1

Extra, będzie ciekawiej. Człowiek Warga scores!!!

1

Ale golazo, dobrze tak Węgrom bo grają jakby mieli zapewnione wyjście z grupy

5

Co oni pierd.. Tatar, musli, owsianka? Wtf z tymi komentatorami?

2

Węgry vs Szwajcaria? Kto ogląda?:D

0

@taxky Breaking Bad i Rojst !

0

OFICJALNIE: Mbappe w Realu!

0

@VegetaPolska oni w tym Chiri są żałośni XDD

0

A Madrycioki czekają na Kylianka, niby o 19:00 ma być oficjalka

0

Już po sezonie w Serie A a tu jeszcze grają Atalanta z Fiorentiną zaległy mecz :D

0

@Marcelinho99 Vinicius gra teraz na środku ataku. Pewnie będzie wymienność pozycji z Mbappe.
Ancelotti jest wybitnym trenerem, ogarnął nową pozycję Bellinghamowi i zdobył dublet pomimo 3 zerwanych więzadeł i mnóstwa kontuzji

1

@Faro HIR ŁI GO padło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kylian Mbappé to Real Madrid. HERE WE GO. - Fabrizio Romano

0

Czy viagogo jest wiarygodne? Kupował ktoś tam bilety i wszedl na stadion czy to jacyś oszuści?

3

@Sulimo drugi z rzędu w LKE

0

@July_6_BcN No też już to słyszałem, ciekawe jak jest w rzeczywistości

0

@koksik2700 a w przyszłym sezonie będzie jeszcze więcej meczów. Nowy format LM, puchar interkontynentalny i KMŚ przez miesiąc. W złą stronę to idzie

4

@barcelonaLM oby kiedyś to padło jak NK.
Mi tylko messenger wystarczy do szczęścia

0

@Jakchcesz nie bawi mnie to już tak jak kiedyś, chyba się starzeje

6

Kończę pierwszy sezon Breaking Bad, serial TOP. Gdyby nie te telefony to w ogóle nie widać że to serial z 2008 roku

0

@barcelonaLM Nie no, FB żyje i ma się dobrze

0

@Dari0G hm, co autor miał na myśli?

0

@Emhyr Oj to bym musiał sporo wywalić :D

@cescblaugrana95 w ogóle mi nie brakuje tego :P

0

@cescblaugrana95 chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami na ten temat, that's it bro

1

Dezaktywowałem konto na Facebooku.
Denerwują mnie ci wszyscy ludzie, to wieczna potrzeba chwalenia sie przed innymi, a to zdjęcie bombelka, albo oświadczyny. Gówno mnie to obchodzi.
Polecam każdemu taki detoks od mediów spolecznościowych, od razu lepiej się żyje ;)

0

Ale Real zmiażdżył Barce w kosza, jak to mawiają młodzi ludzie - masakracja

0

@arasz1819 @mkord hahahahah dopiero teraz zauważyłem

0

Jak wam się podoba do tej pory finał LKE? Ktoś ogląda?

0

@Walker tak samo powiedziałem ze wyglada jak siostra Alaby XDD
A Alaba serio ma siostrę i wygląda tak jak on :D

0

@jacobFCB Czyli wyślą parę dni przed meczem?
Jakby nie mogli wysłać na maila tylko pocztą, średniowiecze ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?