michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer clyde niżej mnie zainspirowała do zadania tego ważnego pytania :D
0
czy w razie wojny pójdziecie bronić kraju?
0
Gdybyście mogli wybrać kraj w którym chcielibyście się urodzić to gdzie by to było? Można podać też miasto.
0
@July_6_BcN Jestem dosyć często w Warszawie i widać nawet jeszcze plamę x:
1
@graco14 To najlepsze książki do nauki jakie istnieją, napisane lekkim językiem tak właśnie na lekko :D jeszcze jest druga Mów Bien która też przerobiłem. Bardzo polecam, kursy też.
1
@July_6_BcN już nie będziesz musiała przechodzić koło tych drzwi...
:x
1
@FcPortoFan1999 właśnie oglądam bo sobota a nic ciekawego nie ma przez te reprezentacje
1
@graco14 ja kursy Agatauczy i jej książki. Teraz kupuję fiszki i będę szlifować słówka
1
@July_6_BcN Warto, języki zawsze na topie ;)
0
@RoberDzik nie jest źle, wykupiłem świetny kurs że aż chce się tego uczyć:D
0
Są tu jakieś językowe świry?
Ja się uczę angielskiego od zerówki (ciągle go nie umiem tak jakbym chciał) I hiszpańskiego od 2 lat który jest mega - właśnie ogarniam Subjuntivo (umiem go z trzema czasami czy jakoś tak :D).
Plus czasem jakieś słówka z włoskiego bo w maju pierwszy raz w życiu leciałem samolotem i to gdzie, bo do Włoch do Rzymu, i później pociągiem do Neapolu. Więc tak jakoś chciałem ogarnąć włoski, bo kraj piękny (i kuchnia przede wszystkim ;))
A wy jakich się uczycie?
4
Mundiale i EURO kocham, ale mecze reprezentacji w środku sezonu klubowego to katorga.
0
Pokazują gdzieś Hiszpanię u21???
0
Mati gotówa co dał teraz
5
Niestety, zero do jednego
0
Niby to forum piłkarskie, a tymczasem gorące dyskusje...
0
Como dzisiaj słabiutko, Nico Paz też
0
To fajne losowanko Xd
1
Pierdu pierdu, losować!!!
0
United kupiło za grube melony Mbemo i Kuńje i akurat oni przestrzelili karne XD
Z United nawet niebiosa się śmieją
0
W żadnej polskiej telewizji nie ma Pucharu Anglii ani Carabao Cup
Ale lipa
3
United już przegrywa z Grimsby XD
2
Najfajniejsze uczucie jest jak za pierwszym razem uda się odblokować telefon kciukiem
0
Cudowny Nico Paz, przepiękny Argentyńczyk
6
@Arden nadal nie wierzę, że ten typ został prezydentem, śmiech na sali
2
Como jest piękne, i Nico Paz też jest piękny.
0
@JohnKennedy Tak, poważnie, przy zmianach pogody. Nazywa się to meteoropatia.
0
@bodzio10 @baster82 ja też śledzę, mam zamiar oglądać ich regularnie, dzisiaj bardzo ładnie grają z Lazio
0
Chłop co sobie podpłynął łódką i se ogląda za free mecz Como XDDD
1
Brawo Fulham!!! Jeszcze będzie się działo!