mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D10SLEO Portugalczycy lubili grac u Wilkow
2
Higgins odrabia straty i mamy 9-9 - silny start sesji jak w sesji 2.
@Starrk @Giwera @macio_944
Pytanie czy jak w 2 sesji, Robbo teraz przejmie wbijanie i znowu ucieknie
2
Wu Yize blisko 1/2 MŚ
Zaskakujaca para Allen - Wu
@Giwera @Starrk @zadafcb @macio_944
Allen chyba lepszej okazji na final MS nie dostanie
Choc Wu to tez zdolny gracz
4
@Frimpong jest na lotnisku w Madrycie i chce sie do Szwecji dostac
@Kessie mu pomógł i jest okej
6
Sinner kompletuje półfinały wszystkich mastersów
Poza nim mają to Nadal, Djokovic, Federer, Murray i Zverev
26 wygranych z rzedu w mastersach dla Sinnera. Brakuje mu 5 do wyrównania najdluższej serii 31 wygranych Djokovica.
Choc jego seria 26 wygranych i tak juz jest rekordowa jesli wezmiemy pod uwage kolejne mastersy z rzedu (serie Djokovica i Federera uwzgledniaja opuszczenie mastersa lub wiecej pomiedzy)
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Giwera @FcPortoFan1999@JimMorrisonFCB
1
@Giwera ostatni ktory obronil tytul to Selby i to juz za chwile 10 lat minie
@zadafcb
3
@Jakchcesz @Kessie @Bolton opinie
1
@Giwera męczy się, Robbo nie gra nie wiadomo czego, ale Higggins sporo oddal partii majac swoje szanse
Ta przy 8-6 tez mogl wziac
1
@Giwera a Robertson 9-6 juz, nastepny frame kluczowy jesli Higgins chce pozostac w meczu
1
@Giwera juz 8-6 dla Robo i szykuje sie 9-6
Higgins musi wygrac wtedy ostatnia partie jak marzy o tym zeby byc w walce
0
@Vegeta88 myslalem ze na boisku biega po 11 pilkarzy plus zmiennicy w kazdej z druzyn, a to sie okazuje ze to jest mecz 1:1, ciekawe
0
@Karol145 to na pewno
@tbas Enrique juz w 23/24 byl w 1/2 LM i tam odpadli przez nieskutecznosc z BVB
Mbappe bodajze w Dortmundzie nie strzelil juz na pustaka i obronca wyciagnal to jakos szalenie
Obijali obramowanie bramki BVB poteznie
0
@Vegeta88 po co strzelał 2 gole zaliczyl asyste jak i tak odpadną?
1
@tbas mało też kto pamieta ale na Bayern wtedy ta trojka ani razu razem nie zagrala ;)
Po drugie wlasnie PSG gorzej wygladalo w pomocy wtedy - Vitinha dopiero co przyszedl i byl znacznie slabszy
Nie mówiac o tym że to nie jest tak ze to PSG tak gotowało cały czas - jednak w takiej fazie ligowej ani razu nie sa w top8 i sam mowie ze to nie ma az takiego znaczenia, ale nie jest na pewno tak ze nie chca byc w top8
Jest tutaj wiecej warstw w tym temacie
8
@Vegeta88 i kończy z 2 golam i asystą
5
@Zoker dzisiai stracą i okej
@Kessie @Popitek12 @blakkudium @Lanosss
1
@Encore moze ale mieli juz 5-2 i jednak Baya jest gospodarzem
2
Dla Baya to 4-5 to jak wygrana
@Encore @Popitek12 @Kessie @blakkudium
0
@FcPortoFan1999 mecz roku
Ale ten backhand na returnie klasa
1
@Giwera 3 ostatnie partie i 3x break >130
Ci dwaj gracze na ktorych malo kto liczyl w tych ms a tutaj taki spektakl
0
@Encore Gyoko czy Alvarez ze ZP?
1
@FcPortoFan1999 tutaj miales i tak rozdarte serce ale jednak Ruudzik to bym powiedzial ze z jezdzcow jest malo chokujacy
On ma inne problemy ale nie jest czokerem
0
Hurricane do gola doklada asyste
@Encore @Popitek12
0
Dzisiaj ustawienia 3-5-8
@Encore @Popitek12
1
@ViscaelBarca2007 te dwa mecze 1/2 moga niebywala srednia goli zrobic razem
2
Haha, Bayern na 4-5
Game on!
@Encore @Popitek12 @Kessie @blakkudium
3
Bayern ostatnie 2 mecze w LM
4-3 z Realem
Teraz 4-5 i mecz trwa
15 goli w ostatnich 2 meczach xd
@Encore @Comentateiro @Popitek12 @Kessie @blakkudium
0
@oper21 juz jest hokejowy
0
@Cules69 nawet przegrana 2 golami nie wyklucza
0
@Hosh niekoniecznie, jesli Hiszpanai wygra Ms to Yamal moze to wziac
Jak Anglia to Kane tez by to przebil - zakladam ze dobra gra na ms
Portugalia i Vitinha moglby brac - znowu zakladam swietna gre