mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vegeta88 po co strzelał 2 gole zaliczyl asyste jak i tak odpadną?
1
@tbas mało też kto pamieta ale na Bayern wtedy ta trojka ani razu razem nie zagrala ;)
Po drugie wlasnie PSG gorzej wygladalo w pomocy wtedy - Vitinha dopiero co przyszedl i byl znacznie slabszy
Nie mówiac o tym że to nie jest tak ze to PSG tak gotowało cały czas - jednak w takiej fazie ligowej ani razu nie sa w top8 i sam mowie ze to nie ma az takiego znaczenia, ale nie jest na pewno tak ze nie chca byc w top8
Jest tutaj wiecej warstw w tym temacie
8
@Vegeta88 i kończy z 2 golam i asystą
5
@Zoker dzisiai stracą i okej
@Kessie @Popitek12 @blakkudium @Lanosss
1
@Encore moze ale mieli juz 5-2 i jednak Baya jest gospodarzem
2
Dla Baya to 4-5 to jak wygrana
@Encore @Popitek12 @Kessie @blakkudium
0
@FcPortoFan1999 mecz roku
Ale ten backhand na returnie klasa
1
@Giwera 3 ostatnie partie i 3x break >130
Ci dwaj gracze na ktorych malo kto liczyl w tych ms a tutaj taki spektakl
0
@Encore Gyoko czy Alvarez ze ZP?
1
@FcPortoFan1999 tutaj miales i tak rozdarte serce ale jednak Ruudzik to bym powiedzial ze z jezdzcow jest malo chokujacy
On ma inne problemy ale nie jest czokerem
0
Hurricane do gola doklada asyste
@Encore @Popitek12
0
Dzisiaj ustawienia 3-5-8
@Encore @Popitek12
1
@ViscaelBarca2007 te dwa mecze 1/2 moga niebywala srednia goli zrobic razem
2
Haha, Bayern na 4-5
Game on!
@Encore @Popitek12 @Kessie @blakkudium
3
Bayern ostatnie 2 mecze w LM
4-3 z Realem
Teraz 4-5 i mecz trwa
15 goli w ostatnich 2 meczach xd
@Encore @Comentateiro @Popitek12 @Kessie @blakkudium
0
@oper21 juz jest hokejowy
0
@Cules69 nawet przegrana 2 golami nie wyklucza
0
@Hosh niekoniecznie, jesli Hiszpanai wygra Ms to Yamal moze to wziac
Jak Anglia to Kane tez by to przebil - zakladam ze dobra gra na ms
Portugalia i Vitinha moglby brac - znowu zakladam swietna gre
3
@ViscaelBarca2007 nie bo Arsenal - Atletico to pojedynek o ZP
1
@Hosh nie no, są jeszcze MŚ, a Dembele nie ma takiego sezonu, żeby to gwarantowało ZP
1
Dembele 2 gole i asysta dzisiaj
clutch
@Encore
0
@Encore Dembele na razie za słaby sezon, choc dzisiaj asysta i brameczka
Ale zobaczymy - bo tutaj w tym dwumeczu dymy jeszcze będą
0
@Popitek12 jutro walka o ZP Popson
2
@LeszekFCB tak Olise ma argumenty w tym sezonie na Yamala
Ale Yamal to tez crackulec a wciaga nosem to jakbys porownywal Olise i Sake w tym sezonie
4
@Popitek12 ale jutro starcie o ZP
Alvarez - Gyokeres
@Kessie @blakkudium @Lanosss
@ViscaelBarca2007 zapisz to
0
@Eklerek @Popitek12 Popcialdo
@Encore
2
@Ptasior jutro to bedzie dopiero spektakl - dzisiaj rozgrzewka przed tym
@Kessie @Eklerek @ViscaelBarca2007 @Popitek12
3
@PuszkinFan bo jest ekipa Dyktatora
@Kessie
1
Michael Olise!
@Encore potezny sezon
@Comentateiro @Popitek12
3
@Adran360 jutro będzie futbol totalny
@Kessie