mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mbappe po raz 15 w LM
Brakuje mu 2 do Ronaldo
@Encore
0
@kanver_ i gdzie ten brak litosci
0
@Encore raczej ciezko bo Anglia musialaby miec MS
0
Ulalalala
Jakie zagranie Hurricanea
0
@Piotrek1993 Arsenal i Sporting top defensywy
A Real i Bayern dziurawe obronu
2
@MesQueUnClub_87 celnie o Arsenal -
Sporting
Gyokeres gotuje
@Kessie @Czajka90 @Eklerek @Popitek12
3
Gooooll!!!!
Hurricane! Auuuu!
@Popitek12 @Kessie @Lanosss @Encore
0
Lunin drugi raz ratuje Real
0
@Encore tylko Bayern sie gubi
A Real ma pakt z diabłem
2
@Encore Real lubi sie slizgac jak nikt w Lm Enkorze
0
@kanver_ liga mistrzow i dobry mundial moga nie wystarczyc
0
@kanver_ i cyk Real 2-1
Tyle z „nie okazywania litosci”
Wiemy jak Real lubi grac z Bayernem
0
@Hindus dzisiaj Neuer bez dwóch zdań
3
Bardzo silne 30 minut w Londynie
Najlepsze 30 minut w tej edycji LM
Arsenal xG 0,09
Sporting xG 0,02
@Kessie @Czajka90 @Popitek12 @blakkudium @Lanosss
1
Neuer tez tak bez szalu to ogarnal
1
Niepotrzebny faul Laimera
0
@kanver_ juz im okazali tym pierwszym golem - totalnie za darmo
2
@Encore @Luciano99 Lucek woli De Jonga
1
@Adran360 zapisales to @Popitek12 ?
3
Vinicius znowu obrzydliwe zachowanie
za to nawet spokojnie mogla byc zolta kartka
Ale upieklo mu sie
4
@Kessie dokladnie, wszyscy ogladaja Arsenal - Sporting a te komentarze o meczu Bayern Real to dla niepoznaki
2
Vinicius, znowu jaki burak
@PatrychoO @Popitek12
1
@Derpowsky nie, Pavlovic z golem
3
Bayern wyrównuje!
@Comentateiro @PatrychoO @Popitek12 @Kessie
0
Mbappe penalti jak nic
2
Haha, szybko poszlo
Zaczynamy
@Popitek12 @Lanosss @Kessie
3
Ogladacie dzisiaj mecz Arsenalu czy Sportingu?
@Popitek12 @Kessie @Adran360@blakkudium
0
@Criss18Barca gorzej jak ugotuja remont
0
@Kgorecki2500 Mbappe penalti?
Upamecano tarjeta roja?
1
@Adran360 czy tak silna jak w Ryiadhie gdzie Naserzy zmierzaja coraz mocniej po tytul?
@Popitek12