1

Pedri won na ławkę, same straty

0

Ale poszli jak Reksio na szynkę

3

Ktoś zaskoczony? Chyba nikt.

6

@Gibbon_FCB co tam mówiłeś?

2

Nudne te dzisiejsze mecze, chyba zgoda?

0

Andersen z nieba do piekła.
Mógł dać prowadzenie a zrobił karnego xdd

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14568059#comment-14568059
Czyli cała La Rambla za Niemcami, nawet mi was nie żal

2

Kto kibicuje Danii to zielony w górę

0

Włosi do domu ze swoim antyfutbolem

0

Mikautadze 3 gole na EURO

0

@Rewolucja123 no to 2 mecze

0

Nudna ta trzecia kolejka, mało bramek. Jedynie mecz Włochy Chorwacja był emocjonujący

0

Mam pytanie, od czego zależy z którym z zespołów z 3 miejsc zagra np. Hiszpania?

Hiszpania (1B) vs 3A/D/E/F

0

@michaleu sry guys, nudzi mi się oglądając ten mecz

3

Łuuuukaaaaaaaaaaasz Piszczeeeeeeeeek

...A tymczasem Słoweńcy.

0

Ale nudne te dwa mecze teraz, Anglia i Serbia dno dna

0

Francja bilans bramkowy: 1:0

Tak to jest jak sie gra 3 defensywnie usposobionymi pomocnikami

0

Kuman zastosował wędkę i chłop wkurzony XD

0

@JohnA pokaż swoje zdjęcie, ciekawe jak ty wyglądasz

0

Chorwacja drugi raz z rzędu dostała gola w ostatniej minucie lol

0

Gdzie można sprawdzać statystyki piłkarzy jak podania kluczowe, w ofensywna tercje czy podania celne?

7

Z przebiegu meczu to Węgrzy zasłużyli na zwycięstwo.
Ale nadal mi śmierdzi ten karny dla Szkotów... Na VARze nie kto inny jak Hernandez Hernandez.

0

Węgry goooool wow

3

Oczywiście Niemcom zawsze się pofarci

0

Który to z Węgrów? Przypomina to sytuacje z Eriksenem :/

0

Oby w meczu Szkocja-Węgry był remis bo obie drużyny są mierne i nie zasługują na fazę pucharową

0

Ale żeby Szkocja miała po 37 minutach 0 strzałów to naprawdę wstyd

0

Szwajcaria goooooooL

Chyba spalony niestety. Jednak nie hihihi

1

@arsenallondyn0 2 naraz! Jeden na telewizorze, drugi na lapku, pozdro

1

@Masnymichael 2 mecze, jeden w telewizji, drugi na lapku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?