michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 @dzefrej234 chyba się nie dowiem
Liczyłem na LR :(
0
@adamek20151 mam korzystam, miałem napisać powtórek*
1
Sorki bo źle ująłem poprzednie pytanie:
Najlepsze stronki do oglądania POWTÓREK meczów? Xd
0
Najlepsze stronki do oglądania całych meczów?
1
Narzekacie że tracicie czas na ten mecz?
A ci co tam siedzą tracą i czas, i pieniądze i jeszcze siedzą w deszczu i oglądają to widowisko.
0
@D10SLEO ci najbardziej religijni są najgorsi, widzę to w swoim otoczeniu
4
Winicjusz Żunior był z jakąś brazil influ która ma 52 mln obs na insta i kiedy zaczęło to wychodzić na jaw to inna influ pokazała jej pikante rozmowy na ig w tym samym czasie co Vini był z tamtą. Teraz po rozstaniu wydał oświadczenie że nie zasługiwała na to.
Jednak nie tylko Yamal ma odpały
1
Przerwa w piłce klubowej żeby oglądać reprezentację Polski.
A komu to potrzebne a dlaczego?!?
0
Oglada ktoś Eleven gol live? Godne polecenia? Jakie ligi są omawiane?
I jeszcze jedno pytanko, kiedy to leci - tylko w niedziele?
5
Mbappe strzela PSG na 1:1!
0
Jak można kopać piłkę całe życie i nie strzelić przynajmniej w bramkę?
0
@BARCA1899Messi Xabi Alonso niestety zajęty.
0
David się pięknie wykopyrtnął przed strzałem
1
@FcPortoFan1999 dobry komentator to taki co nie wiesz komu kibicuje
1
@tadzik447 Według mnie to 100 procentowy fan Barcelony
3
Niesamowite jest to, że kibice Realu twierdzą, że Orłowski to kibic Barcelony, a kibice Barcelony że jest kibicem Realu XDDDD
0
Na razie to można zasnąć na meczu Juve-Milan.
3
@Derpowsky Tak, hymn Serie A
2
Villarreal na mecz z Realem nie wystawił w podstawie Pepe i Mikautadze w formie
CO TO MA BYYYĆ
0
@FcPortoFan1999 Jeden który nigdy nie zawodzi!
0
Nie tylko w życiu ale nawet na LR mnie ludzie olewają, 3 komcie 0 reakcji :|
0
Czy wy też nie możecie zobaczyć kto na Instagramie lajknął komuś ze znajomych zdjęcie? Czy mi się coś zepsuło?
0
I jak gra Liverpool w drugiej połowie?
0
Bonny z Interu bramka i 3 asysty, nieźle
0
@SeWo77 no chyba takie osoby chcą żeby się zajmować ich życiem skoro spamują zdjęciami na fb xD
2
Chyba multiliga co pany?
Ciężko sie zdecydować na jakiś konkretny mecz.
0
@Kasy No o wiele za młodo, jeszcze za starego dziada :D to już lepiej być samemu :D
1
25 latka wychodzi za mąż za 42 latka, co sądzicie?
1
Znowu to zrobili XDDDDD cooo
1
@JordiAlbion oj wiem, wiem, z autopsji niestety