0

@tadzik447 A kiedy wracasz, ja dopiero 7 styczeń

1

@LAMC_10 no to ja tak samo, tylko coś wyszukać a tak to nie przeglądam

0

@LAMC_10 ja mam, ale bardzo rzadko wchodzę.

0

@PatrykBarca Co roku odpalam i za każdym razem cringe mnie łapie XD

1

Wchodzę na chwilę na Facebooka a tam same specjalne sesje zdjęciowe przy choince, wyszedłem po 5 sekundach.
Ale cringe Xdd

0

800 zł premii dzisiaj wleciało od szefuncia. A wy co tam, co tam?
Ile wpadło do kieszonki?

1

@Bzyczekk Vitor Roque się szybciej skończył. A Endrick ma talent ale musi grać

0

O maj god ale mu się palec wygiął u dłoni, aż mnie zaczął boleć :X

Mecz Fulham - Forest

0

Zimbabwe 1:0 Egipt

Ciekawe co Salah wyczaruje :] jak będzie tak czarował jak w Liverpoolu to nie wiele

1

@VeB 1899 to nie jest Puchar Anglii tylko EFL Cup. Tego nie pokazują w Polsce.

1

@escarabajo oglądasz czy tylko śledzisz wynik?

0

@Ricardinio14 Co się dzieje?
Serie A to świetna liga

1

@FcPortoFan1999 Przecież to malutki kraj jest, nawet jednego zawodnika od nich nie znam

0

@Szczygiel06 Na szczęście idę te 2 dni, bo i tak będzie mnóstwo wolnego, dopiero 7 stycznia wracamy.

1

@Ptasior Motherwell!! Pamiętam jak grałem w Fifę parę lat temu karierę zawodnika i mnie wypożyczyli właśnie do Motherwell.
Ale fajne wspomnienie:D

1

Komentator myślał że gościu co strzelił przewrotką strzelił główką
Xd

3

@DariaFCB W ogóle w piłce jest taki problem że jak chcesz obejrzeć jakiś mecz sprzed lat to nie ma jak.
A seriale czy filmy na luziku

1

@FcPortoFan1999 Oby tak, byłoby ciekawiej

0

@FcPortoFan1999 Patrząc na ich grę to raczej nie ma szans.

0

Maroko nie liczcie na karne tylko z gry strzelać, jak oni nie potrafią Komorów pokonać to gdzie im tytuł w głowach

0

@FcPortoFan1999

Kiwior - Bednarek - Thiago Silva.

Opinia?

2

@gumaz Dobre pytanie :D
@FcPortoFan1999 wystarczy Ekstraklasa do szczęścia:D

0

@FcPortoFan1999 Ja też. Coś mają słabą jakość, jak kiedyś Viaplay

0

@FcPortoFan1999 Gdzie oglądasz?

1

@Kapitan hawk Ghany nie ma.
Faworytami są (z tego co wyczytałem) Maroko, Senegal, Egipt, Nigeria i WKS

1

@mrboom @Kapitan hawk właśnie nie pytałem gdzie tylko czy będziecie oglądać.
Bo ja mam zamiar, lubię turnieje, to będzie przedsmak EURO.

0

Ktoś z was będzie oglądać Puchar Narodów Afryki?

2

Dawno takich fatalnych karnych nie widziałem, brawo Brazil!

3

4:4 ale meczycho w poniedxzzialek

5

Po raz trzeci z rzędu Bournemouth strzela 3 gole na Old Trafford

:D :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?