1

@arsenallondyn0 2 naraz! Jeden na telewizorze, drugi na lapku, pozdro

1

@Masnymichael 2 mecze, jeden w telewizji, drugi na lapku

0

Polecacie stronę alebilet? Ktoś kupował i wszystko było w porządku?

2

@Rust_Cohle mi się bardzo podobał, od początku jazda bez trzymanki :D a nie widzę innych kandydatów na 3 miejsce, może ewentualnie inny mecz Rumunów, z Ukrainą

2

Moje TOP 3 meczów na EURO:
1) Turcja- Gruzja (3:1)
2) Chorwacja - Albania (2:2)
3) Belgia - Rumunia (2:0)

2

To jest jeden z lepszych meczów na EURO, może nawet w TOP 2

0

Bardzo fajne mecze dzisiaj o 18 i 21 w porównaniu do tych wczorajszych paździerzy

1

Niezła jest grupa E, jeśli Belgia wygra to wszystkie drużyny przed ostatnią kolejką będą miały 3 punkty

3

NIE dla cieniasów w Barcy!

1

Nie strzelał tylko asystował Cristiano Ronaldo!!! :O

2

Po 3 ostatnich meczach euro (Polska-Austria, Francja-Holandia, Czechy-Gruzja) ten w końcu da się oglądać

1

Cancelo to jest cienias

1

Co to było xDDD

3

Pierwszy raz ktoś się nabrał na przekładankę CR7 xd

0

Breaking news: wrócił Leao a nie Lią!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ptrx akurat ten mecz miał tylko ciekawe końcówki w obu połowach i nic po za tym

3

@Deviler Mikautadze z Gruzji, Musiala z Niemiec i Schranz ze Słowacji

0

@Lisek ale to jest świetne, może nie w tej sytuacji ale ile razy było tak że nie było widać czy jest ręką czy nie

12

Statystyki tego meczu można porównać tak:

Czechy to para, która od lat stara sie o dziecko

Gruzja to para nastolatków w kiblu

0

@Tasde ja jeszcze na tablecie i telefonie kiedyś odpaliłem mecze, fajnie że nie tylko ja tak robię xD

0

Oby Gruzja wykorzystała karnego, to może druga połowa będzie ciekawsza

0

@Tasde Robię tak od lat. Na telewizorze oglądam mecz, który mnie bardziej interesuje a na lapku ten co mniej :D

16

To jest mecz euro numer 24, co znaczy że obejrzałem do tej pory... 24 mecze.

Ponad tygodniowy maraton dzisiaj dobiega końca, od jutra mecze o jednej godzinie:D

2

@Rust_Cohle puma to takie zwierzę

1

@Pawel13sz zostało nam tylko żyć historią

0

To ostatni mecz na EURO o 15 :(

1

Jedynie @FcPortoFan1999 mógł się podobać ten mecz, on jest przyzwyczajony do takiej padaki jak w ekstraklasie
No offence ziom :D

0

@Barca_bwo Zgadzam się

0

Pierwszy remis 0:0 na tegorocznym EURO stał się faktem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?