michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Extra, będzie ciekawiej. Człowiek Warga scores!!!
1
Ale golazo, dobrze tak Węgrom bo grają jakby mieli zapewnione wyjście z grupy
5
Co oni pierd.. Tatar, musli, owsianka? Wtf z tymi komentatorami?
2
Węgry vs Szwajcaria? Kto ogląda?:D
0
@taxky Breaking Bad i Rojst !
0
OFICJALNIE: Mbappe w Realu!
0
@VegetaPolska oni w tym Chiri są żałośni XDD
0
A Madrycioki czekają na Kylianka, niby o 19:00 ma być oficjalka
0
Już po sezonie w Serie A a tu jeszcze grają Atalanta z Fiorentiną zaległy mecz :D
0
@Marcelinho99 Vinicius gra teraz na środku ataku. Pewnie będzie wymienność pozycji z Mbappe.
Ancelotti jest wybitnym trenerem, ogarnął nową pozycję Bellinghamowi i zdobył dublet pomimo 3 zerwanych więzadeł i mnóstwa kontuzji
1
@Faro HIR ŁI GO padło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kylian Mbappé to Real Madrid. HERE WE GO. - Fabrizio Romano
0
Czy viagogo jest wiarygodne? Kupował ktoś tam bilety i wszedl na stadion czy to jacyś oszuści?
3
@Sulimo drugi z rzędu w LKE
0
@July_6_BcN No też już to słyszałem, ciekawe jak jest w rzeczywistości
0
@koksik2700 a w przyszłym sezonie będzie jeszcze więcej meczów. Nowy format LM, puchar interkontynentalny i KMŚ przez miesiąc. W złą stronę to idzie
4
@barcelonaLM oby kiedyś to padło jak NK.
Mi tylko messenger wystarczy do szczęścia
0
@Jakchcesz nie bawi mnie to już tak jak kiedyś, chyba się starzeje
6
Kończę pierwszy sezon Breaking Bad, serial TOP. Gdyby nie te telefony to w ogóle nie widać że to serial z 2008 roku
0
@barcelonaLM Nie no, FB żyje i ma się dobrze
0
@Dari0G hm, co autor miał na myśli?
0
@Emhyr Oj to bym musiał sporo wywalić :D
@cescblaugrana95 w ogóle mi nie brakuje tego :P
0
@cescblaugrana95 chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami na ten temat, that's it bro
1
Dezaktywowałem konto na Facebooku.
Denerwują mnie ci wszyscy ludzie, to wieczna potrzeba chwalenia sie przed innymi, a to zdjęcie bombelka, albo oświadczyny. Gówno mnie to obchodzi.
Polecam każdemu taki detoks od mediów spolecznościowych, od razu lepiej się żyje ;)
0
Ale Real zmiażdżył Barce w kosza, jak to mawiają młodzi ludzie - masakracja
0
@arasz1819 @mkord hahahahah dopiero teraz zauważyłem
0
Jak wam się podoba do tej pory finał LKE? Ktoś ogląda?
0
@Walker tak samo powiedziałem ze wyglada jak siostra Alaby XDD
A Alaba serio ma siostrę i wygląda tak jak on :D
0
@jacobFCB Czyli wyślą parę dni przed meczem?
Jakby nie mogli wysłać na maila tylko pocztą, średniowiecze ;p