD dramatyczny piłkarz

1

@gumaz Nie wiem co to

2

Wielka szkoda że nie ma gola dla Atalanty

1

@VamosRakieta chłopie ja nawet nie wiem co to jest

1

Na LR oglądają jakiegoś darta, a meczu Inter Atalanta nikt :/

5

Ja bym na jego miejscu przeniósł się gdzieś indziej i niech mi płacą do 2030 roku pensje. Oby właśnie tak zrobił

11

@Sccaner Andre Gomes

5

Kto jutro też ma wolne i nie idzie do roboty? :D

0

@Cygan BRC jestem w Wawie i faktycznie czuje się jakbym był za granicą bo spotkać Polaków rodaków to rzadkość :D

3

A u mnie kończy się beznadziejny rok, zaczyna się kolejny :]

0

@Qlimax86 weź licz cały rok ile strzelisz kupek

2

Świzdu gwizdu ileś tysięcy złotych poszło w pi*du

0

@BraianoRst fajny awatar, przybliżyłem żeby zobaczyć jak wyglądasz a tu @sidzej

0

Olmo będzie miał płacone do 2030 roku przez Barcelonę, może zgarnąć premię w innym klubie za podpis i jeszcze w tym klubie zarabiać?
Dwie milionowe pensje + ogromna premia za darmowe przejście.

Olmo może całować Jana "Jokera" Laporte po stopkach!

0

A ta cała wersow już "śpiewała"?

2

@Stinger_ Przecież sam się na świat nie prosił...

3

Jeszcze tylko kilka godzin i skończy się to, jak ja to nazywam, świąteczno-noworoczne sranie. :)

0

@MesQueUnClub96 Jakie 1.5 roku temu? Ja? Ja mam konto od maja 2016 roku

Edit a, chodzi o @pauletaa

0

A dlaczego nie można już strzelać fajerwerkami na La Rambli?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8046610#comment-8046610
Kto to pamięta, miał za*ebiste dzieciństwo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?