0

@FcPortoFan1999 Tak jak ty oglądasz dużo Ekstraklasy to ja oglądam Premier League :D

0

@takisobiektos @FcPortoFan1999 nie oglądam Ekstraklasy xD
Z 2,3 razy byłem na Lechu na żywo i to na tyle. :P

0

Lexy Czaplyn przerzuciła się na tenisa?

0

Ale nuda jak nie ma żadnego meczu.
Tak to były 3 mecze na dzień, a teraz co XD

0

Ale nudna ta druga połowa

Zdążyłem już się zdrzemnąć

0

@Lucyfffer a w Legii Vinagre za którego Wolves dali niedawno 10 milionów.
Potężna Ekstraklapa!

0

Skąd się w ogóle wziął ten Speed xd

Oglądam jak debile za nim chodzą :v

1

@MesQueUnClub96 JA TO SAMO, chciałem właśnie to napisać:(
Witaj w klubie

0

@Kuczek ten mecz jest akurat fajny, ale mnie tak wymęczyła Anglia że na dzisiaj mam dość meczów :D

6

Nie no, za dużo tych dogrywek, mam dość

1

@arasz1819 z tych co wymieniłeś to tylko Yamal mnie przekonuje

0

Zazdroszczę im Gulera

1

Guler cudowna asysta

0

@Kamiloza91 wystarczy że miał fantastyczny sezon w Realu + Liga Mistrzów, SPH i La Liga

0

Dwie beznadziejne drużyny niestety awansują dalej, Francja i Anglia

0

Przez cały mecz siedzę na La rambli, bo inaczej bym zasnął

0

@VamoSBarca88 wiem, wiem. Jak jutro wstanę to sobie włączę od razu, bez spoilerów :D

0

Czy ktoś z was oglądał kiedyś mecz na żywo z trybuny za bramką? Jakie wrażenia?

0

@VamoSBarca88 Nie wiedziałem że na CA tak jest :o
Szkoda ze te mecze są tak późno bo bym oglądał

0

Czemu to życie mnie tak karze że musi być w tym meczu dogrywka

0

@DragonxNF nje morze bo ptak lata a gyś nie

1

@DragonxNF Kasia

0

Przez herbaciarzy będzie dogrywka ;(

0

Herbaciarz Jude strzeli w 93 minucie

0

Jakie plusy gola Embolo?
Na ten moment nie ma mowy o dogrywce!
I oby się utrzymał ten wynik, ewentualnie niech Szwajcaria podwyższy wynik :)

6

W 50. minucie mamy celny strzał! Dzieje się, dzieje. Meczycho przez duże M

5

Dzięki dla Orsato że nie doliczył ani jednej minuty, chociaż coś potrafi dobrze zrobić

2

Mecze towarzyskie w USA o 3 w nocy są ciekawsze niż to gówno

0

@Rewolucja123 6912
Będę oglądać te paździerze na EURO więc ta liczba o wiele więcej nie urośnie

4

EURO było fajne w pierwszej i drugiej kolejce, a od 3 kolejki męczę się oglądając.
W fazie pucharowej to jedynie te 2 mecze Hiszpanii były ciekawe i mecz Turcji z Austrią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?