0

@Vegeta88 po co strzelał 2 gole zaliczyl asyste jak i tak odpadną?

1

@tbas mało też kto pamieta ale na Bayern wtedy ta trojka ani razu razem nie zagrala ;)

Po drugie wlasnie PSG gorzej wygladalo w pomocy wtedy - Vitinha dopiero co przyszedl i byl znacznie slabszy

Nie mówiac o tym że to nie jest tak ze to PSG tak gotowało cały czas - jednak w takiej fazie ligowej ani razu nie sa w top8 i sam mowie ze to nie ma az takiego znaczenia, ale nie jest na pewno tak ze nie chca byc w top8

Jest tutaj wiecej warstw w tym temacie

8

@Vegeta88 i kończy z 2 golam i asystą

5

@Zoker dzisiai stracą i okej

@Kessie @Popitek12 @blakkudium @Lanosss

1

@Encore moze ale mieli juz 5-2 i jednak Baya jest gospodarzem

2

Dla Baya to 4-5 to jak wygrana

@Encore @Popitek12 @Kessie @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 mecz roku

Ale ten backhand na returnie klasa

1

@Giwera 3 ostatnie partie i 3x break >130

Ci dwaj gracze na ktorych malo kto liczyl w tych ms a tutaj taki spektakl

0

@Encore Gyoko czy Alvarez ze ZP?

1

@FcPortoFan1999 tutaj miales i tak rozdarte serce ale jednak Ruudzik to bym powiedzial ze z jezdzcow jest malo chokujacy

On ma inne problemy ale nie jest czokerem

0

Hurricane do gola doklada asyste

@Encore @Popitek12

0

Dzisiaj ustawienia 3-5-8

@Encore @Popitek12

1

@ViscaelBarca2007 te dwa mecze 1/2 moga niebywala srednia goli zrobic razem

2

Haha, Bayern na 4-5

Game on!

@Encore @Popitek12 @Kessie @blakkudium

3

Bayern ostatnie 2 mecze w LM

4-3 z Realem

Teraz 4-5 i mecz trwa

15 goli w ostatnich 2 meczach xd

@Encore @Comentateiro @Popitek12 @Kessie @blakkudium

0

@oper21 juz jest hokejowy

0

@Cules69 nawet przegrana 2 golami nie wyklucza

0

@Hosh niekoniecznie, jesli Hiszpanai wygra Ms to Yamal moze to wziac

Jak Anglia to Kane tez by to przebil - zakladam ze dobra gra na ms

Portugalia i Vitinha moglby brac - znowu zakladam swietna gre

3

@ViscaelBarca2007 nie bo Arsenal - Atletico to pojedynek o ZP

1

@Hosh nie no, są jeszcze MŚ, a Dembele nie ma takiego sezonu, żeby to gwarantowało ZP

1

Dembele 2 gole i asysta dzisiaj

clutch

@Encore

0

@Encore Dembele na razie za słaby sezon, choc dzisiaj asysta i brameczka

Ale zobaczymy - bo tutaj w tym dwumeczu dymy jeszcze będą

0

@Popitek12 jutro walka o ZP Popson

2

@LeszekFCB tak Olise ma argumenty w tym sezonie na Yamala

Ale Yamal to tez crackulec a wciaga nosem to jakbys porownywal Olise i Sake w tym sezonie

4

@Popitek12 ale jutro starcie o ZP

Alvarez - Gyokeres

@Kessie @blakkudium @Lanosss

@ViscaelBarca2007 zapisz to

0

2

@Ptasior jutro to bedzie dopiero spektakl - dzisiaj rozgrzewka przed tym

@Kessie @Eklerek @ViscaelBarca2007 @Popitek12

3

@PuszkinFan bo jest ekipa Dyktatora

@Kessie

1

Michael Olise!

@Encore potezny sezon

@Comentateiro @Popitek12

3

@Adran360 jutro będzie futbol totalny

@Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?