1

@Kgorecki2500 Nie.

@Robert_Kubica raz na rok to i kura pierdnie, zobaczymy w tym sezonie.

1

@PatrychoO Widziałem wszystkie i najbardziej TOP jest Rojst. Co za historia, super serial.

Belfer też spoko, ale widziałem tylko 2 sezony z 10 lat temu, 3 nie oglądałem jeszcze.

Klangor super, Odwilż też.

1

Jeszcze tylko 3 mecze na KMŚ i koniec ;( świetny turniej, dobrze sie bawiłem.

Trochę przerwy i od połowy sierpnia lecimy z nowym sezonem.

Aaaa, zapomniałem, że polskie kluby będą się męczyć z piłką w kwalifikacjach (XD)

0

Igulec z Oscarem Piastrim? Nonono

5

Tu sie wydarzyło więcej niż w całym moim życiu

0

@ZuczekFCB1899 końcówka słaba, ale przez większą część meczu to Bayern wyglądał lepiej

1

@Adran360 szkoda, że w Europie nie jest rozgrywany.
Na pewno więcej meczów bym obejrzał gdyby nie bylo ich w nocy

3

Świetne jest to KMŚ

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym @Adran360

1

@Adran360 nie mogę ale będę mieć inne zdanie!

6

Ale super jest to komunikowanie decyzji przez sędziów

2

@Bernard777 Pomyliłeś hernandezów hernandezów, to nie Lucas tylko Theo

1

@FcPortoFan1999 Wzór na szczęście w nich zapisa-ny je-est

0

@FcPortoFan1999 Dobre to on ma jedynie garnitury

0

@barcelonaLM ja za Realem, oby nie katar

1

Muszę zmienić tego cudaka na avatarze, bo nie czuję sie poważny na tym forum

1

@Adran360 mam inne zdanie wiec la bamba mnie musi spalić na stosie

1

@fart Bayern był lepszy w tym meczu

0

Noja wariacie, nie graj szefa

3

@Bernard777 Dogrywka

0

@Hshdhrhdh z gry Bayern, ale lepsze sytuacje bramkowe miało PSG

0

@Bartas1998 Na pewno, ale tak gdzieś przeczytałem i się zastanawiam dlaczego żona piłkarza jest w trudnym położeniu finansowym

0

Dlaczego niby żona Joty jest w trudnym położeniu finansowym, przecież Diogo zarabiał, od 5 lat grał w Liverpoolu

0

@Luciano99 Ja zawsze mam rację

1

@Consigliere Będą mieli 3 tyg wakacji i 3 tyg na przygotowania, a pierwszą albo i nawet 2 kolejki będą mieli przełożone

1

Podoba mi sie to nowe KMŚ, przynajmniej jest co oglądać w okresie wakacyjnym

0

Co ten Donnaruma w szoku jest? Chyba poważnie kontuzjował Musialę...

6

Ale super końcówka Flu-Hilal
Druga połowa? ToP

5

FLU gol na 2:1, brawo!

1

Super meczyk w drugiej połowie - Fluminense - AlHilal

0

@Toretto Sam o tym dzisiaj myślałem.
Co by bylo gdyby... Gdyby Liverpool grał na KMŚ - pewnie Jota by żył
Chociaż niewiadomo czy mógłby tam polecieć jak nie mógł latac samolotem hm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?