mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 zabrakło nóg Po prostu
0
@Frimpong widac ze jego idolem jest Ronaldo - wzoruje sie na póżnym dryblingu Ronaldo
4
@MichuZ44 Ferrari ogarnęło świetnie przygotowanie bolidu do startów i będzie karane za to xd
0
@FcPortoFan1999 powiem tak: dramat, dramat, dramat
0
@agaFCB tak myslalem ze za pieknie bylo po Australii i nadgarstek to bardzo bardzo niedobrze
0
@FcPortoFan1999 jaki smak?
0
@FcPortoFan1999 aha, czyli nawet na Wimbledonie nie bedzie w stanie grac
Dzieki Oskarze
Milardy cierpia
0
@agaFCB oczywiscie, ja ogolnie uwazam ze ranking jest sprawa drugorzedna
W sensie to fajny dodatek, nawet jak sie jest zdrowym, dla turniejow tez zwykle nie ma wiekszego znaczenia czy jestes 1 czy 2 bo i tak mozesz wylosowac to samo
Na pewno tez fajnie byc w top8 bo grasz finalsy i w ogole w niektorych turniejach daje wolny los na 1 runde
2
Swoją drogą jak Garfia nie wykuruje sie na RG albo nawet ale bedzie i tak w slabej dyspozycji to Sinner niedlugo moze zapewnic sobie numer 1 do końca roku
@Encore @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie
0
@Encore Draper jest zbyt szklany
Zawodnik na top8 rankingu easy - moglby byc silnym rywalem na hardzie , moze na trawie nawet na szlemach dla najlepszych ale szklany bardzo
1
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski jakie są Twoje ulubione czipsy?
0
@Encore Stefanos gotuje na treningach jak nikt nie widzi
@FcPortoFan1999 Oski musisz kiedys wpasc na jego trening
4
@Encore i to akurat dla Ciebie plus, że jak wybiłeś szybe i się włamałeś to po prostu wziąłeś drożdżówki, a nie zostałeś na miejscu i dzięki temu możesz się nimi w spokoju zajadać, a nie w więzieniu.
1
@Encore widzielismy co się stało z DelPo i tematem nadgarstka
Mięśniówki nie są takim problemem jak to
Plus oczywiście nadgarstek prawej ręki co też jest istotne
1
@Encore jak Oskar @FcPortoFan1999 pierdzieli o wygrywaniu przez niego turniejów to wiadomo jak to jest
Nie ogarnia, że nadgarstek to bardzo poważna sprawa dla tenisisty i to bardzo źle wygląda i brzmi
Nawet jak postawią Garfię na RG, to i czuje może być bardzo zaburzone.
Rzym to nie wygląda, żeby był grany ...
@agaFCB
2
@Fake69 jest strata, nie taka jak Vitinihii (jesli Vitinha nie zagra ale jest)
Jak nawiązujesz do meczu z Realem to Musiala w pierwszym meczu po wejściu wypadł fatalnie
W drugim lepiej, ale zobaczymy
Tak czy inaczej zdrowy Gnabry na pewno by się przydał Bayernowi
1
Bardzo zacięty mecz Higginsa z Carterem
Zaczeło się od 4-0 dla Szkota, ale potem 5 partii Anglika.
Ciekawe czy to nie jest mecz pod decider
@Giwera @Starrk @Popitek12 @FcPortoFan1999
2
@mercurial2000 no nie ma i to też strata
6
@dzefrej234 @Encore jak PSG nie
bedzie mialo Vitinhi na Baya to problemy problemy
0
@BojanKriKicz jednak City ma juz puchar ligi, moze wygrac lige i jeszcze FA Cup
Zatem jednak powiedzialbym ze nawet „kompromitacja” z bialymi nie zasloni bardzo udanego sezonu jesli wygraliby tryplet krajowy
1
@Starrk @Giwera Moody to spory talenciak
2
@Encore jeszcze jest Young Popi @Popitek12
2
@Safrani fake, @Luciano99 nie używa pojęć brutto / netto
2
@mientusek1407 @Comentateiro opinia
2
@Bykunn Szubarczyk wiekszy talent
1
@FcPortoFan1999 Porto moze chillowac - Moutinho zrobil rovote
0
@FcPortoFan1999 czy Lyon Cie kiedykolwiek zawiódł?
0
@FcPortoFan1999 byla taka przewaga a nawet wieksza i na mniej kolejek do konca - tam bylo 8 pkt nawet - 2 porazki United i remis i ten z Evertonem to jakies wielkie xd, bo mieli 3-1 do 85 minuty chyba
Dlatego najbardziej zbutelkowane
Potem oczywiscie byla slynna ostatnia kolejka i to City prawie wypuscilo
Tamto City jednak nie bylo takie silne też
0
@FcPortoFan1999 w pojedynczym sezonie najbardziej zbutelkowane bylo United, tylko w szerszym kontekscie to nie byl taki dramat bo sporo wygrywali wczesniej, ale jednak stricte za sezon
0
@FcPortoFan1999 zobaczmy jak sie potocza te ostatnie kolejki
Jak City wszystko by wygralo i jeszcze pewnie to jednak technicznie na 5 kolejek do konca nie sa liderem
Tam Bayern dawal sporo szans