mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore jeszcze Arsenal Artety
@Kessie @Czajka90 @Popitek12
0
@Katalończyk 99 mialo byc na korzysc Bayernu
Wlasnie wymienil na korzysc Realu ktore znamy, ale jestem ciekaw ktora BŁEDNA byla na korzysc Bayernu
0
@Katalończyk 99 ale dalej jestem ciekaw która sytuacja była błędna na korzysc Bayernu?
2
@macio_944 wlasciwie to wymienil sytuacje bledow na korzysc Realu - wlasciwie to „mylil sie w obie strony” to takie mocno naciagane
Raczej ze Bayern mimo wielu krzywdzacych decyzji tym razem przebil 11 Realu i 3 sedziowska
5
@mateusz33 nie jest, pozdrawiam
1
@Messibestplayerintheworld z PSG 17.18 karny którego nie powinno być na 1-1
Brak karnego po ręcę Ramosa
17/18 brak 3 czy 4 karnych dla Bayernu w 1/2
17/18 z Juve to też w 1 meczu były tematy, a w drugim to miękki faul "w takim momencie"
15/16 gol ze spalonego w finale LM
15/16 brak karnego dla City ktory mogl zdecydowac o awansie, ręka Ramosa bodajże
Brak czerwa dla Viniego z Lipskiem gdzie było sporo gry i 1 gol mogl zmienic sporo - to chyba 23/24?
3
@Bolton @Kessie opinia
0
@FcPortoFan1999 tam beda cisnac na 300%
1
@FcPortoFan1999 @macio_944 tylko w Atleti gra Mistrz Świata Julian Alvarez
@Popitek12
0
@FcPortoFan1999 chyba ze odpuszczaja na rzecz ligi
1
@FcPortoFan1999 Oski jaka jest teraz największa inwestycja Siedlec?
0
@FcPortoFan1999 to jaka predykcja?
Borges za ten under arm powinien mieć dyskwę wg Tsitsipasa
2
Liczba goli w 1 minucie meczu:
Lionel Messi - 0
Arda Guler - 1
0
@FcPortoFan1999 final Jodar - Rublev?
1
@FcPortoFan1999 Rublev wygra turniej w Barcelonie?
1
@FcPortoFan1999 Ty to lubisz takie szachy - Atletico RSSS a nie klasyk
3
@Eto'o9 R10 powoli zmierzamy do zasady 1:1 więc już niedługo będziemy mogli pomyslec o wzmocnieniach jakich chce Flick
@Lanosss @Popitek12
0
@Messinino @Kapitan hawk opinia
1
@Kapitan hawk kibicowanie Realowi - klasa czy obciach?
0
@Encore jak go plasujesz w rankingu all time?
0
@MessiForeverTheBest mimo wszystko za Wimbledon powinna otrzymać, ale też trzeba powiedzieć, że ten sezon z Wimbledonem był paradoskalnie jej najsłabszym od dawna
Plus sam Wimbledon też się bardzo dobrze ułożył z drabinką.
Mówię, że ma szanse, ale np. jakby wygrała 2 szlemy i wróciła na 1 w rankingu to tak. 1 szlem nie wiem czy wystarczy
Ale tak myślę, że realnie jest w grze po prostu
0
@agaFCB w sensie, że ma szanse, ale musiałaby gotować teraz
8
"Olise! Olise! Olise! Chce to zakończyć! Michael Olise! To jest koniec! To jest nokaut!"
@Comentateiro zapisz to
@Popitek12 @Kessie @blakkudium @Lanosss @Adran360 @escarabajo
1
Swoją drogą jako, że Barcelona nie wygra LM i nie jedziemy na mundial, to Tomasiakowi odpada Lewandowski jako rywal do sportowca roku.
To głównie pozostaje Iga Świątek
26
W Realu pamiętają piękne czasy kiedy Casemiro mógł robić na boisku co chciał i sędziowie woleli, żeby bałwanek jednak pozostawał na boisku - słynny immunitet
Albo w LM jak Vinicius łapie za gardło w ogóle bez żadnej walki o piłkę zawodnika Lipska za gardło i też yolo.
Jak się jest przyzwyczajonym do takich standardów to wiadomo, że prawidłowe decyzje bolą mocno.
@Messibestplayerintheworld @Kapitan hawk @Lanosss @Popitek12
0
@Witekk10 w poprzednim sezonie 2 trofea
Ale zadnego big title
4
@Hellrider "-finał już bez większej historii, 1:0 po golu męczennika."
Nie no finał, to właśnie też ciekawa historia, bo Liverpool sporo sytuacji, słupek Mane, Real jeden strzał celny i gol
@Frimpong pamięta
Też dobre staty z tego finału były
1
@Aragorn33 kazdy z tej 4 wciąż ma realne szanse
Do tego pewnie trzeba rozważyc Vitinhe jakby PSG / Portugalia wygrala mundial
0
@Derean Dembele nie jest wyzej od
Mbappe za ten sezon
Olise wyzej za sezon klubowy ale zalezy jak sie zaprezentuja na mundialu i Mbappe moze go przeskoczyc
0
@Oskar00 jest w gronie kandydatów do ZP
Jak zagra silny mundial i Francja ze zlotem to wezmie ZP