michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri won na ławkę, same straty
0
Ale poszli jak Reksio na szynkę
3
Ktoś zaskoczony? Chyba nikt.
6
@Gibbon_FCB co tam mówiłeś?
2
Nudne te dzisiejsze mecze, chyba zgoda?
0
Andersen z nieba do piekła.
Mógł dać prowadzenie a zrobił karnego xdd
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14568059#comment-14568059
Czyli cała La Rambla za Niemcami, nawet mi was nie żal
2
Kto kibicuje Danii to zielony w górę
0
Włosi do domu ze swoim antyfutbolem
0
Mikautadze 3 gole na EURO
0
@Rewolucja123 no to 2 mecze
0
Nudna ta trzecia kolejka, mało bramek. Jedynie mecz Włochy Chorwacja był emocjonujący
0
Mam pytanie, od czego zależy z którym z zespołów z 3 miejsc zagra np. Hiszpania?
Hiszpania (1B) vs 3A/D/E/F
0
@michaleu sry guys, nudzi mi się oglądając ten mecz
3
Łuuuukaaaaaaaaaaasz Piszczeeeeeeeeek
...A tymczasem Słoweńcy.
0
Ale nudne te dwa mecze teraz, Anglia i Serbia dno dna
0
Francja bilans bramkowy: 1:0
Tak to jest jak sie gra 3 defensywnie usposobionymi pomocnikami
0
Kuman zastosował wędkę i chłop wkurzony XD
0
@JohnA pokaż swoje zdjęcie, ciekawe jak ty wyglądasz
0
Chorwacja drugi raz z rzędu dostała gola w ostatniej minucie lol
0
Gdzie można sprawdzać statystyki piłkarzy jak podania kluczowe, w ofensywna tercje czy podania celne?
7
Z przebiegu meczu to Węgrzy zasłużyli na zwycięstwo.
Ale nadal mi śmierdzi ten karny dla Szkotów... Na VARze nie kto inny jak Hernandez Hernandez.
0
Węgry goooool wow
3
Oczywiście Niemcom zawsze się pofarci
0
Który to z Węgrów? Przypomina to sytuacje z Eriksenem :/
0
Oby w meczu Szkocja-Węgry był remis bo obie drużyny są mierne i nie zasługują na fazę pucharową
0
Ale żeby Szkocja miała po 37 minutach 0 strzałów to naprawdę wstyd
0
Szwajcaria goooooooL
Chyba spalony niestety. Jednak nie hihihi
1
@arsenallondyn0 2 naraz! Jeden na telewizorze, drugi na lapku, pozdro
1
@Masnymichael 2 mecze, jeden w telewizji, drugi na lapku