michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Nie.
@Robert_Kubica raz na rok to i kura pierdnie, zobaczymy w tym sezonie.
1
@PatrychoO Widziałem wszystkie i najbardziej TOP jest Rojst. Co za historia, super serial.
Belfer też spoko, ale widziałem tylko 2 sezony z 10 lat temu, 3 nie oglądałem jeszcze.
Klangor super, Odwilż też.
1
Jeszcze tylko 3 mecze na KMŚ i koniec ;( świetny turniej, dobrze sie bawiłem.
Trochę przerwy i od połowy sierpnia lecimy z nowym sezonem.
Aaaa, zapomniałem, że polskie kluby będą się męczyć z piłką w kwalifikacjach (XD)
0
Igulec z Oscarem Piastrim? Nonono
5
Tu sie wydarzyło więcej niż w całym moim życiu
0
@ZuczekFCB1899 końcówka słaba, ale przez większą część meczu to Bayern wyglądał lepiej
1
@Adran360 szkoda, że w Europie nie jest rozgrywany.
Na pewno więcej meczów bym obejrzał gdyby nie bylo ich w nocy
3
Świetne jest to KMŚ
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym @Adran360
1
@Adran360 nie mogę ale będę mieć inne zdanie!
6
Ale super jest to komunikowanie decyzji przez sędziów
2
@Bernard777 Pomyliłeś hernandezów hernandezów, to nie Lucas tylko Theo
1
@FcPortoFan1999 Wzór na szczęście w nich zapisa-ny je-est
0
@FcPortoFan1999 Dobre to on ma jedynie garnitury
0
@barcelonaLM ja za Realem, oby nie katar
1
Muszę zmienić tego cudaka na avatarze, bo nie czuję sie poważny na tym forum
1
@Adran360 mam inne zdanie wiec la bamba mnie musi spalić na stosie
1
@fart Bayern był lepszy w tym meczu
0
Noja wariacie, nie graj szefa
3
@Bernard777 Dogrywka
0
@Hshdhrhdh z gry Bayern, ale lepsze sytuacje bramkowe miało PSG
0
@Bartas1998 Na pewno, ale tak gdzieś przeczytałem i się zastanawiam dlaczego żona piłkarza jest w trudnym położeniu finansowym
0
Dlaczego niby żona Joty jest w trudnym położeniu finansowym, przecież Diogo zarabiał, od 5 lat grał w Liverpoolu
0
@Luciano99 Ja zawsze mam rację
1
@Consigliere Będą mieli 3 tyg wakacji i 3 tyg na przygotowania, a pierwszą albo i nawet 2 kolejki będą mieli przełożone
1
Podoba mi sie to nowe KMŚ, przynajmniej jest co oglądać w okresie wakacyjnym
0
Co ten Donnaruma w szoku jest? Chyba poważnie kontuzjował Musialę...
6
Ale super końcówka Flu-Hilal
Druga połowa? ToP
5
FLU gol na 2:1, brawo!
1
Super meczyk w drugiej połowie - Fluminense - AlHilal
0
@Toretto Sam o tym dzisiaj myślałem.
Co by bylo gdyby... Gdyby Liverpool grał na KMŚ - pewnie Jota by żył
Chociaż niewiadomo czy mógłby tam polecieć jak nie mógł latac samolotem hm