2

Plus tej przerwy reprezentacyjnej jest taki, że to ostatnia przerwa reprezentacyjna w tym roku

0

@FcPortoFan1999 Liczyłem że będzie wyrównany mecz, bo niby madryciaki w dobrej formie miały być

0

Kobitki coś nie wzbudzają uwagi na La Rambli :PP

Super jest ta przerwa na repki, taka mało ciekawa.

1

Nie przystoi mistrzom Europy dostawać manitę...

3

Wstyd, klęska, kompromitacja mistrzów Europy. 0:4

3

Wstyd żeby mistrzowie Europy przegrywali 0:3

3

Mistrzowie Europy przegrywają...

0

@matirix20 Leszek Lichota

0

W końcu Polska mistrzem Europy, gramy jak Brazil!

3

AJ AJ AJ AJ PISTOLEJRO

0

Cristiano tym wolnym zrobił @Kapitan hawk dzień

1

CONMEBOL to stan umysłu

3

Zepsuli nam Święto Niepodległości...

0

Spodziewałem się czegoś więcej po Fenerbahce... I po tym meczu.

0

Można gdzieś obejrzeć skróty Ligi Mistrzów za free?

1

@Derean przecież te angielskie, serbskie i włoskie się nie zacinają.
Ja Real wczoraj oglądałem na włoskim i była super jakość bez zcinek.
Też komentował Kręcidlo i wolałem posłuchać włoskiego niż jego.

2

@Pedri16Future wszystkie juleczki nie mogą się pozbierać po śmierci liama, którego nigdy nie widziały na oczy

2

Vinicius to faktycznie świetny piłkarz, dzisiaj Hat-trick a za tydzień ZP :p

2

Dzieje się na Anfield :D jak ja kocham tą ligę

1

@Adran360 Benzema vs Nacho :D

0

Kiwior to musi mieć dobrego agenta XD
W Arsenalu i reprezentacji kicha

0

@Lanosss Nadal mają do niego prawa i będą mogli go wykupić więc pewnie skorzystają

1

Sarr faulował Richarlisona Kudusem XD

0

@Marian_Pazdzioch @marcin62
Dzięki wam, działa!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ludzie jak się wkleja dobrze linka z Twittera w 2024 na LR?

0

@tbas Mnie najbardziej śmieszą eksperci internetowi którzy chcieliby żeby ich wypuścili na wolność.
Nieważne co im robili to rozwiązaniem nie jest zamordowanie ich. Jeszcze oddali chyba z 10 strzałów do każdego, chore.

1

@FabianekMrozek To jest już tak nudne. Ile razy w ciągu jego pobytu w Arabii o tym informowali że wróci do Europy?
Odgrzewane kotlety normalnie ;d

1

Co sądzicie o braciach Menendez?

Chodzi mi konkretnie o tą sprawę, nie o serial na Netflixie.

0

@Dr Joint Nie, nie ma tego na Playerze, trzeba wykupić Maxa.

@Bobo25 No jest nowy sezon, chyba ostatni

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?