0

@adamek20151 @dzefrej234 chyba się nie dowiem
Liczyłem na LR :(

0

@adamek20151 mam korzystam, miałem napisać powtórek*

1

Sorki bo źle ująłem poprzednie pytanie:

Najlepsze stronki do oglądania POWTÓREK meczów? Xd

0

Najlepsze stronki do oglądania całych meczów?

1

Narzekacie że tracicie czas na ten mecz?
A ci co tam siedzą tracą i czas, i pieniądze i jeszcze siedzą w deszczu i oglądają to widowisko.

0

@D10SLEO ci najbardziej religijni są najgorsi, widzę to w swoim otoczeniu

4

Winicjusz Żunior był z jakąś brazil influ która ma 52 mln obs na insta i kiedy zaczęło to wychodzić na jaw to inna influ pokazała jej pikante rozmowy na ig w tym samym czasie co Vini był z tamtą. Teraz po rozstaniu wydał oświadczenie że nie zasługiwała na to.

Jednak nie tylko Yamal ma odpały

1

Przerwa w piłce klubowej żeby oglądać reprezentację Polski.
A komu to potrzebne a dlaczego?!?

0

Oglada ktoś Eleven gol live? Godne polecenia? Jakie ligi są omawiane?
I jeszcze jedno pytanko, kiedy to leci - tylko w niedziele?

5

Mbappe strzela PSG na 1:1!

0

Jak można kopać piłkę całe życie i nie strzelić przynajmniej w bramkę?

0

@BARCA1899Messi Xabi Alonso niestety zajęty.

0

David się pięknie wykopyrtnął przed strzałem

1

@FcPortoFan1999 dobry komentator to taki co nie wiesz komu kibicuje

1

@tadzik447 Według mnie to 100 procentowy fan Barcelony

3

Niesamowite jest to, że kibice Realu twierdzą, że Orłowski to kibic Barcelony, a kibice Barcelony że jest kibicem Realu XDDDD

0

Na razie to można zasnąć na meczu Juve-Milan.

3

@Derpowsky Tak, hymn Serie A

2

Villarreal na mecz z Realem nie wystawił w podstawie Pepe i Mikautadze w formie
CO TO MA BYYYĆ

0

@FcPortoFan1999 Jeden który nigdy nie zawodzi!

0

Nie tylko w życiu ale nawet na LR mnie ludzie olewają, 3 komcie 0 reakcji :|

0

Czy wy też nie możecie zobaczyć kto na Instagramie lajknął komuś ze znajomych zdjęcie? Czy mi się coś zepsuło?

0

I jak gra Liverpool w drugiej połowie?

0

Bonny z Interu bramka i 3 asysty, nieźle

0

@SeWo77 no chyba takie osoby chcą żeby się zajmować ich życiem skoro spamują zdjęciami na fb xD

2

Chyba multiliga co pany?
Ciężko sie zdecydować na jakiś konkretny mecz.

0

@Kasy No o wiele za młodo, jeszcze za starego dziada :D to już lepiej być samemu :D

1

25 latka wychodzi za mąż za 42 latka, co sądzicie?

1

Znowu to zrobili XDDDDD cooo

1

@JordiAlbion oj wiem, wiem, z autopsji niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?