mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 gra na księcia mączki
@Encore
1
@Adran360 @FcPortoFan1999 Oski widzisz warto sledzic
4
Osa na razie potężna forma na MŚ
Jesli by to utrzymal to ten 8 tytul nie jest niemożliwy
@Giwera @macio_944 @Starrk
3
@Kapitan hawk @Adran360 Naserzy raczej nie wypuszcza tego - beda tez gospodarzem
0
@draxidox to w nawiązaniu do ostatnich sytuacji i Twojego ulubionego tematu ;)
0
@shinthps @draxidox opinia
0
@FcPortoFan1999 Iga nie ma nadgarstka!
2
@FcPortoFan1999 Szczesny lubi to
0
@FcPortoFan1999 az tak to nie
Garfia ma nadgarstek
3
@Adran360 Arteta to jest król kornerów - ma to opracowane do perfekcji
@ViscaelBarca2007 w zapętleniu ogląda brameczki Arsenalu Dyktatora
3
Podoba mi się, że Arteta oszczędza jednego z faworytów do ZP na LM
@Kessie @Czajka90 @Eklerek @Popitek12 @ViscaelBarca2007
0
@FcPortoFan1999 ale za to poziom nie powala
1
@Encore to jak nasz @Popitek12 Popczarek?
1
@FcPortoFan1999 rok temu bylo 50-50 - ale dlatego o tym nie pisalem
Z tych gdzie byl wyraznym faworytem to AO 25, AO 26 i jednak US Open 24 (troche mniej niz AO)
1
@Laminedependencia bez Młodego GOATA, Raphy
9
Wciąż możemy zdobyć 100 pkt w tym sezonie
@Lanosss @Kapitan hawk @Lionel_Messi10 @kanver_ @Popitek12 @FcPortoFan1999
0
@Roobo a w Ekstraklasie jeszcze mniejsze różnice @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 tak, ale widziałeś co Sinner robił sezon temu na mące
Ogólnie miał prawie tego szlema i wypuścił mocno
1
@RoberDzik @Popitek12 @maroon oznaczam randomowych użytkowników, opinie
5
@iksajotien takimi meczami wygrywa się 2-0 z Getafe Bordalasa
1
@FcPortoFan1999 AO 25 to silnie byl fwaorytem, zreszta AO 26 tez
1
@FcPortoFan1999 był jasnym faworytem
Na us open nie do końca, bo on odpoczął i nie grał na IO, a Djokaraz się wykrwawiał na IO
1
@FcPortoFan1999 bo śledzisz poczynania Bawarczyków
1
@FcPortoFan1999 juz tak mial
Na AO 25, US Open 24 tez de facto
Sinner Garrosa wezmie, a Wimbledon moze Serbowicz - 25 tytul
Alcaraz pewnie nie zagra, a nawet to z nadgarskiem to sobie moze
4
@majkiii oby wyzdrowieli szybko bo zaraz mecz z PSG
@Popitek12 @Comentateiro @blakkudium @FcPortoFan1999 @Adran360
2
Harry Kane 33 gole w Bundes
Jego personal best to 36
3 mecze do konca ale wiemy ze jest oszczedzany, moze zabraknac nawet do pb
@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @kanver_
1
@FcPortoFan1999 jasne, wszyscy sa jak hieny
Ale i tak jest Sinner
2
Imponująco obrońca tytułu
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Giwera
0
@Gibbon_FCB nie wiadomo co by bylo, ale np mogl pograc z Espanyolem i moze Yamal nie bylby wypruty juz w 2 połowie
0
@FcPortoFan1999 to akurat inny z BIG3 robił