michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy w powtórce Klasyku będzie uwzględniona ponad godzina opóźnienia bo zamierzam dzisiaj obejrzeć bo wczoraj nie dałem rady tak długo czekać :D
0
3000 dni w serwisie mi dzisiaj wybiło, nikt mnie nie przebije!
0
@Essos ale tylko dla tych co brali udział w pierwszym losowaniu
1
Bejba, yts kajna krejza
Dało się wykupić bilet na sam występ ikony?
0
@Criss18Barca Może niedawno się zabił, chociaż to może mało prawdopodobne.
1
Podobno odnaleziono ciało Jaworka który 3 lata temu zabił trzy osoby z rodziny. (Ciało znalezione 5 km od miejscowości w której ich zamordował)
Ciekawe czy to on i ile czasu tam leżał.
0
@MesQueUnClub96 dzień moich urodzin
0
@Faro maja z ciebie bekę na streamie XD
0
@SelloutCrowd na Mbappe się nie da odpowiedzieć
1
United zaczyna sezon po staremu, właśnie przegrali sparing z Rosenborgiem 0:1, gol w końcówce.
0
Kto został królem strzelców turnieju?
1
Klątwa Kane'a go nie opuszcza...
1
TEJNI wchodzi na boisko
1
To był Zidane czy Bellingham :O
3
Hahahahahaha leżę i nie wstaję co teraz Szpaku ugotował, niezły Gavi hahah
0
Jestem za Anglią ale zapomniałem o klątwie Kane'a, także gratulacje dla rywali z Hiszpanii
1
Lazio wygrywa z jakimś Auronzo 23:0. Jest 87 minuta, myślę że już bramka na 24 podetnie im skrzydła
4
Jako jedyny na LR jestem za Anglikami...
Futbol is coming home!
1
@Sulimo w poprzednim sezonie w Como strzelił 14 goli i zanotował 4 asysty
1
@Culer9002 faza grupowa jeszcze była top, a pucharowa o wiele gorzej :p
0
@Culer9002 EURO też wszystkie mecze oglądałeś. Dobrze kojarzę? :P
0
@Encore a piłka nożna?
0
Co będziecie oglądać na Igrzyskach?
0
Trzeba też docenić angielski Alcaraza bo jeszcze niedawno tylko po hiszpańsku się wypowiadał :D
2
Hot Alcaraz XDDD
1
Alcaraz to madridista, madridistom nie kibicuję
0
@Kapitan hawk Haroł *
3
@Arden Rodziców, reszcie kij w oko
0
@FCB_dimiC to by nic nie dało, nie dałoby nic?
0
Szkoda ze mnie Messi nie kąpał jak byłem mały