michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnKennedy mnie boli głowa jak na się na deszcz
5
Most
Dla ciebie to tylko most, a dla Anglika znaczy najwięcej.
4
Hahahahahahahah Brunon Panu Bogu w okno!!!
I dobrze, bo nie lubię takich karnych
0
@19piter93 czego nowy sezon??
Anielę i Skazaną widziałem, tez super :)
1
@19piter93 oglądałem Rojst i Gambit, Rojst TOP :D
0
Obejrzałem w ostatnim roku m.in. Breaking Bad, Better Call Saul, Ozark, Ginny and Georgia.
Co jeszcze polecacie z takich hitów Netflixa? Coś co każdy musi obejrzeć?
1
Ej dopiero sie skapnąłem, że na Flashscore można dodać nie tylko kluby, ale też zawodników do ulubionych
1
15 latek wywalczył karnego! I ta wrzawa ludzi jak jest przy piłce - bezcenne
4
Borussia XDDD Czy możemy już ogłosić Bayern mistrzem tego sezonu?
4
Wow 15 latek wchodzi z ławki.
A ostatnio chłopy z angielskiego espresso na yt się zastanawiały czy jakiś 15 latek zadebiutuje w PL, jednak stwierdzili że nie:D
0
@Frimpong Darwin ńuńek by nawet zaladował
0
@aldewir nie między sobą, ba, w innych ligach!
3
Halo hejterzy Jokeresza?????
1
@Eklerek to jest fejk
0
@Czajka90 Ten moment kiedy twoje dwie ulubione drużyny grają o tej samej godzinie...
1
Szkoda, że @Frimpong ma kontuzje.
0
@Faro to tak troche by musiał kibicować Realowi chyba
0
@Comentateiro Ooooo cute :3
1
@Lionel_Messi10 A Mastantuono też będziesz wielbić? Poważnie pytam.
1
@Kozinho. @Eklerek opinia?
1
Jak cudownie, że sezon piłkarski już sie zaczął, jest co oglądać
0
@Kitek1640 Mam Internet Explorer, szybciej mi La rambla powie
1
Czy Flick ma żonę? Może sie zainteresuje byłą Pepa, bo ewidentnie po jej odejściu stracił trenerskie moce, to ona stała za sukcesami Pepa.
4
Jak Totki znowu wypuszcza wynik 2:0 to... to nie wiem co, załamka
2
Kocham patrzeć na przegrywający manczester siti
0
2:0 !!!!!!! BRAWO TOTUSIE sperusie!
6
Najpierw faulował Trafford a później Reijners, a nic nie ma.
Skandal
0
Jeeeeeeest BRAWO TOTKI, jazda z city
1
@daniel32778 I oby tak zawsze bo nie znoszę Juve
2
I jaki sens ma oglądanie Bundesligi jak w pierwszym meczu sezonu Bayern niszczy 6:0 Lipsk.
W tym roku skupiam sie na Serie A i Premier League.
Od kiedy Juve nie zgarnia mistrza co roku to jest o wiele ciekawiej.