michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Tak jak ty oglądasz dużo Ekstraklasy to ja oglądam Premier League :D
0
@takisobiektos @FcPortoFan1999 nie oglądam Ekstraklasy xD
Z 2,3 razy byłem na Lechu na żywo i to na tyle. :P
0
Lexy Czaplyn przerzuciła się na tenisa?
0
Ale nuda jak nie ma żadnego meczu.
Tak to były 3 mecze na dzień, a teraz co XD
0
Ale nudna ta druga połowa
Zdążyłem już się zdrzemnąć
0
@Lucyfffer a w Legii Vinagre za którego Wolves dali niedawno 10 milionów.
Potężna Ekstraklapa!
0
Skąd się w ogóle wziął ten Speed xd
Oglądam jak debile za nim chodzą :v
1
@MesQueUnClub96 JA TO SAMO, chciałem właśnie to napisać:(
Witaj w klubie
0
@Kuczek ten mecz jest akurat fajny, ale mnie tak wymęczyła Anglia że na dzisiaj mam dość meczów :D
6
Nie no, za dużo tych dogrywek, mam dość
1
@arasz1819 z tych co wymieniłeś to tylko Yamal mnie przekonuje
0
Zazdroszczę im Gulera
1
Guler cudowna asysta
0
@Kamiloza91 wystarczy że miał fantastyczny sezon w Realu + Liga Mistrzów, SPH i La Liga
0
Dwie beznadziejne drużyny niestety awansują dalej, Francja i Anglia
0
Przez cały mecz siedzę na La rambli, bo inaczej bym zasnął
0
@VamoSBarca88 wiem, wiem. Jak jutro wstanę to sobie włączę od razu, bez spoilerów :D
0
Czy ktoś z was oglądał kiedyś mecz na żywo z trybuny za bramką? Jakie wrażenia?
0
@VamoSBarca88 Nie wiedziałem że na CA tak jest :o
Szkoda ze te mecze są tak późno bo bym oglądał
0
Czemu to życie mnie tak karze że musi być w tym meczu dogrywka
0
@DragonxNF nje morze bo ptak lata a gyś nie
1
@DragonxNF Kasia
0
Przez herbaciarzy będzie dogrywka ;(
0
Herbaciarz Jude strzeli w 93 minucie
0
Jakie plusy gola Embolo?
Na ten moment nie ma mowy o dogrywce!
I oby się utrzymał ten wynik, ewentualnie niech Szwajcaria podwyższy wynik :)
6
W 50. minucie mamy celny strzał! Dzieje się, dzieje. Meczycho przez duże M
5
Dzięki dla Orsato że nie doliczył ani jednej minuty, chociaż coś potrafi dobrze zrobić
2
Mecze towarzyskie w USA o 3 w nocy są ciekawsze niż to gówno
0
@Rewolucja123 6912
Będę oglądać te paździerze na EURO więc ta liczba o wiele więcej nie urośnie
4
EURO było fajne w pierwszej i drugiej kolejce, a od 3 kolejki męczę się oglądając.
W fazie pucharowej to jedynie te 2 mecze Hiszpanii były ciekawe i mecz Turcji z Austrią