michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Borek weź się chłopie nie rozśmieszaj.
Drze japę jakbyśmy strzelili w finale mundialu
0
Szczerze to mam gdzieś ta reprezentację. Jedyne uczucia jakie mam to niechęć do tych kopaczy
0
Oglada ktoś serial Krew z Krwi 3?
1
@MesQueUnClub96 można ale nie ze łażą w trakcie meczu i zasłaniają innym.
Kiedyś siedziałem przy schodach i co chwilę musiałem wypuszczać jakichś januszy
0
Bardziej wolę mecze oglądać przed telewizorem niż na żywo. Tam to tylko Janusze chodzą po piwerko i zapiekanki i zasłaniają wszystko.
Przychodzą oglądać mecz czy się nażreć? Wkur mnie to niemiłosiernie.
I nie, na szczęście nie jestem na tym partidazo z Litwą, mówię tak ogólnie :D
2
Brakuje mi Ziela i Zalewskiego, zarówno w repce jak i w Interze :/
3
@damianex10 ekspert na jakiego nie zasługujemy
6
Gdybym nie siedział na LR to usnąłbym na tej probierzówce
0
@titooB kontuzja, w Interze już od dawna nie gra
4
@misterio gramy na Canarinhos XDDD dobre
0
@Kapitan hawk Tylko pierwszego gola trochę zawalił, ostatnie dwa bez szans
0
@GTBTP Jaki błąd tak z ciekawości zapytam?
0
Kunde żałosny mecz
0
Jak można dać tyle dobrze zapowiadających się meczów o jednej godzinie tego samego dnia?!
1
Kto jak ja jest za Liverpoolem? Nie cierpię tego katarskiego tworu
2
@Bolton No właśnie ja jestem typem domatora, więc nie widziałbym się w takiej roli, nawet tego nigdy nie rozważałem, a to pytanie zadałem bo widzę że dużo osób w moim otoczeniu się podejmuje.
@Encore mój wuja ma 60 lat i całe życie jeździ i nawet teraz jeszcze jedzie na 2 tygodnie xd to już w ogóle
@45M4R no takim ludziom to później ciężko iść do fizycznej roboty :P
1
@Bolton Za tyle czasu siedzenia w budzie i sikania na koło jak pies to takie pieniądze są niewystarczające według mnie.
0
Co sądzicie o pracy jako kierowca tira?
10
A to słowa prezesa Osasuny dla tych co twierdzą, że "z takiego powodu" odwołuje się mecze:
"My też to odczuliśmy, ponieważ wszyscy możemy znaleźć się w takiej sytuacji."
3
@FCB24 Nie dałbym za to karnego.
0
4 minuta i nadal tnie taki hit, żałosne eleven
0
Czy tylko mi się zacina eleven 1?
1
@Danny Gaucho ja tak samo właśnie :D
0
Sofascore czy Flashscore? A może jeszcze inny score?
Co lepsze Waszym zdaniem?
0
Redaktor notatnika do użytkownika:
"Opisz swój problem, może będę mógł poszukać jakiegoś specjalisty"
Na poziomie XD
0
Ale te oceny Flashscore'a są chore XD
Jedną z wyższycy ocen w United ma Maguire - 7,1 XD
0
Dzisiaj jest tyle ciekawych meczów że cały dzień można oglądać:P
7
Kocham oglądać takie United, ubaw po pachy
3
Oglądam sobie właśnie Dom z Papieru, a tu... Neymar XD
0
Brawo PSV, jazda ze Starą Damą!!