17

Borek weź się chłopie nie rozśmieszaj.
Drze japę jakbyśmy strzelili w finale mundialu

0

Szczerze to mam gdzieś ta reprezentację. Jedyne uczucia jakie mam to niechęć do tych kopaczy

0

Oglada ktoś serial Krew z Krwi 3?

1

@MesQueUnClub96 można ale nie ze łażą w trakcie meczu i zasłaniają innym.
Kiedyś siedziałem przy schodach i co chwilę musiałem wypuszczać jakichś januszy

0

Bardziej wolę mecze oglądać przed telewizorem niż na żywo. Tam to tylko Janusze chodzą po piwerko i zapiekanki i zasłaniają wszystko.
Przychodzą oglądać mecz czy się nażreć? Wkur mnie to niemiłosiernie.

I nie, na szczęście nie jestem na tym partidazo z Litwą, mówię tak ogólnie :D

2

Brakuje mi Ziela i Zalewskiego, zarówno w repce jak i w Interze :/

3

@damianex10 ekspert na jakiego nie zasługujemy

6

Gdybym nie siedział na LR to usnąłbym na tej probierzówce

0

@titooB kontuzja, w Interze już od dawna nie gra

4

@misterio gramy na Canarinhos XDDD dobre

0

@Kapitan hawk Tylko pierwszego gola trochę zawalił, ostatnie dwa bez szans

0

@GTBTP Jaki błąd tak z ciekawości zapytam?

0

Kunde żałosny mecz

0

Jak można dać tyle dobrze zapowiadających się meczów o jednej godzinie tego samego dnia?!

1

Kto jak ja jest za Liverpoolem? Nie cierpię tego katarskiego tworu

2

@Bolton No właśnie ja jestem typem domatora, więc nie widziałbym się w takiej roli, nawet tego nigdy nie rozważałem, a to pytanie zadałem bo widzę że dużo osób w moim otoczeniu się podejmuje.

@Encore mój wuja ma 60 lat i całe życie jeździ i nawet teraz jeszcze jedzie na 2 tygodnie xd to już w ogóle

@45M4R no takim ludziom to później ciężko iść do fizycznej roboty :P

1

@Bolton Za tyle czasu siedzenia w budzie i sikania na koło jak pies to takie pieniądze są niewystarczające według mnie.

0

Co sądzicie o pracy jako kierowca tira?

10

A to słowa prezesa Osasuny dla tych co twierdzą, że "z takiego powodu" odwołuje się mecze:
"My też to odczuliśmy, ponieważ wszyscy możemy znaleźć się w takiej sytuacji."

3

@FCB24 Nie dałbym za to karnego.

0

4 minuta i nadal tnie taki hit, żałosne eleven

0

Czy tylko mi się zacina eleven 1?

1

@Danny Gaucho ja tak samo właśnie :D

0

Sofascore czy Flashscore? A może jeszcze inny score?
Co lepsze Waszym zdaniem?

0

Redaktor notatnika do użytkownika:

"Opisz swój problem, może będę mógł poszukać jakiegoś specjalisty"

Na poziomie XD

0

Ale te oceny Flashscore'a są chore XD
Jedną z wyższycy ocen w United ma Maguire - 7,1 XD

0

Dzisiaj jest tyle ciekawych meczów że cały dzień można oglądać:P

7

Kocham oglądać takie United, ubaw po pachy

3

Oglądam sobie właśnie Dom z Papieru, a tu... Neymar XD

0

Brawo PSV, jazda ze Starą Damą!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?