mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 no wlasnie i to calkiem niedawno, wiec w Stuttgarcie niezle sie czuje
0
@FcPortoFan1999 czy ona wygrala Porsche juz?
1
@Dieselzor czyją? Lucka? @Luciano99
0
@FcPortoFan1999 Oski Ty wyczekujesz mocno na ten final?
1
@FcPortoFan1999 chyba ze turniej barażowy za Iran i powolanie crackulca
1
@Giwera szkoda partii przy 3-3
Ale wlasnie tez ten element doswiadczenia robi swoje i tacy gracze jak Williams, Higgins tutaj sa bardzo silni
2
@Adran360 Yamalinho to Baby GOAT
0
@FcPortoFan1999 ze to silna zawodniczka Oski
0
@FcPortoFan1999 Ryba to mistrzyni AO
0
@FcPortoFan1999 czyli final na garrosie?
1
@FcPortoFan1999 w 1 secie bodajze 6 wybronil
0
@FcPortoFan1999 ma znaczenie, moze ma ochote na kolejny
0
@FcPortoFan1999 wygral 1 seta Oski
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy, on lubi mąke a zaraz kolejne mastersy i garros
0
@FcPortoFan1999 to tym bardziej chwalić trzeba Rubiego, że wygrał na zdrowego Serba
0
@FcPortoFan1999 5 półfinał to konsystencja
0
@FcPortoFan1999 jest finał, jest gotowane
To ten sam rywal z Serbii który wygrał słynny mecz na pewnego Greka nie mając nóg?
0
Andrej Rublev idzie po swoj pierwszy finał turnieju ATP w tym sezonie!
@FcPortoFan1999 Oski redemption wjeżdża mocno
0
@FcPortoFan1999 dla Saszy to jak dobrze liczę 5 półfinał w tym sezonie
5
Zverev nie obroni tytułu w Monachium
Odpada na Cobolliego w 1/2
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon @Giwera
0
@MessiForeverTheBest @July_6_BcN opinia
1
@Filipem taka prawda, dopiero w 2029 mogą stracić ten status
0
@Encore i będzie Mistrzem Włoch po raz drugi
1
@Encore Toni Nadal po Monte Carlo mówił, że to bardzo źle dla Carlitosa, bo jednak MC to bardzo podobne korty do RG
A tutaj jeszcze uraz
Zobaczymy czy w Rzymie zagra i będzie bronił tytułu
2
@Encore Carliots musi niestety ogarnąć problemy z urazami - nadgarstek to poważna sprawa
1
@FcPortoFan1999 “Rafa Jodar can represent a problem for any player he faces. What excites me most about him is that every time I watch, he seems better… I think he already hits harder than Carlos Alcaraz”
Uważa, że bije silniej od Garfii @Encore
1
@FcPortoFan1999 uwielbia go, ale co ciekawe jak za pierwszym razem go widzial to tez nie odniosł wrażenia, że szał ciał
"When I first saw Rafa, he seemed like a good player, no more than that, but each time I see him, he looks better. He is progressing appropriately, on an upward trend; I see very high potential in him," he emphasized.
0
@FcPortoFan1999 może chca dodac troche dramy
0
@FcPortoFan1999 Ekstraklasa moze wezmie?
1
@FcPortoFan1999 nie jest w zasadzie 1:1
Takich bramek sam Messi by sie nie powstydzil