mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartas1998 spoko, po prostu myslalem ze kolega widzial tego fejura ktory lata i wpisy w jego strone i stąd to
1
@Who_you_mam co zrobił De La Fuente? Dał odpoczac Yamalowi - grał nim ostatnio na przerwie 45 minut i 60 minut
0
@Encore czyli występ Yamala na MŚ niezagrożony
1
@tbas do 1/4 - po drodze ma potencjalnie tylko Jovic do tego czasu
Snigur / Li / Jovic - to spokojnie powinna
Może w 4 rundzie mecz z Linette - szansa na rewanż - ale na mące to Iga nie przegra na Linette
W 1/4 może być Andreeva najgroźniejsza - a jak odpadnie to wtedy czyści się droga na mecz z Sabalenką
2
Dobra wiadomośc dla Igi
Switolina odpada z jej części drabinki
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @tbas @adi7adi8
1
@kulek22 musi sie klikać
1
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski jak sie skonczylo Twoje ostatnie spotkanie z misiem?
2
@KrwawiaceoczyVEB przeciez to wali fejurem na kilometr
Inna sprawa ze akurat na ostatniej repce De La Fuente zachowal sie spoko i jednak z Egiptem 1 połowa i z Serbia tez 60 minut
1
@FcPortoFan1999 i 0-0 to Twój ulubiony wynik, liczba bramek nie jest przesadzona i mozna skupic sie na wielu aspektach
1
@FcPortoFan1999 i dlateto jestes fanem robotów takich jak Taylor czy Sinner @Giwera
1
@FcPortoFan1999 uspokój się, on ma nadgarstek!
1
@Hosh nie zapominaj ze @FcPortoFan1999 Oski jest botem
1
@FcPortoFan1999 pkt to pkt
@Giwera nie sluchaj @FcPortoFan1999 w temacie Carlitosa, on go zaklina bo woli robota Sinnera
1
@Giwera na razie bez zmian, wystep zagrożony - komentarze wskazywaly ze 2 miesiace potrzebowac moze a to wykluczaloby z gry
2
@michaleu moze Oski @FcPortoFan1999 potajemnie podkochuje sie w Dua Lipa
1
@FcPortoFan1999 0-0 to remis, musisz doceniac cenny pkt i teraz tez wszyskie sily na lige
0
@FcPortoFan1999 ale Zakrzewski, jest polskie pochodzenie
1
@FcPortoFan1999 jaka porazke?
Remis to remis, trzeba sie cieszyc
0
@FcPortoFan1999 Oski Zakrzewski! To proste nie?
2
@FcPortoFan1999 warto jednak
@blakkudium @Adran360 @escarabajo
0
@FcPortoFan1999 musi, potrzebujemy tego hitu
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj musi wygrac zeby w 2 rundzie bylo hitowe starcie na Bublika
1
@Encore @FcPortoFan1999 dzisiaj Grek gra z Kypsonem
0
@LeoMessiiBarcaPepa to 07/08 to musialaby byc wygrana w stylu Realu
Dobre losowania do 1/2, troche poprzepychane to
Ale z United skonczylismy w naszym stylu, gra dobra ale wynik nie do konca i jeszcze kradzież karnego
0
@LeoMessiiBarcaPepa w 2008 - jesli mowisz o 07/08 to jednak nie
Tam byl cieżki sezon
Aczkolwiek wcale daleko od finalu nie bylo
Okradli nas z karnego na Old Trafford jak Scholes wycial Messiego w polu karnym już
1
@MichuZ44 i pol okrazenia pozniej Bottas wyprzedza
1
@mmaciass w trakcie sezonu to sie moze zmieniac i wiadomo ze po 5/10
/15 kolejkach to jest daleka droga.
Plus teraz mamy 9! pkt i tylko 6 kolejek do konca
Z 6 meczow 3 wygrane, 2 porazki i 1 remis daja nam tytul
1
@konajoncek przeciez czas pokazał, że siedziliśmy w 2 połowie z Atletico
Można sie zastanawiać czy sensowne bylo np trzymanie Yamala z Espanyolem do końca. W 2 polowie Yamal byl znacznie slabszy w grze.
Nie mowiac o tym ze czy np nie danie szansy Roonyemu w jakims meczu wczesniej nie mialoby sensu wczesniej a nie wprowadzanie go na koncowke w meczu z Atleti - w sensie trudno bylo oczekiwac cokolwiek od goscia tak przyspawanego do ławki
0
@Encore choć tutaj poczekałbym z tą diagnozą, może tylko naciągnięcie - do MŚ jeszcze trochę czasu, a to musiałoby być zerwanie - te pierwsze newsy widzę wskazują kilka tygodni
0
@FcPortoFan1999 to jest też o piłce i o MŚ