mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld @La Pulgaa i z fazy ligowej z 14 pozycji wjazd do 1/2
Dlatego jaranie sie tym co sie dzieje w fazie ligowej za duzo sensu nie ma - 24 ekipy wchodza dalej i wtedy zaczyna sie granie
0
@krefi10 mundial kluczowy
wciąż niemałe grono może ugrać
Francja - Mbappe, Olise, jakas niewielka szansa Dembele który ma slabszy sezon klubowy
Anglia - Kane
Hiszpania - Yamal
Portugalia - Vitinha
1
@MessiForeverTheBest a nie bylo tak ze sedzia jak najpierw pokazal żółta to na palcach - nie wiem czy to nie byly 2 palce dal znac ze chodzi mu o to ze nie kara go za faul a zabranie piłki?
@KamQiX
0
@Zoker wlasnie tu nie ma za wiele do kminienia, jak Francja wygra mundial
to najpewniej Mbappe, ale Olise na teraz nie wykluczam - na pewno zalezy tez od postawy w samych MŚ
Olise ma kapitalny sezon i tutaj jest kandydatem, ale wlasnie nie ma takiego PR.
1
@Giwera Olise ma swietny sezon klubowy to fakt, tylko tutaj mam obawy o PR - ze wlasnie jak Mbappe pobije Klose, cos nastrzela na MŚ to moze byc hype
Ale jesli Olise gralby dalej bardzo dobrze na MŚ to w sumie dlaczego nie
Natomiast Mbappe np konczacy jako najlepszy strzelec ligi, LM i MŚ - to moze sie przebic
0
@Transu96 oczywiscie ze nie wypadł, jesli zagra bardzo dobre MŚ, pobije rekord goli na mundialach w historii, to majac pichichi, krola strzelcow w LM i MŚ bedzie faworytem do ZP
0
@Zoker mimo wszystko rok temu Dembele indywidualnie byl jednym z najlepszych graczy w ofensywie
W Ligue1 krol strzelców, w LM w top4 strzelcow bodajze, w kanadyjce za Rapha chyba tylko
Teraz ma duuzo gorszy sezon
W przypadku MS Francji to ZP do Mbappe / z jakims % szans Olise
Drugie miejsce mial Yamal - ktory wiemy jak czaruje, wiec indywidualna postawa sprawila ze byl 2. Ofkors wiemy ze np Rapha byl pominiety w tym wzgledzie i byl za nisko, ale po prostu Dembele ma bardzo przeciętny sezon, sporo slabszy od poprzedniego
2
Sezon Realu zaczyna się w kwietniu
0
@Zoker indywidualnie Dembele ma
Sporo slabsze liczby niz sezon temu
1
@Giwera Mbappe to nie tylko najlepszy strzelec ligi ale tez obecnie LM (chyba tylko Kane moglby go dogonic - ma bodajze 3 gole straty)
Mbappe ma 40 goli w sezonie, gdzie Dembele grajac w Ligue1, ma ich 16.
Jednak Dembele sezon temu mial duzo wiecej bramek - 35 wiec na teraz to nie ma z czego mu dawac ZP.
Z PSG juz bardziej Vitinha albo Kvara (za wystepy w LM)
Akurat jak Francja wygra MS to Mbappe ma ogromna szanse na ZP - szczegolnie jak tez pobije rekord goli na MS (a pewnie tak bedzie przy wygranej Francji)
15
Tańcz tańcz, ta samba Ci się należy
1
@Karol145 najpierw dostali pomocna dłoń, bo sedzia nie zagwizdal faulu Rudigera i jeszcze watpliwosci co do faulu Laimera na Diazie po którym byl wolny
1
@Encore to mokry sen dawnej wersji Popsiaka @Popitek12
Ronaldo - Saudi Pro League i MŚ to silna kombinacja by była
0
@Encore Olise i Kane zabierają sobie trochę głosów za grę w klubie
Potem Olise ma problem bo w kadrze Mbappe
Co do nazwisk to Vitinha też mocna kandydatura, bo PSG i Portugalia
1
@Encore to jest goatowskie studio piłki nożnej
1
@Encore tak realnie już widać, że po sezonie klubowym temat ZP bardzo otwarty będzie
1
@adi7adi8 zobaczymy w 1/4 jak zagra najpewniej z Andreevą
2
@Bobo25 hmm, ciekawe czy ten miekki faul kiedy Real dostal karnego z Juve i kiedy Buffon to samo mówił, czy Real wtedy to popierał?
Hmmmm
1
@Encore drużynowo nie ma najlepszej passy
Teraz MŚ to kluczowy temat
Tam poza tytułem to chciałby zrobić rekord goli w mundialach
ZP wciąż możliwa jak Francja wygra mundial
6
@Adran360 za wcześnie na to, jak ma 27 lat, to wiemy, że w piłeczce można grać spokojnie do 35 latach na bardzo wysokim poziomie, a jako, że wiek gry się wydłuza to można i dłuzej cisnąć
Jak w ciągu 5 lat nie wygra LM to wtedy można rozważać
0
@FcPortoFan1999 król 5 setówek lat 90 tych - Tsitsipas?
1
@FcPortoFan1999 w Paryżu to on po prostu nie dopuszczał do 5 setówke - w karierze tylko 3 - wszystkie wygrane. Tak to miażdżył tam rywali i grał w inną dyscyplinę w prime.
Z Serbem w sumie na szlemach miał 3x 5 setówkę i ma bilans 1-2
1
@FcPortoFan1999 Nadal co ciekawe wcale nie miał tak dobrze w tych meczach 5 setowych
Np. od 2006 roku tylko raz odwrócił 0-2 w setach i to było w tzw cudzie w Melbourne
Sinneros to robot
Na pewno jego celem jest upolowanie karierowego szlema w tym sezonie
3
Maratoglou porównuje, że od strony podejścia mentalnego Sinner ma w sobie sporo z Nadala
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @JimMorrisonFCB
4
@Lionel_Messi10 gratki!
4
Iga dzisiaj bardzo dobry start na mące
@Encore @tbas @adi7adi8 @Popitek12 @FcPortoFan1999
6
Arsenal Atletico to będą piłkarskie szachy jakich świat nie widział
Każdy aut, każdy rożny może mieć znaczenie
@Encore @kanver_ @Popitek12 @ViscaelBarca2007 @Kessie
1
@Limaker tak, @Lionel_Messi10 wrzucal ostatnio
1
@esem91 nie no, tego nie wypuscimy, teraz tez szczegolnie, ze nie mamy LM wiec nie ma tez tematu szafowania silami
Plus kalendarz wygodny
0
@Cyzix w poprzednim Superpuchar Europy i Puchar Interkontynentalny