0

@FcPortoFan1999 no wlasnie i to calkiem niedawno, wiec w Stuttgarcie niezle sie czuje

0

@FcPortoFan1999 czy ona wygrala Porsche juz?

1

@Dieselzor czyją? Lucka? @Luciano99

0

@FcPortoFan1999 Oski Ty wyczekujesz mocno na ten final?

1

@FcPortoFan1999 chyba ze turniej barażowy za Iran i powolanie crackulca

1

@Giwera szkoda partii przy 3-3

Ale wlasnie tez ten element doswiadczenia robi swoje i tacy gracze jak Williams, Higgins tutaj sa bardzo silni

2

@Adran360 Yamalinho to Baby GOAT

0

@FcPortoFan1999 ze to silna zawodniczka Oski

0

@FcPortoFan1999 Ryba to mistrzyni AO

0

@FcPortoFan1999 czyli final na garrosie?

1

@FcPortoFan1999 w 1 secie bodajze 6 wybronil

0

@FcPortoFan1999 ma znaczenie, moze ma ochote na kolejny

0

@FcPortoFan1999 wygral 1 seta Oski

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy, on lubi mąke a zaraz kolejne mastersy i garros

0

@FcPortoFan1999 to tym bardziej chwalić trzeba Rubiego, że wygrał na zdrowego Serba

0

@FcPortoFan1999 5 półfinał to konsystencja

0

@FcPortoFan1999 jest finał, jest gotowane

To ten sam rywal z Serbii który wygrał słynny mecz na pewnego Greka nie mając nóg?

0

Andrej Rublev idzie po swoj pierwszy finał turnieju ATP w tym sezonie!

@FcPortoFan1999 Oski redemption wjeżdża mocno

0

@FcPortoFan1999 dla Saszy to jak dobrze liczę 5 półfinał w tym sezonie

5

Zverev nie obroni tytułu w Monachium

Odpada na Cobolliego w 1/2

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera

0

1

@Filipem taka prawda, dopiero w 2029 mogą stracić ten status

0

@Encore i będzie Mistrzem Włoch po raz drugi

1

@Encore Toni Nadal po Monte Carlo mówił, że to bardzo źle dla Carlitosa, bo jednak MC to bardzo podobne korty do RG

A tutaj jeszcze uraz

Zobaczymy czy w Rzymie zagra i będzie bronił tytułu

2

@Encore Carliots musi niestety ogarnąć problemy z urazami - nadgarstek to poważna sprawa

1

@FcPortoFan1999 “Rafa Jodar can represent a problem for any player he faces. What excites me most about him is that every time I watch, he seems better… I think he already hits harder than Carlos Alcaraz”

Uważa, że bije silniej od Garfii @Encore

1

@FcPortoFan1999 uwielbia go, ale co ciekawe jak za pierwszym razem go widzial to tez nie odniosł wrażenia, że szał ciał

"When I first saw Rafa, he seemed like a good player, no more than that, but each time I see him, he looks better. He is progressing appropriately, on an upward trend; I see very high potential in him," he emphasized.

0

@FcPortoFan1999 może chca dodac troche dramy

0

@FcPortoFan1999 Ekstraklasa moze wezmie?

1

@FcPortoFan1999 nie jest w zasadzie 1:1

Takich bramek sam Messi by sie nie powstydzil


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?