1

@FcPortoFan1999 zabrakło nóg Po prostu

0

@Frimpong widac ze jego idolem jest Ronaldo - wzoruje sie na póżnym dryblingu Ronaldo

4

@MichuZ44 Ferrari ogarnęło świetnie przygotowanie bolidu do startów i będzie karane za to xd

0

@FcPortoFan1999 powiem tak: dramat, dramat, dramat

0

@agaFCB tak myslalem ze za pieknie bylo po Australii i nadgarstek to bardzo bardzo niedobrze

0

@FcPortoFan1999 jaki smak?

0

@FcPortoFan1999 aha, czyli nawet na Wimbledonie nie bedzie w stanie grac

Dzieki Oskarze

Milardy cierpia

0

@agaFCB oczywiscie, ja ogolnie uwazam ze ranking jest sprawa drugorzedna

W sensie to fajny dodatek, nawet jak sie jest zdrowym, dla turniejow tez zwykle nie ma wiekszego znaczenia czy jestes 1 czy 2 bo i tak mozesz wylosowac to samo

Na pewno tez fajnie byc w top8 bo grasz finalsy i w ogole w niektorych turniejach daje wolny los na 1 runde

2

Swoją drogą jak Garfia nie wykuruje sie na RG albo nawet ale bedzie i tak w slabej dyspozycji to Sinner niedlugo moze zapewnic sobie numer 1 do końca roku

@Encore @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie

0

@Encore Draper jest zbyt szklany

Zawodnik na top8 rankingu easy - moglby byc silnym rywalem na hardzie , moze na trawie nawet na szlemach dla najlepszych ale szklany bardzo

1

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski jakie są Twoje ulubione czipsy?

0

@Encore Stefanos gotuje na treningach jak nikt nie widzi

@FcPortoFan1999 Oski musisz kiedys wpasc na jego trening

4

@Encore i to akurat dla Ciebie plus, że jak wybiłeś szybe i się włamałeś to po prostu wziąłeś drożdżówki, a nie zostałeś na miejscu i dzięki temu możesz się nimi w spokoju zajadać, a nie w więzieniu.

1

@Encore widzielismy co się stało z DelPo i tematem nadgarstka

Mięśniówki nie są takim problemem jak to

Plus oczywiście nadgarstek prawej ręki co też jest istotne

1

@Encore jak Oskar @FcPortoFan1999 pierdzieli o wygrywaniu przez niego turniejów to wiadomo jak to jest

Nie ogarnia, że nadgarstek to bardzo poważna sprawa dla tenisisty i to bardzo źle wygląda i brzmi

Nawet jak postawią Garfię na RG, to i czuje może być bardzo zaburzone.

Rzym to nie wygląda, żeby był grany ...

@agaFCB

2

@Fake69 jest strata, nie taka jak Vitinihii (jesli Vitinha nie zagra ale jest)

Jak nawiązujesz do meczu z Realem to Musiala w pierwszym meczu po wejściu wypadł fatalnie

W drugim lepiej, ale zobaczymy

Tak czy inaczej zdrowy Gnabry na pewno by się przydał Bayernowi

1

Bardzo zacięty mecz Higginsa z Carterem

Zaczeło się od 4-0 dla Szkota, ale potem 5 partii Anglika.

Ciekawe czy to nie jest mecz pod decider

@Giwera @Starrk @Popitek12 @FcPortoFan1999

2

@mercurial2000 no nie ma i to też strata

6

@dzefrej234 @Encore jak PSG nie
bedzie mialo Vitinhi na Baya to problemy problemy

0

@BojanKriKicz jednak City ma juz puchar ligi, moze wygrac lige i jeszcze FA Cup

Zatem jednak powiedzialbym ze nawet „kompromitacja” z bialymi nie zasloni bardzo udanego sezonu jesli wygraliby tryplet krajowy

1

@Starrk @Giwera Moody to spory talenciak

2

@Encore jeszcze jest Young Popi @Popitek12

2

@Safrani fake, @Luciano99 nie używa pojęć brutto / netto

2

2

@Bykunn Szubarczyk wiekszy talent

1

@FcPortoFan1999 Porto moze chillowac - Moutinho zrobil rovote

0

@FcPortoFan1999 czy Lyon Cie kiedykolwiek zawiódł?

0

@FcPortoFan1999 byla taka przewaga a nawet wieksza i na mniej kolejek do konca - tam bylo 8 pkt nawet - 2 porazki United i remis i ten z Evertonem to jakies wielkie xd, bo mieli 3-1 do 85 minuty chyba

Dlatego najbardziej zbutelkowane

Potem oczywiscie byla slynna ostatnia kolejka i to City prawie wypuscilo

Tamto City jednak nie bylo takie silne też

0

@FcPortoFan1999 w pojedynczym sezonie najbardziej zbutelkowane bylo United, tylko w szerszym kontekscie to nie byl taki dramat bo sporo wygrywali wczesniej, ale jednak stricte za sezon

0

@FcPortoFan1999 zobaczmy jak sie potocza te ostatnie kolejki

Jak City wszystko by wygralo i jeszcze pewnie to jednak technicznie na 5 kolejek do konca nie sa liderem

Tam Bayern dawal sporo szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?