3

@Encore jeszcze Arsenal Artety

@Kessie @Czajka90 @Popitek12

0

@Katalończyk 99 mialo byc na korzysc Bayernu

Wlasnie wymienil na korzysc Realu ktore znamy, ale jestem ciekaw ktora BŁEDNA byla na korzysc Bayernu

0

@Katalończyk 99 ale dalej jestem ciekaw która sytuacja była błędna na korzysc Bayernu?

2

@macio_944 wlasciwie to wymienil sytuacje bledow na korzysc Realu - wlasciwie to „mylil sie w obie strony” to takie mocno naciagane

Raczej ze Bayern mimo wielu krzywdzacych decyzji tym razem przebil 11 Realu i 3 sedziowska

5

@mateusz33 nie jest, pozdrawiam

1

@Messibestplayerintheworld z PSG 17.18 karny którego nie powinno być na 1-1

Brak karnego po ręcę Ramosa
17/18 brak 3 czy 4 karnych dla Bayernu w 1/2
17/18 z Juve to też w 1 meczu były tematy, a w drugim to miękki faul "w takim momencie"

15/16 gol ze spalonego w finale LM
15/16 brak karnego dla City ktory mogl zdecydowac o awansie, ręka Ramosa bodajże
Brak czerwa dla Viniego z Lipskiem gdzie było sporo gry i 1 gol mogl zmienic sporo - to chyba 23/24?

3

@Bolton @Kessie opinia

0

@FcPortoFan1999 tam beda cisnac na 300%

1

@FcPortoFan1999 @macio_944 tylko w Atleti gra Mistrz Świata Julian Alvarez

@Popitek12

0

@FcPortoFan1999 chyba ze odpuszczaja na rzecz ligi

1

@FcPortoFan1999 Oski jaka jest teraz największa inwestycja Siedlec?

0

@FcPortoFan1999 to jaka predykcja?

Borges za ten under arm powinien mieć dyskwę wg Tsitsipasa

2

Liczba goli w 1 minucie meczu:

Lionel Messi - 0
Arda Guler - 1

0

@FcPortoFan1999 final Jodar - Rublev?

1

@FcPortoFan1999 Rublev wygra turniej w Barcelonie?

1

@FcPortoFan1999 Ty to lubisz takie szachy - Atletico RSSS a nie klasyk

3

@Eto'o9 R10 powoli zmierzamy do zasady 1:1 więc już niedługo będziemy mogli pomyslec o wzmocnieniach jakich chce Flick

@Lanosss @Popitek12

0

1

@Kapitan hawk kibicowanie Realowi - klasa czy obciach?

0

@Encore jak go plasujesz w rankingu all time?

0

@MessiForeverTheBest mimo wszystko za Wimbledon powinna otrzymać, ale też trzeba powiedzieć, że ten sezon z Wimbledonem był paradoskalnie jej najsłabszym od dawna

Plus sam Wimbledon też się bardzo dobrze ułożył z drabinką.

Mówię, że ma szanse, ale np. jakby wygrała 2 szlemy i wróciła na 1 w rankingu to tak. 1 szlem nie wiem czy wystarczy

Ale tak myślę, że realnie jest w grze po prostu

0

@agaFCB w sensie, że ma szanse, ale musiałaby gotować teraz

8

"Olise! Olise! Olise! Chce to zakończyć! Michael Olise! To jest koniec! To jest nokaut!"

@Comentateiro zapisz to

@Popitek12 @Kessie @blakkudium @Lanosss @Adran360 @escarabajo

1

Swoją drogą jako, że Barcelona nie wygra LM i nie jedziemy na mundial, to Tomasiakowi odpada Lewandowski jako rywal do sportowca roku.

To głównie pozostaje Iga Świątek

26

W Realu pamiętają piękne czasy kiedy Casemiro mógł robić na boisku co chciał i sędziowie woleli, żeby bałwanek jednak pozostawał na boisku - słynny immunitet

Albo w LM jak Vinicius łapie za gardło w ogóle bez żadnej walki o piłkę zawodnika Lipska za gardło i też yolo.

Jak się jest przyzwyczajonym do takich standardów to wiadomo, że prawidłowe decyzje bolą mocno.

@Messibestplayerintheworld @Kapitan hawk @Lanosss @Popitek12

0

@Witekk10 w poprzednim sezonie 2 trofea

Ale zadnego big title

4

@Hellrider "-finał już bez większej historii, 1:0 po golu męczennika."

Nie no finał, to właśnie też ciekawa historia, bo Liverpool sporo sytuacji, słupek Mane, Real jeden strzał celny i gol

@Frimpong pamięta

Też dobre staty z tego finału były

1

@Aragorn33 kazdy z tej 4 wciąż ma realne szanse

Do tego pewnie trzeba rozważyc Vitinhe jakby PSG / Portugalia wygrala mundial

0

@Derean Dembele nie jest wyzej od
Mbappe za ten sezon

Olise wyzej za sezon klubowy ale zalezy jak sie zaprezentuja na mundialu i Mbappe moze go przeskoczyc

0

@Oskar00 jest w gronie kandydatów do ZP

Jak zagra silny mundial i Francja ze zlotem to wezmie ZP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?