1

@Messibestplayerintheworld @La Pulgaa i z fazy ligowej z 14 pozycji wjazd do 1/2

Dlatego jaranie sie tym co sie dzieje w fazie ligowej za duzo sensu nie ma - 24 ekipy wchodza dalej i wtedy zaczyna sie granie

0

@krefi10 mundial kluczowy

wciąż niemałe grono może ugrać

Francja - Mbappe, Olise, jakas niewielka szansa Dembele który ma slabszy sezon klubowy
Anglia - Kane
Hiszpania - Yamal
Portugalia - Vitinha

1

@MessiForeverTheBest a nie bylo tak ze sedzia jak najpierw pokazal żółta to na palcach - nie wiem czy to nie byly 2 palce dal znac ze chodzi mu o to ze nie kara go za faul a zabranie piłki?

@KamQiX

0

@Zoker wlasnie tu nie ma za wiele do kminienia, jak Francja wygra mundial
to najpewniej Mbappe, ale Olise na teraz nie wykluczam - na pewno zalezy tez od postawy w samych MŚ

Olise ma kapitalny sezon i tutaj jest kandydatem, ale wlasnie nie ma takiego PR.

1

@Giwera Olise ma swietny sezon klubowy to fakt, tylko tutaj mam obawy o PR - ze wlasnie jak Mbappe pobije Klose, cos nastrzela na MŚ to moze byc hype

Ale jesli Olise gralby dalej bardzo dobrze na MŚ to w sumie dlaczego nie

Natomiast Mbappe np konczacy jako najlepszy strzelec ligi, LM i MŚ - to moze sie przebic

0

@Transu96 oczywiscie ze nie wypadł, jesli zagra bardzo dobre MŚ, pobije rekord goli na mundialach w historii, to majac pichichi, krola strzelcow w LM i MŚ bedzie faworytem do ZP

0

@Zoker mimo wszystko rok temu Dembele indywidualnie byl jednym z najlepszych graczy w ofensywie

W Ligue1 krol strzelców, w LM w top4 strzelcow bodajze, w kanadyjce za Rapha chyba tylko

Teraz ma duuzo gorszy sezon

W przypadku MS Francji to ZP do Mbappe / z jakims % szans Olise

Drugie miejsce mial Yamal - ktory wiemy jak czaruje, wiec indywidualna postawa sprawila ze byl 2. Ofkors wiemy ze np Rapha byl pominiety w tym wzgledzie i byl za nisko, ale po prostu Dembele ma bardzo przeciętny sezon, sporo slabszy od poprzedniego

2

Sezon Realu zaczyna się w kwietniu

0

@Zoker indywidualnie Dembele ma
Sporo slabsze liczby niz sezon temu

1

@Giwera Mbappe to nie tylko najlepszy strzelec ligi ale tez obecnie LM (chyba tylko Kane moglby go dogonic - ma bodajze 3 gole straty)

Mbappe ma 40 goli w sezonie, gdzie Dembele grajac w Ligue1, ma ich 16.

Jednak Dembele sezon temu mial duzo wiecej bramek - 35 wiec na teraz to nie ma z czego mu dawac ZP.

Z PSG juz bardziej Vitinha albo Kvara (za wystepy w LM)

Akurat jak Francja wygra MS to Mbappe ma ogromna szanse na ZP - szczegolnie jak tez pobije rekord goli na MS (a pewnie tak bedzie przy wygranej Francji)

15

Tańcz tańcz, ta samba Ci się należy

1

@Karol145 najpierw dostali pomocna dłoń, bo sedzia nie zagwizdal faulu Rudigera i jeszcze watpliwosci co do faulu Laimera na Diazie po którym byl wolny

1

@Encore to mokry sen dawnej wersji Popsiaka @Popitek12

Ronaldo - Saudi Pro League i MŚ to silna kombinacja by była

0

@Encore Olise i Kane zabierają sobie trochę głosów za grę w klubie

Potem Olise ma problem bo w kadrze Mbappe

Co do nazwisk to Vitinha też mocna kandydatura, bo PSG i Portugalia

1

@Encore to jest goatowskie studio piłki nożnej

1

@Encore tak realnie już widać, że po sezonie klubowym temat ZP bardzo otwarty będzie

1

@adi7adi8 zobaczymy w 1/4 jak zagra najpewniej z Andreevą

2

@Bobo25 hmm, ciekawe czy ten miekki faul kiedy Real dostal karnego z Juve i kiedy Buffon to samo mówił, czy Real wtedy to popierał?

Hmmmm

1

@Encore drużynowo nie ma najlepszej passy

Teraz MŚ to kluczowy temat

Tam poza tytułem to chciałby zrobić rekord goli w mundialach

ZP wciąż możliwa jak Francja wygra mundial

6

@Adran360 za wcześnie na to, jak ma 27 lat, to wiemy, że w piłeczce można grać spokojnie do 35 latach na bardzo wysokim poziomie, a jako, że wiek gry się wydłuza to można i dłuzej cisnąć

Jak w ciągu 5 lat nie wygra LM to wtedy można rozważać

0

@FcPortoFan1999 król 5 setówek lat 90 tych - Tsitsipas?

1

@FcPortoFan1999 w Paryżu to on po prostu nie dopuszczał do 5 setówke - w karierze tylko 3 - wszystkie wygrane. Tak to miażdżył tam rywali i grał w inną dyscyplinę w prime.

Z Serbem w sumie na szlemach miał 3x 5 setówkę i ma bilans 1-2

1

@FcPortoFan1999 Nadal co ciekawe wcale nie miał tak dobrze w tych meczach 5 setowych

Np. od 2006 roku tylko raz odwrócił 0-2 w setach i to było w tzw cudzie w Melbourne

Sinneros to robot

Na pewno jego celem jest upolowanie karierowego szlema w tym sezonie

3



Maratoglou porównuje, że od strony podejścia mentalnego Sinner ma w sobie sporo z Nadala

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB

4

@Lionel_Messi10 gratki!

4

Iga dzisiaj bardzo dobry start na mące

@Encore @tbas @adi7adi8 @Popitek12 @FcPortoFan1999

6

Arsenal Atletico to będą piłkarskie szachy jakich świat nie widział

Każdy aut, każdy rożny może mieć znaczenie

@Encore @kanver_ @Popitek12 @ViscaelBarca2007 @Kessie

1

@Limaker tak, @Lionel_Messi10 wrzucal ostatnio

1

@esem91 nie no, tego nie wypuscimy, teraz tez szczegolnie, ze nie mamy LM wiec nie ma tez tematu szafowania silami

Plus kalendarz wygodny

0

@Cyzix w poprzednim Superpuchar Europy i Puchar Interkontynentalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?