mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN to jest Pedri po prawej
0
@FcPortoFan1999 a Ty Oski w strachu przed Budimirem?
1
@FcPortoFan1999 moze ze uwazaja ze sa beneficjentami zlych decyzji i ze rywal moze zrobic challenge
0
@FcPortoFan1999 oni lubia grac w butelke
3
@Kgorecki2500 jak ktoś nie oglądał jeszcze Chłopaków z Sosnowca to również polecam
@Luciano99 @Kessie
0
@FcPortoFan1999 3 sezon bywa trudny
0
@Aragorn33 @FcPortoFan1999 Oski zgadzasz sie z opinia Romana?
1
@Giwera silny start Osy
0
@Toretto Yamal z czasem ogarnie, juz jak strzelal jednego wolnego to niezle wygladalo
1
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski czy Ty wszystkie oszczędności miałeś w zondacrypto?
1
@Starrk tak, wiec teraz powinien ogarnac temat
Wiadomo ze z jego wystepami na MŚ jest duży niedosyt, rok temu byl jednak półfinał ale przegrana na Williamsa
2
@kanver_ Panichelli nie ma szans, bo kontuzja i nie będzie do dyspozycji Scaloniego też
1
@Starrk jeszcze ma czas, żeby się obudzić, teraz min 2 framy potrzebne, a najlepiej 3 przed przerwą.
Jeśli będzie 5-4 / 4-5 to wszystko dalej otwarte
1
@Jakchcesz trzeba miec szeroka kadre na wszystkie rozgrywki
1
@Encore @FcPortoFan1999 Oski bardzo lubi Twój awatar
1
@Encore dlatego dla Lakersow lepiej ze Wilków nie trafili @FcPortoFan1999
4
@Colon GOAT stuff
@Popitek12 @Lanosss @Kessie @Lionel_Messi10
1
@escarabajo 7 metrów to dość wysoki
2
@Maker0 Auba mial fajny początek ale w tym okresie w jego drugiej czesci tez mocno przygasł i zaliczal słabe występy
1
@Encore Francja przegrywa w linii pomocy z Hiszpania i Portugalią
4
@Faro zanim wyszła sprawa Negreiry też sędziowie woleli nas ukarać i mieć spokój, więc w sumie za wiele się nie zmieniło ;)
0
@Encore poprzedni był ok
2024 dramat, choć i tak wyciągnął Garrosa
2023 - to wiemy, że spiął się za bardzo w 1/2, ale też coś opuścił z powodu urazu
3
Rafael Nadal w 2009 wygrywa pierwsze AO majac 22 lata i potem kontuzja w sezonie mączki w Madrycie, po raz pierwszy przegrywa w RG (nie bedac w pelni zdrowym), wycofuje sie z Wimbledonu - i generalnie sezon na stracenie
Carlos Alcaraz Garfia w 2026 wygrywa pierwsze AO majac 22 lata i potem kontuzja w sezonie mączki, …
@Encore @Popitek12 @agaFCB @barcelonaLM @Kessie
3
@July_6_BcN i nie pomylilas sie - zostal uczniem Poppersa @Popitek12
Popsiak bedzie go uczyl francuzów
2
@Kubsoleon przez tyle lat kariery 2-3 symulki ktore zrobil to jakis pikus - ale tak zdarzylo sie mu te kilka razy przez 20 lat kariery
Natomiast ile razy wlasnie nawet kiedy mogl sie wywracac to tego nie robil, jak byl kopany, szarpany itp - klasa
@FCB24
1
@FcPortoFan1999 a moze by miala tez konto tutaj jak @Gary i @Safinetka i byscie komentowali Ekstraklase
0
@FcPortoFan1999 dlaczego nie byloby Cie na stronce?
Dalaby Tobie bana?
0
@FcPortoFan1999 Nadal na mączce zwykle byl jednak gotowy na granie - najgorszy okres to 15-16
Garfia za to ma ciagle problemy na sezon mączkowy, ale te sa najpoważniejsze - nadgarstek to ciezki ciezki temat
0
@takisobiektos Djoko juz zaczal trenowac ale pewnie nie chce niczego przyspieszac i dlatego odpuszcza Madryt
Jesli by wpadla mu dobra drabinka na Garrosie to kto wie czy nie powalczy
Ale fakt dla Sinnera swietna okazja teraz na chapanie turniejów
0
@FcPortoFan1999 ugotowales niebywale Garfie
@Encore slabo to wyglada - raczej moze nie byc go na garrosie
I pytanie o dyspozycje na Wimbledon