mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Sinner chce porobić rekord mastersowy, zobaczymy - walczy o rekord
W 1/4 mecz na Jodara może byc ciekawy jak na umierającą dyscyplinę
0
@Starrk drabinka pięknie dla niego otwarta
A na górze trudno powiedzieć - wydaje się, że ktoś z pary Zhao / Murphy, ale Robertson i Higgins też nie można skreślać, choć kondycyjnie Higginsowi może być już bardzo ciężko o utrzymanie koncentracji
Przed MŚ widzielismy jak Zhao z nim wygrał łatwo w półfinale.
0
@FcPortoFan1999 Ruudzik broni tytułu
0
@FcPortoFan1999 teraz tenis umarł, zobaczymy co dalej
0
@FcPortoFan1999 wspaniała, nie zapomnę jej nigdy
Ciekawe czy Ruud będzie tak grał na backhand Tsitsipasa, hmm
0
@FcPortoFan1999 to byłaby śmierć piłki noznej Oskarze
4
Nie ma Alcaraza to tenisiści sobie pozwalają na coś takiego
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Giwera
1
@Giwera na dole drabinki duzym faworytem Trump
0
@ranger3120 Trump z tej ćwiartki powinien być w 1/2, a nawet staje się dużym faworytem do finału teraz
3
Wu Yize w 1/4 turnieju MŚ
Ależ źle w tej sesji grał Selby, miał tyle szans i tyle okazje - ostatnie 3 sezony bardzo słabe w Crucible Selbyego.
@Giwera @macio_944 @Starrk
2
Ależ taktycznie Wu to fatalnie zagral
Nie powinien w ogóle grać na czerwoną jak miał bilę na mecz
Z tej ćwiartki do półfinału to Trump musi wbić
@Giwera @Starrk @macio_944
1
@Giwera widzialem to :)
Ogolnie Zhao - Murphy to moze byc potezne starcie
1
@Giwera a Wu skutecznosc w tej sesji 82% - słabiutko
Ależ Chinczyk jest zdenerwowany, bo to skutecznosc dramat na tym poziomie
1
@Giwera samo wbicie chore, jeszcze biała blisko bandy, a jeszcze żeby idealnie rozbić i kontynuować breaka i zrobić 100+ na końcu
3
Wu Yze jakie błędy robi
Mocno zachęca Selbyego, żeby wyrwał mu ten mecz.
Sam Selby też nie gra rewelacyjnie, ale poziom tej sesji przeciwienstwo Osy i Higginsa
@Giwera @Starrk @macio_944
3
9:11
najlepsze zagranie turnieju?
Na pewno w samym czubie.
@Giwera @Starrk @macio_944 @budel17 @zadafcb
2
@Czajka90 @FcPortoFan1999 Oski przygotowuje się na starcie Ruud - Tsitsipas -jego wymarzona 4 runda w Madrycie
4
@michaleu @Kapitan hawk i zadowolna będzie ambasada miłośników talentu piłkarskiego Lewandowskieg którzy chcą żeby wygrał też ligę włoską
@AlexDark00 @4Fabregas4
3
Selby widać, że jest zdenerwowany - teraz uderzenie kijem w podłogę
Wu daje mu jednak szansę i Selby z solidną przewagą przy takim układzie
@Giwera @Starrk @macio_944
2
Selby teraz walczy o comeback z Wu
Tutaj też może być decider, choc Selby ma jeszcze robotę
@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb @budel17
2
@Giwera najlepszy mecz tych mistrzostw trzeba przyznać
Natomiast nie zdziwie się jak na Robertsona energii nie starczy, Australijczyk nie porywa grą, ale rozkręca się i jednak ten wiek przy takim długim formacie może dać się we znaki Higginsowi
0
@kiper09 oddał to w 2 sesji, kiedy Higgins grał słabo a jednak to 7-9 było dużym sukcesem Szkota
5
John Higgins wygrywa 13-12 z Ronniem OSullivanem w 2 rundzie MŚ
Higgins poprawia bilans meczów bezpośrednich i wychodzi na prowadzenie 4-3 z Osą w Crucible.
Comeback z 4-9
Osa notuje najgorszy występ w MŚ od 4 lat
Osa to GOAT, ale Higgins ma bardzo blisko bilans z nim na przestrzeni kariery (delikatny minus) i to jest niebywały snookerowy fighter
Kluczowa była 2 sesja - przy 4-9 Osa powinien wygrać partie i mieć 12-4 albo 11-5, a Higgins skończył z 7-9 a w ostatniej sesji gotował potężnie.
@Giwera @Starrk @macio_944
3
Ależ kick dla Higginsa w takim momencie
@Giwera @Starrk @macio_944
0
@kiper09 niepotrzebnie chciał tak szybko to naruszyć mocniej, tam było sporo otwartych opcji
Potem łatwiej byłoby może nawet wypozycjonować i dodatkowe rozbicie nawet nie byłoby potrzbne
3
Higgins rozbił czerwone, popełnił błąd na wbiciu trudnej do środka i zostawia stół Osie
Anglik ma układ na wygranie partii i meczu!
Edit, błąd Osy teraz
Nerwowo w tej parii, bardzo nerwowo
@Giwera @macio_944 @Starrk
0
@kiper09 czerwone nie są rozbite, więc tutaj wszystko otwarte jeszcze
1
Higgins rok temu przegrał decidera na Williamsa po tym jak odrabiał w szalony sposób straty z 8-12
Czy teraz coś się zmieni czy znów porażka 12-13?
@Giwera @Starrk @macio_944
2
Tsitsipas - Ruud w 4 rundzie w Madrycie
1 mecz, 2 zawodników, 5 finałów WS razem na korcie
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12
4
Osa robi breaka 50+ i mamy decidera!
8 break z rzędu 50+, w sumie 21/24 z breakami 50+ - szaleni sa 50 latkowie
@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb