0

@FcPortoFan1999 Sinner chce porobić rekord mastersowy, zobaczymy - walczy o rekord

W 1/4 mecz na Jodara może byc ciekawy jak na umierającą dyscyplinę

0

@Starrk drabinka pięknie dla niego otwarta

A na górze trudno powiedzieć - wydaje się, że ktoś z pary Zhao / Murphy, ale Robertson i Higgins też nie można skreślać, choć kondycyjnie Higginsowi może być już bardzo ciężko o utrzymanie koncentracji

Przed MŚ widzielismy jak Zhao z nim wygrał łatwo w półfinale.

0

@FcPortoFan1999 Ruudzik broni tytułu

0

@FcPortoFan1999 teraz tenis umarł, zobaczymy co dalej

0

@FcPortoFan1999 wspaniała, nie zapomnę jej nigdy

Ciekawe czy Ruud będzie tak grał na backhand Tsitsipasa, hmm

0

@FcPortoFan1999 to byłaby śmierć piłki noznej Oskarze

4

Nie ma Alcaraza to tenisiści sobie pozwalają na coś takiego



@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Giwera

1

@Giwera na dole drabinki duzym faworytem Trump

0

@ranger3120 Trump z tej ćwiartki powinien być w 1/2, a nawet staje się dużym faworytem do finału teraz

3

Wu Yize w 1/4 turnieju MŚ

Ależ źle w tej sesji grał Selby, miał tyle szans i tyle okazje - ostatnie 3 sezony bardzo słabe w Crucible Selbyego.

@Giwera @macio_944 @Starrk

2

Ależ taktycznie Wu to fatalnie zagral

Nie powinien w ogóle grać na czerwoną jak miał bilę na mecz

Z tej ćwiartki do półfinału to Trump musi wbić

@Giwera @Starrk @macio_944

1

@Giwera widzialem to :)

Ogolnie Zhao - Murphy to moze byc potezne starcie

1

@Giwera a Wu skutecznosc w tej sesji 82% - słabiutko
Ależ Chinczyk jest zdenerwowany, bo to skutecznosc dramat na tym poziomie

1

@Giwera samo wbicie chore, jeszcze biała blisko bandy, a jeszcze żeby idealnie rozbić i kontynuować breaka i zrobić 100+ na końcu

3

Wu Yze jakie błędy robi

Mocno zachęca Selbyego, żeby wyrwał mu ten mecz.

Sam Selby też nie gra rewelacyjnie, ale poziom tej sesji przeciwienstwo Osy i Higginsa

@Giwera @Starrk @macio_944

3



9:11

najlepsze zagranie turnieju?

Na pewno w samym czubie.

@Giwera @Starrk @macio_944 @budel17 @zadafcb

2

@Czajka90 @FcPortoFan1999 Oski przygotowuje się na starcie Ruud - Tsitsipas -jego wymarzona 4 runda w Madrycie

4

@michaleu @Kapitan hawk i zadowolna będzie ambasada miłośników talentu piłkarskiego Lewandowskieg którzy chcą żeby wygrał też ligę włoską

@AlexDark00 @4Fabregas4

3

Selby widać, że jest zdenerwowany - teraz uderzenie kijem w podłogę

Wu daje mu jednak szansę i Selby z solidną przewagą przy takim układzie

@Giwera @Starrk @macio_944

2

Selby teraz walczy o comeback z Wu

Tutaj też może być decider, choc Selby ma jeszcze robotę

@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb @budel17

2

@Giwera najlepszy mecz tych mistrzostw trzeba przyznać

Natomiast nie zdziwie się jak na Robertsona energii nie starczy, Australijczyk nie porywa grą, ale rozkręca się i jednak ten wiek przy takim długim formacie może dać się we znaki Higginsowi

0

@kiper09 oddał to w 2 sesji, kiedy Higgins grał słabo a jednak to 7-9 było dużym sukcesem Szkota

5

John Higgins wygrywa 13-12 z Ronniem OSullivanem w 2 rundzie MŚ

Higgins poprawia bilans meczów bezpośrednich i wychodzi na prowadzenie 4-3 z Osą w Crucible.

Comeback z 4-9

Osa notuje najgorszy występ w MŚ od 4 lat

Osa to GOAT, ale Higgins ma bardzo blisko bilans z nim na przestrzeni kariery (delikatny minus) i to jest niebywały snookerowy fighter

Kluczowa była 2 sesja - przy 4-9 Osa powinien wygrać partie i mieć 12-4 albo 11-5, a Higgins skończył z 7-9 a w ostatniej sesji gotował potężnie.

@Giwera @Starrk @macio_944

3

Ależ kick dla Higginsa w takim momencie

@Giwera @Starrk @macio_944

0

@kiper09 niepotrzebnie chciał tak szybko to naruszyć mocniej, tam było sporo otwartych opcji

Potem łatwiej byłoby może nawet wypozycjonować i dodatkowe rozbicie nawet nie byłoby potrzbne

3

Higgins rozbił czerwone, popełnił błąd na wbiciu trudnej do środka i zostawia stół Osie

Anglik ma układ na wygranie partii i meczu!

Edit, błąd Osy teraz

Nerwowo w tej parii, bardzo nerwowo

@Giwera @macio_944 @Starrk

0

@kiper09 czerwone nie są rozbite, więc tutaj wszystko otwarte jeszcze

1

Higgins rok temu przegrał decidera na Williamsa po tym jak odrabiał w szalony sposób straty z 8-12

Czy teraz coś się zmieni czy znów porażka 12-13?

@Giwera @Starrk @macio_944

2

Tsitsipas - Ruud w 4 rundzie w Madrycie

1 mecz, 2 zawodników, 5 finałów WS razem na korcie

@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12

4

Osa robi breaka 50+ i mamy decidera!

8 break z rzędu 50+, w sumie 21/24 z breakami 50+ - szaleni sa 50 latkowie

@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?