1

@wojopancer clyde niżej mnie zainspirowała do zadania tego ważnego pytania :D

0

czy w razie wojny pójdziecie bronić kraju?

0

Gdybyście mogli wybrać kraj w którym chcielibyście się urodzić to gdzie by to było? Można podać też miasto.

0

@July_6_BcN Jestem dosyć często w Warszawie i widać nawet jeszcze plamę x:

1

@graco14 To najlepsze książki do nauki jakie istnieją, napisane lekkim językiem tak właśnie na lekko :D jeszcze jest druga Mów Bien która też przerobiłem. Bardzo polecam, kursy też.

1

@July_6_BcN już nie będziesz musiała przechodzić koło tych drzwi...
:x

1

@FcPortoFan1999 właśnie oglądam bo sobota a nic ciekawego nie ma przez te reprezentacje

1

@graco14 ja kursy Agatauczy i jej książki. Teraz kupuję fiszki i będę szlifować słówka

1

@July_6_BcN Warto, języki zawsze na topie ;)

0

@RoberDzik nie jest źle, wykupiłem świetny kurs że aż chce się tego uczyć:D

0

Są tu jakieś językowe świry?

Ja się uczę angielskiego od zerówki (ciągle go nie umiem tak jakbym chciał) I hiszpańskiego od 2 lat który jest mega - właśnie ogarniam Subjuntivo (umiem go z trzema czasami czy jakoś tak :D).
Plus czasem jakieś słówka z włoskiego bo w maju pierwszy raz w życiu leciałem samolotem i to gdzie, bo do Włoch do Rzymu, i później pociągiem do Neapolu. Więc tak jakoś chciałem ogarnąć włoski, bo kraj piękny (i kuchnia przede wszystkim ;))

A wy jakich się uczycie?

4

Mundiale i EURO kocham, ale mecze reprezentacji w środku sezonu klubowego to katorga.

0

Pokazują gdzieś Hiszpanię u21???

0

Mati gotówa co dał teraz

5

Niestety, zero do jednego

0

Niby to forum piłkarskie, a tymczasem gorące dyskusje...

0

Como dzisiaj słabiutko, Nico Paz też

0

To fajne losowanko Xd

1

Pierdu pierdu, losować!!!

0

United kupiło za grube melony Mbemo i Kuńje i akurat oni przestrzelili karne XD
Z United nawet niebiosa się śmieją

0

W żadnej polskiej telewizji nie ma Pucharu Anglii ani Carabao Cup
Ale lipa

3

United już przegrywa z Grimsby XD

2

Najfajniejsze uczucie jest jak za pierwszym razem uda się odblokować telefon kciukiem

0

Cudowny Nico Paz, przepiękny Argentyńczyk

6

@Arden nadal nie wierzę, że ten typ został prezydentem, śmiech na sali

2

Como jest piękne, i Nico Paz też jest piękny.

0

@JohnKennedy Tak, poważnie, przy zmianach pogody. Nazywa się to meteoropatia.

0

@bodzio10 @baster82 ja też śledzę, mam zamiar oglądać ich regularnie, dzisiaj bardzo ładnie grają z Lazio

0

Chłop co sobie podpłynął łódką i se ogląda za free mecz Como XDDD

1

Brawo Fulham!!! Jeszcze będzie się działo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?