0

@Linnox Griselda Blanco *.*

1

Ale farcimy hahahah

0

Jeszcze 8 minut męczarni

1

Szkocja gra, Polska strzela

0

Nasza husaria strzeliła gola i myślą że już mają wygraną w kieszeni bo się cofnęli i nic nie grają...

0

Boras musi na mecz lecieć zamiast komentować w studiu, ledwo ich słychać

1

Polećcie mi jakiś serial na Netflixie, bo po Breaking Bad i Saulu nie wiem co oglądać:D
W miarę krótki max 2 sezony.

0

A już wiadomo w jakie dni będzie LM i jakie godziny?

5

Czuję się jak na matematyce w szkole kiedyś -nic nie ogarniam

3

Czekajcie bo ja chyba jakiś film włączyłem... Na którym kanale jest losowanie LM?

6

Cristiano Ronaldo, najlepszy piłkarz w historii Ligi Mistrzów

1

@Comfortable_ właśnie się zmagam z takim kacem, po takim topowym serialu już chyba nic mi nie będzie pasować :p

0

Dotknęła mnie tak zwana klątwa komentatora, dżakson gol na 1:0 XDDD

PS i tak jest cieniasem

0

Czas się pośmiać z karykatury piłkarza jakim jest nikolas dżakson z czelsi.

Odcinek 2, Dżakson kontra Wolves

0

@lntrowertyk Tak, według mnie słaby, ale warto obejrzeć.

3

Skończyłem oglądać Better Call Saul... I co ja mam teraz zrobić ze swoim życiem? XD

Skończyło się moje ulubione uniwersum :D ktoś poleci coś równie dobrego na Netflixie do oglądania?
@TheNekro94 @kuz @Faro @Comfortable_ @ranger3120 @Kubsoleon
oznaczyłem wszystkich co polecili mi to arcydzieło, dziękówa

0

Joao Pedro, ależ miał dużo miejsca xD United nigdy się nie zmieni :D

0

Ktoś w skrócie może opisać jak będzie wyglądać nowa Liga Mistrzów?

0

Kiedy losowanko Ligi Mistrzów?

0

@PIWOSZ89 No tak, pamiętam to auto :D

3

Mafia 4 w 2025 roku! Ale za dzieciaka się grało w to, wspomnienia odżyły.

Pamiętam jak chyba po przejściu gry się wykonywało jakieś zadania na mieście i można było zyskać fajne auta które się ustawiało w domu w dużym garażu :D

0

@Masnymichael Netflix

1

Dżakson weź już zejdź placku

0

@Kapitan hawk a ile goli, hejterze, nastukał to nie wspomnisz

1

Jackson z Czelsi to placek.
Gdyby zamiast niego mieli kogoś lepszego to pewnie mieliby przynajmniej jednego gola

0

@michaleu Nie dam, 500 zł wydałem na niego :D

0

Czy ktoś z ramblowiczów idzie na mecz Real Atalanta? Ja już paru gostków w koszulce Barcelony widziałem w Warszawie :D

0

@Zoker Jak mam skurcze to piję elektrolity i nie mam :D więc dają jak najbardziej

0

Po co Dani Olmo za tyle siana, gruby laporta obiecał Nico a nie tego cieniasa któremu tylko euro wyszło

1

Jesteśmy w półfinale, gramy o medale!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?