michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arsenallondyn0 2 naraz! Jeden na telewizorze, drugi na lapku, pozdro
1
@Masnymichael 2 mecze, jeden w telewizji, drugi na lapku
0
Polecacie stronę alebilet? Ktoś kupował i wszystko było w porządku?
2
@Rust_Cohle mi się bardzo podobał, od początku jazda bez trzymanki :D a nie widzę innych kandydatów na 3 miejsce, może ewentualnie inny mecz Rumunów, z Ukrainą
2
Moje TOP 3 meczów na EURO:
1) Turcja- Gruzja (3:1)
2) Chorwacja - Albania (2:2)
3) Belgia - Rumunia (2:0)
2
To jest jeden z lepszych meczów na EURO, może nawet w TOP 2
0
Bardzo fajne mecze dzisiaj o 18 i 21 w porównaniu do tych wczorajszych paździerzy
1
Niezła jest grupa E, jeśli Belgia wygra to wszystkie drużyny przed ostatnią kolejką będą miały 3 punkty
3
NIE dla cieniasów w Barcy!
1
Nie strzelał tylko asystował Cristiano Ronaldo!!! :O
2
Po 3 ostatnich meczach euro (Polska-Austria, Francja-Holandia, Czechy-Gruzja) ten w końcu da się oglądać
1
Cancelo to jest cienias
1
Co to było xDDD
3
Pierwszy raz ktoś się nabrał na przekładankę CR7 xd
0
Breaking news: wrócił Leao a nie Lią!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ptrx akurat ten mecz miał tylko ciekawe końcówki w obu połowach i nic po za tym
3
@Deviler Mikautadze z Gruzji, Musiala z Niemiec i Schranz ze Słowacji
0
@Lisek ale to jest świetne, może nie w tej sytuacji ale ile razy było tak że nie było widać czy jest ręką czy nie
12
Statystyki tego meczu można porównać tak:
Czechy to para, która od lat stara sie o dziecko
Gruzja to para nastolatków w kiblu
0
@Tasde ja jeszcze na tablecie i telefonie kiedyś odpaliłem mecze, fajnie że nie tylko ja tak robię xD
0
Oby Gruzja wykorzystała karnego, to może druga połowa będzie ciekawsza
0
@Tasde Robię tak od lat. Na telewizorze oglądam mecz, który mnie bardziej interesuje a na lapku ten co mniej :D
16
To jest mecz euro numer 24, co znaczy że obejrzałem do tej pory... 24 mecze.
Ponad tygodniowy maraton dzisiaj dobiega końca, od jutra mecze o jednej godzinie:D
2
@Rust_Cohle puma to takie zwierzę
1
@Pawel13sz zostało nam tylko żyć historią
0
To ostatni mecz na EURO o 15 :(
1
Jedynie @FcPortoFan1999 mógł się podobać ten mecz, on jest przyzwyczajony do takiej padaki jak w ekstraklasie
No offence ziom :D
0
@Barca_bwo Zgadzam się
0
Pierwszy remis 0:0 na tegorocznym EURO stał się faktem.