0

@FcPortoFan1999 gra na księcia mączki

@Encore

1

@Adran360 @FcPortoFan1999 Oski widzisz warto sledzic

4

Osa na razie potężna forma na MŚ

Jesli by to utrzymal to ten 8 tytul nie jest niemożliwy

@Giwera @macio_944 @Starrk

3

@Kapitan hawk @Adran360 Naserzy raczej nie wypuszcza tego - beda tez gospodarzem

0

@draxidox to w nawiązaniu do ostatnich sytuacji i Twojego ulubionego tematu ;)

0

0

@FcPortoFan1999 Iga nie ma nadgarstka!

2

@FcPortoFan1999 Szczesny lubi to

0

@FcPortoFan1999 az tak to nie

Garfia ma nadgarstek

3

@Adran360 Arteta to jest król kornerów - ma to opracowane do perfekcji

@ViscaelBarca2007 w zapętleniu ogląda brameczki Arsenalu Dyktatora

3

Podoba mi się, że Arteta oszczędza jednego z faworytów do ZP na LM

@Kessie @Czajka90 @Eklerek @Popitek12 @ViscaelBarca2007

0

@FcPortoFan1999 ale za to poziom nie powala

1

@Encore to jak nasz @Popitek12 Popczarek?

1

@FcPortoFan1999 rok temu bylo 50-50 - ale dlatego o tym nie pisalem

Z tych gdzie byl wyraznym faworytem to AO 25, AO 26 i jednak US Open 24 (troche mniej niz AO)

1

@Laminedependencia bez Młodego GOATA, Raphy

9

Wciąż możemy zdobyć 100 pkt w tym sezonie

@Lanosss @Kapitan hawk @Lionel_Messi10 @kanver_ @Popitek12 @FcPortoFan1999

0

@Roobo a w Ekstraklasie jeszcze mniejsze różnice @FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 tak, ale widziałeś co Sinner robił sezon temu na mące

Ogólnie miał prawie tego szlema i wypuścił mocno

1

@RoberDzik @Popitek12 @maroon oznaczam randomowych użytkowników, opinie

5

@iksajotien takimi meczami wygrywa się 2-0 z Getafe Bordalasa

1

@FcPortoFan1999 AO 25 to silnie byl fwaorytem, zreszta AO 26 tez

1

@FcPortoFan1999 był jasnym faworytem

Na us open nie do końca, bo on odpoczął i nie grał na IO, a Djokaraz się wykrwawiał na IO

1

@FcPortoFan1999 bo śledzisz poczynania Bawarczyków

1

@FcPortoFan1999 juz tak mial

Na AO 25, US Open 24 tez de facto

Sinner Garrosa wezmie, a Wimbledon moze Serbowicz - 25 tytul

Alcaraz pewnie nie zagra, a nawet to z nadgarskiem to sobie moze

4

@majkiii oby wyzdrowieli szybko bo zaraz mecz z PSG

@Popitek12 @Comentateiro @blakkudium @FcPortoFan1999 @Adran360

2

Harry Kane 33 gole w Bundes

Jego personal best to 36

3 mecze do konca ale wiemy ze jest oszczedzany, moze zabraknac nawet do pb

@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @kanver_

1

@FcPortoFan1999 jasne, wszyscy sa jak hieny

Ale i tak jest Sinner

2

Imponująco obrońca tytułu



@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Giwera

0

@Gibbon_FCB nie wiadomo co by bylo, ale np mogl pograc z Espanyolem i moze Yamal nie bylby wypruty juz w 2 połowie

0

@FcPortoFan1999 to akurat inny z BIG3 robił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?