1

@D10SLEO Portugalczycy lubili grac u Wilkow

2

Higgins odrabia straty i mamy 9-9 - silny start sesji jak w sesji 2.

@Starrk @Giwera @macio_944

Pytanie czy jak w 2 sesji, Robbo teraz przejmie wbijanie i znowu ucieknie

2

Wu Yize blisko 1/2 MŚ

Zaskakujaca para Allen - Wu

@Giwera @Starrk @zadafcb @macio_944

Allen chyba lepszej okazji na final MS nie dostanie
Choc Wu to tez zdolny gracz

4

@Frimpong jest na lotnisku w Madrycie i chce sie do Szwecji dostac

@Kessie mu pomógł i jest okej

6

Sinner kompletuje półfinały wszystkich mastersów

Poza nim mają to Nadal, Djokovic, Federer, Murray i Zverev

26 wygranych z rzedu w mastersach dla Sinnera. Brakuje mu 5 do wyrównania najdluższej serii 31 wygranych Djokovica.

Choc jego seria 26 wygranych i tak juz jest rekordowa jesli wezmiemy pod uwage kolejne mastersy z rzedu (serie Djokovica i Federera uwzgledniaja opuszczenie mastersa lub wiecej pomiedzy)

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Giwera @FcPortoFan1999@JimMorrisonFCB

1

@Giwera ostatni ktory obronil tytul to Selby i to juz za chwile 10 lat minie

@zadafcb

3

1

@Giwera męczy się, Robbo nie gra nie wiadomo czego, ale Higggins sporo oddal partii majac swoje szanse

Ta przy 8-6 tez mogl wziac

1

@Giwera a Robertson 9-6 juz, nastepny frame kluczowy jesli Higgins chce pozostac w meczu

1

@Giwera juz 8-6 dla Robo i szykuje sie 9-6

Higgins musi wygrac wtedy ostatnia partie jak marzy o tym zeby byc w walce

0

@Vegeta88 myslalem ze na boisku biega po 11 pilkarzy plus zmiennicy w kazdej z druzyn, a to sie okazuje ze to jest mecz 1:1, ciekawe

0

@Karol145 to na pewno

@tbas Enrique juz w 23/24 byl w 1/2 LM i tam odpadli przez nieskutecznosc z BVB

Mbappe bodajze w Dortmundzie nie strzelil juz na pustaka i obronca wyciagnal to jakos szalenie

Obijali obramowanie bramki BVB poteznie

0

@Vegeta88 po co strzelał 2 gole zaliczyl asyste jak i tak odpadną?

1

@tbas mało też kto pamieta ale na Bayern wtedy ta trojka ani razu razem nie zagrala ;)

Po drugie wlasnie PSG gorzej wygladalo w pomocy wtedy - Vitinha dopiero co przyszedl i byl znacznie slabszy

Nie mówiac o tym że to nie jest tak ze to PSG tak gotowało cały czas - jednak w takiej fazie ligowej ani razu nie sa w top8 i sam mowie ze to nie ma az takiego znaczenia, ale nie jest na pewno tak ze nie chca byc w top8

Jest tutaj wiecej warstw w tym temacie

8

@Vegeta88 i kończy z 2 golam i asystą

5

@Zoker dzisiai stracą i okej

@Kessie @Popitek12 @blakkudium @Lanosss

1

@Encore moze ale mieli juz 5-2 i jednak Baya jest gospodarzem

2

Dla Baya to 4-5 to jak wygrana

@Encore @Popitek12 @Kessie @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 mecz roku

Ale ten backhand na returnie klasa

1

@Giwera 3 ostatnie partie i 3x break >130

Ci dwaj gracze na ktorych malo kto liczyl w tych ms a tutaj taki spektakl

0

@Encore Gyoko czy Alvarez ze ZP?

1

@FcPortoFan1999 tutaj miales i tak rozdarte serce ale jednak Ruudzik to bym powiedzial ze z jezdzcow jest malo chokujacy

On ma inne problemy ale nie jest czokerem

0

Hurricane do gola doklada asyste

@Encore @Popitek12

0

Dzisiaj ustawienia 3-5-8

@Encore @Popitek12

1

@ViscaelBarca2007 te dwa mecze 1/2 moga niebywala srednia goli zrobic razem

2

Haha, Bayern na 4-5

Game on!

@Encore @Popitek12 @Kessie @blakkudium

3

Bayern ostatnie 2 mecze w LM

4-3 z Realem

Teraz 4-5 i mecz trwa

15 goli w ostatnich 2 meczach xd

@Encore @Comentateiro @Popitek12 @Kessie @blakkudium

0

@oper21 juz jest hokejowy

0

@Cules69 nawet przegrana 2 golami nie wyklucza

0

@Hosh niekoniecznie, jesli Hiszpanai wygra Ms to Yamal moze to wziac

Jak Anglia to Kane tez by to przebil - zakladam ze dobra gra na ms

Portugalia i Vitinha moglby brac - znowu zakladam swietna gre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?