michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Plus tej przerwy reprezentacyjnej jest taki, że to ostatnia przerwa reprezentacyjna w tym roku
0
@FcPortoFan1999 Liczyłem że będzie wyrównany mecz, bo niby madryciaki w dobrej formie miały być
0
Kobitki coś nie wzbudzają uwagi na La Rambli :PP
Super jest ta przerwa na repki, taka mało ciekawa.
1
Nie przystoi mistrzom Europy dostawać manitę...
3
Wstyd, klęska, kompromitacja mistrzów Europy. 0:4
3
Wstyd żeby mistrzowie Europy przegrywali 0:3
3
Mistrzowie Europy przegrywają...
0
@matirix20 Leszek Lichota
0
W końcu Polska mistrzem Europy, gramy jak Brazil!
3
AJ AJ AJ AJ PISTOLEJRO
0
Cristiano tym wolnym zrobił @Kapitan hawk dzień
1
CONMEBOL to stan umysłu
3
Zepsuli nam Święto Niepodległości...
0
Spodziewałem się czegoś więcej po Fenerbahce... I po tym meczu.
0
Można gdzieś obejrzeć skróty Ligi Mistrzów za free?
1
@Derean przecież te angielskie, serbskie i włoskie się nie zacinają.
Ja Real wczoraj oglądałem na włoskim i była super jakość bez zcinek.
Też komentował Kręcidlo i wolałem posłuchać włoskiego niż jego.
2
@Pedri16Future wszystkie juleczki nie mogą się pozbierać po śmierci liama, którego nigdy nie widziały na oczy
2
Vinicius to faktycznie świetny piłkarz, dzisiaj Hat-trick a za tydzień ZP :p
2
Dzieje się na Anfield :D jak ja kocham tą ligę
1
@Adran360 Benzema vs Nacho :D
0
Kiwior to musi mieć dobrego agenta XD
W Arsenalu i reprezentacji kicha
0
@Lanosss Nadal mają do niego prawa i będą mogli go wykupić więc pewnie skorzystają
1
Sarr faulował Richarlisona Kudusem XD
0
@Marian_Pazdzioch @marcin62
Dzięki wam, działa!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ludzie jak się wkleja dobrze linka z Twittera w 2024 na LR?
0
@tbas Mnie najbardziej śmieszą eksperci internetowi którzy chcieliby żeby ich wypuścili na wolność.
Nieważne co im robili to rozwiązaniem nie jest zamordowanie ich. Jeszcze oddali chyba z 10 strzałów do każdego, chore.
1
@FabianekMrozek To jest już tak nudne. Ile razy w ciągu jego pobytu w Arabii o tym informowali że wróci do Europy?
Odgrzewane kotlety normalnie ;d
1
Co sądzicie o braciach Menendez?
Chodzi mi konkretnie o tą sprawę, nie o serial na Netflixie.
0
@Dr Joint Nie, nie ma tego na Playerze, trzeba wykupić Maxa.
@Bobo25 No jest nowy sezon, chyba ostatni