mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie czy Real w końcu nie skontruje Bayernu na 4-2?
@Encore @Popitek12
0
Jak Real przejdzie Bayern, to w 1/2 będziemy mieć aż 3 ekipy spoza top8 fazy ligowej
@Encore @kanver_ @Popitek12
2
Jaki sabotaż Luisa Diaza
@Encore @Popitek12 @kanver_
2
Jeśli Musiala zaliczy takie wejście jak na SB, to biada Bayernowi
@Encore @kanver_ @Popitek12
0
@Wojtek84 jak zawsze jak ludzie nastawiają się na rywala Realu, a potem życie
2
Neuer raz się spisał
0
@Filipem @Kapitan hawk jest fanem
1
@kanver_ bez, to zawodnik Realu
2
Bayern marnuje okazje na start drugiej polowy
@Encore @kanver_
0
Mbappe chce zagrac przeciwko PSG w 1/2
@Encore
6
Tylko Arsenal stac na wyeliminowanie Realu z LM
Rice Rice Baby!
Factos
@Kessie @Czajka90 @Eklerek @Popitek12
2
@Ptasior ludzie klasycznie nie ogarniaja co biali robia w lm
4
@EzioAuditoreDF xdd, chyba w Hiszpani sedziowie pomagaja Realowi ale za to w Europie Realowi
1
@Encore w bramkach powinien w LM
1
Mbappe po raz 15 w LM
Brakuje mu 2 do Ronaldo
@Encore
0
@kanver_ i gdzie ten brak litosci
0
@Encore raczej ciezko bo Anglia musialaby miec MS
0
Ulalalala
Jakie zagranie Hurricanea
0
@Piotrek1993 Arsenal i Sporting top defensywy
A Real i Bayern dziurawe obronu
2
@MesQueUnClub_87 celnie o Arsenal -
Sporting
Gyokeres gotuje
@Kessie @Czajka90 @Eklerek @Popitek12
3
Gooooll!!!!
Hurricane! Auuuu!
@Popitek12 @Kessie @Lanosss @Encore
0
Lunin drugi raz ratuje Real
0
@Encore tylko Bayern sie gubi
A Real ma pakt z diabłem
2
@Encore Real lubi sie slizgac jak nikt w Lm Enkorze
0
@kanver_ liga mistrzow i dobry mundial moga nie wystarczyc
0
@kanver_ i cyk Real 2-1
Tyle z „nie okazywania litosci”
Wiemy jak Real lubi grac z Bayernem
0
@Hindus dzisiaj Neuer bez dwóch zdań
3
Bardzo silne 30 minut w Londynie
Najlepsze 30 minut w tej edycji LM
Arsenal xG 0,09
Sporting xG 0,02
@Kessie @Czajka90 @Popitek12 @blakkudium @Lanosss
1
Neuer tez tak bez szalu to ogarnal
1
Niepotrzebny faul Laimera