0

Pytanie czy Real w końcu nie skontruje Bayernu na 4-2?

@Encore @Popitek12

0

Jak Real przejdzie Bayern, to w 1/2 będziemy mieć aż 3 ekipy spoza top8 fazy ligowej

@Encore @kanver_ @Popitek12

2

Jaki sabotaż Luisa Diaza

@Encore @Popitek12 @kanver_

2

Jeśli Musiala zaliczy takie wejście jak na SB, to biada Bayernowi

@Encore @kanver_ @Popitek12

0

@Wojtek84 jak zawsze jak ludzie nastawiają się na rywala Realu, a potem życie

2

Neuer raz się spisał

0

@Filipem @Kapitan hawk jest fanem

1

@kanver_ bez, to zawodnik Realu

2

Bayern marnuje okazje na start drugiej polowy

@Encore @kanver_

0

Mbappe chce zagrac przeciwko PSG w 1/2

@Encore

6

Tylko Arsenal stac na wyeliminowanie Realu z LM
Rice Rice Baby!

Factos

@Kessie @Czajka90 @Eklerek @Popitek12

2

@Ptasior ludzie klasycznie nie ogarniaja co biali robia w lm

4

@EzioAuditoreDF xdd, chyba w Hiszpani sedziowie pomagaja Realowi ale za to w Europie Realowi

1

@Encore w bramkach powinien w LM

1

Mbappe po raz 15 w LM

Brakuje mu 2 do Ronaldo

@Encore

0

@kanver_ i gdzie ten brak litosci

0

@Encore raczej ciezko bo Anglia musialaby miec MS

0

Ulalalala

Jakie zagranie Hurricanea

0

@Piotrek1993 Arsenal i Sporting top defensywy

A Real i Bayern dziurawe obronu

2

@MesQueUnClub_87 celnie o Arsenal -
Sporting
Gyokeres gotuje
@Kessie @Czajka90 @Eklerek @Popitek12

3

Gooooll!!!!

Hurricane! Auuuu!

@Popitek12 @Kessie @Lanosss @Encore

0

Lunin drugi raz ratuje Real

0

@Encore tylko Bayern sie gubi
A Real ma pakt z diabłem

2

@Encore Real lubi sie slizgac jak nikt w Lm Enkorze

0

@kanver_ liga mistrzow i dobry mundial moga nie wystarczyc

0

@kanver_ i cyk Real 2-1

Tyle z „nie okazywania litosci”

Wiemy jak Real lubi grac z Bayernem

0

@Hindus dzisiaj Neuer bez dwóch zdań

3

Bardzo silne 30 minut w Londynie

Najlepsze 30 minut w tej edycji LM

Arsenal xG 0,09
Sporting xG 0,02

@Kessie @Czajka90 @Popitek12 @blakkudium @Lanosss

1

Neuer tez tak bez szalu to ogarnal

1

Niepotrzebny faul Laimera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?