mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Lewy przychodzi do Porto ale tylko pod warunkiem ze Vinicius tez
Bierzesz?
0
@FcPortoFan1999 spory cios jednak
0
@BojanKriKicz Lukita jakby wrócił i sie odpalił
0
@FcPortoFan1999 jednak to bylby duzy cios
0
@FcPortoFan1999 nie, ale moze byc ciekawa seria
1
@FcPortoFan1999 jak wroci Lukita i Reaves to moze byc potezna seria z OKC
0
@Czyhrynski Mbappe chcialby Deschampsa
0
@FcPortoFan1999 Lakersi pytanie czy tego 4-0 nie zrobia
0
@FcPortoFan1999 skazywales ich na pożarcie, ale to silna repka
3
@MateS nie są bardziej prestiżowe
1
@Starrk w tym sezonie bez zadnego czystego konta w lidze
0
@FcPortoFan1999 ale Portugalia ma pakę i wygrala LN
0
@kanver_ musi pograć do 2028 włącznie zeby miec szanse, unikać kontuzji i może zrobi
0
@FcPortoFan1999 są faworytami, ale też trzeba pamiętać o celu
0
@FcPortoFan1999 obrona tytułu = brak mistrzostwa w XXI wieku
0
@JanneAhonen na razie nie, ale mówię jeśli - za nami dopiero 1 szlem w tym roku
Jednak jej główny szlem to mąka
0
@FcPortoFan1999 nie wyjaśnia, bo wiemy jak jest z obroną tytułu, a Ty dajesz obrońcę tytułu xd
Tutaj jest bardzo bardzo silna linia pomocy, a to kluczowa formacja, ale defens też jest silny
2
@JanneAhonen @FcPortoFan1999 Iga Świątek jakby odbudowała formę, upolowała ze 2 szlemy i wróciła na 1 w rankingu
0
@FcPortoFan1999 dobrze wiesz, że jest cel
0
@FcPortoFan1999 tak, choc tam na te 1 rundy puszczaja zwykle kompletnie rezerwowe ekipy
0
@FcPortoFan1999 oni mogą mieć bardzo przyjemną drabinkę też, i są nbudowanie po wygraniu LN, gdzie ich skazywales
0
@FcPortoFan1999 1/2 PK to też mógłby być 1 mecz
Ale tak przy powiększonej LM, liga 18 zespołowa też ma więcej sensu
1
@ViscaelBarca2007 jeśli do ekipy możesz sprowadzić Sir Marcusa Rashforda to nie ma wytłumaczenia że nie zdobywasz LM
@Encore
2
@FcPortoFan1999 Portugalia ma potwornie mocną pake Oskarze
0
@FcPortoFan1999 North London forever to nie jest ekipa znana z butelkowania
0
@FcPortoFan1999 Arsenal dzisiaj na pewno nie pójdzie w butelkowanie, @Kessie prawda?
0
@FcPortoFan1999 i Lukita może wrócić wtedy w trakcie serii / na 1/2 - to sporo się zmieniło dla LA
0
@FcPortoFan1999 @Encore to się otwiera duża szansa dla LA
0
@FcPortoFan1999 fani BVB też są wytrwali
1
@LukaszFan zobaczymy, na poprzednim zrobil swoja rekordowa liczbe 3 asyst
Wiadomo dochodzi jeden mecz, ale jak zrobi 2-3 to juz bedzie kapitalnie