1

@Bartas1998 spoko, po prostu myslalem ze kolega widzial tego fejura ktory lata i wpisy w jego strone i stąd to

1

@Who_you_mam co zrobił De La Fuente? Dał odpoczac Yamalowi - grał nim ostatnio na przerwie 45 minut i 60 minut

0

@Encore czyli występ Yamala na MŚ niezagrożony

1

@tbas do 1/4 - po drodze ma potencjalnie tylko Jovic do tego czasu

Snigur / Li / Jovic - to spokojnie powinna

Może w 4 rundzie mecz z Linette - szansa na rewanż - ale na mące to Iga nie przegra na Linette

W 1/4 może być Andreeva najgroźniejsza - a jak odpadnie to wtedy czyści się droga na mecz z Sabalenką

2

Dobra wiadomośc dla Igi

Switolina odpada z jej części drabinki

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @tbas @adi7adi8

1

@kulek22 musi sie klikać

1

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski jak sie skonczylo Twoje ostatnie spotkanie z misiem?

2

@KrwawiaceoczyVEB przeciez to wali fejurem na kilometr

Inna sprawa ze akurat na ostatniej repce De La Fuente zachowal sie spoko i jednak z Egiptem 1 połowa i z Serbia tez 60 minut

1

@FcPortoFan1999 i 0-0 to Twój ulubiony wynik, liczba bramek nie jest przesadzona i mozna skupic sie na wielu aspektach

1

@FcPortoFan1999 i dlateto jestes fanem robotów takich jak Taylor czy Sinner @Giwera

1

@FcPortoFan1999 uspokój się, on ma nadgarstek!

1

@Hosh nie zapominaj ze @FcPortoFan1999 Oski jest botem

1

@FcPortoFan1999 pkt to pkt

@Giwera nie sluchaj @FcPortoFan1999 w temacie Carlitosa, on go zaklina bo woli robota Sinnera

1

@Giwera na razie bez zmian, wystep zagrożony - komentarze wskazywaly ze 2 miesiace potrzebowac moze a to wykluczaloby z gry

2

@michaleu moze Oski @FcPortoFan1999 potajemnie podkochuje sie w Dua Lipa

1

@FcPortoFan1999 0-0 to remis, musisz doceniac cenny pkt i teraz tez wszyskie sily na lige

0

@FcPortoFan1999 ale Zakrzewski, jest polskie pochodzenie

1

@FcPortoFan1999 jaka porazke?

Remis to remis, trzeba sie cieszyc

0

@FcPortoFan1999 Oski Zakrzewski! To proste nie?

2

0

@FcPortoFan1999 musi, potrzebujemy tego hitu

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj musi wygrac zeby w 2 rundzie bylo hitowe starcie na Bublika

1

@Encore @FcPortoFan1999 dzisiaj Grek gra z Kypsonem

0

@LeoMessiiBarcaPepa to 07/08 to musialaby byc wygrana w stylu Realu

Dobre losowania do 1/2, troche poprzepychane to

Ale z United skonczylismy w naszym stylu, gra dobra ale wynik nie do konca i jeszcze kradzież karnego

0

@LeoMessiiBarcaPepa w 2008 - jesli mowisz o 07/08 to jednak nie

Tam byl cieżki sezon

Aczkolwiek wcale daleko od finalu nie bylo

Okradli nas z karnego na Old Trafford jak Scholes wycial Messiego w polu karnym już

1

@MichuZ44 i pol okrazenia pozniej Bottas wyprzedza

1

@mmaciass w trakcie sezonu to sie moze zmieniac i wiadomo ze po 5/10
/15 kolejkach to jest daleka droga.

Plus teraz mamy 9! pkt i tylko 6 kolejek do konca

Z 6 meczow 3 wygrane, 2 porazki i 1 remis daja nam tytul

1

@konajoncek przeciez czas pokazał, że siedziliśmy w 2 połowie z Atletico

Można sie zastanawiać czy sensowne bylo np trzymanie Yamala z Espanyolem do końca. W 2 polowie Yamal byl znacznie slabszy w grze.

Nie mowiac o tym ze czy np nie danie szansy Roonyemu w jakims meczu wczesniej nie mialoby sensu wczesniej a nie wprowadzanie go na koncowke w meczu z Atleti - w sensie trudno bylo oczekiwac cokolwiek od goscia tak przyspawanego do ławki

0

@Encore choć tutaj poczekałbym z tą diagnozą, może tylko naciągnięcie - do MŚ jeszcze trochę czasu, a to musiałoby być zerwanie - te pierwsze newsy widzę wskazują kilka tygodni

0

@FcPortoFan1999 to jest też o piłce i o MŚ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?