michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 A kiedy wracasz, ja dopiero 7 styczeń
1
@LAMC_10 no to ja tak samo, tylko coś wyszukać a tak to nie przeglądam
0
@LAMC_10 ja mam, ale bardzo rzadko wchodzę.
0
@PatrykBarca Co roku odpalam i za każdym razem cringe mnie łapie XD
1
Wchodzę na chwilę na Facebooka a tam same specjalne sesje zdjęciowe przy choince, wyszedłem po 5 sekundach.
Ale cringe Xdd
0
800 zł premii dzisiaj wleciało od szefuncia. A wy co tam, co tam?
Ile wpadło do kieszonki?
1
@Bzyczekk Vitor Roque się szybciej skończył. A Endrick ma talent ale musi grać
0
O maj god ale mu się palec wygiął u dłoni, aż mnie zaczął boleć :X
Mecz Fulham - Forest
0
Zimbabwe 1:0 Egipt
Ciekawe co Salah wyczaruje :] jak będzie tak czarował jak w Liverpoolu to nie wiele
1
@VeB 1899 to nie jest Puchar Anglii tylko EFL Cup. Tego nie pokazują w Polsce.
1
@escarabajo oglądasz czy tylko śledzisz wynik?
0
@Ricardinio14 Co się dzieje?
Serie A to świetna liga
1
@FcPortoFan1999 Przecież to malutki kraj jest, nawet jednego zawodnika od nich nie znam
0
@Szczygiel06 Na szczęście idę te 2 dni, bo i tak będzie mnóstwo wolnego, dopiero 7 stycznia wracamy.
1
@Ptasior Motherwell!! Pamiętam jak grałem w Fifę parę lat temu karierę zawodnika i mnie wypożyczyli właśnie do Motherwell.
Ale fajne wspomnienie:D
1
Komentator myślał że gościu co strzelił przewrotką strzelił główką
Xd
3
@DariaFCB W ogóle w piłce jest taki problem że jak chcesz obejrzeć jakiś mecz sprzed lat to nie ma jak.
A seriale czy filmy na luziku
1
@FcPortoFan1999 Oby tak, byłoby ciekawiej
0
@FcPortoFan1999 Patrząc na ich grę to raczej nie ma szans.
0
Maroko nie liczcie na karne tylko z gry strzelać, jak oni nie potrafią Komorów pokonać to gdzie im tytuł w głowach
0
@FcPortoFan1999
Kiwior - Bednarek - Thiago Silva.
Opinia?
2
@gumaz Dobre pytanie :D
@FcPortoFan1999 wystarczy Ekstraklasa do szczęścia:D
0
@FcPortoFan1999 Ja też. Coś mają słabą jakość, jak kiedyś Viaplay
0
@FcPortoFan1999 Gdzie oglądasz?
1
@Kapitan hawk Ghany nie ma.
Faworytami są (z tego co wyczytałem) Maroko, Senegal, Egipt, Nigeria i WKS
1
@mrboom @Kapitan hawk właśnie nie pytałem gdzie tylko czy będziecie oglądać.
Bo ja mam zamiar, lubię turnieje, to będzie przedsmak EURO.
0
Ktoś z was będzie oglądać Puchar Narodów Afryki?
2
Dawno takich fatalnych karnych nie widziałem, brawo Brazil!
3
4:4 ale meczycho w poniedxzzialek
5
Po raz trzeci z rzędu Bournemouth strzela 3 gole na Old Trafford
:D :D