mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoją drogą po raz kolejny widzimy że ekipy spoza top8 fazy ligowej robią wyniki.
PSG - 11 miejsce w fazie ligowej i jest w 1/2
Atletico - 14 miejsce w fazie ligowej i jest w 1/2
3
@Encore @Bolton opinia
@Kessie
1
@Encore przynajmniej wyszlismy z marazmu odpadania w grupie w LM
1
@michal26 napisalem ze tez piszesz po edycji :)
Na poczatku zaczelo sie „przez obrone” ale w sumie nawet przy tej obronie jakby skutecznosc lepsza to byloby ok
Choc w druga strone tak samo
W kazdym razie to jak widac za duzo - skutecznosc, obrona, jeszcze sedziowanie
0
@kanver_ tylko jesli kontakt jest miekki na faul to przy karnym jak mowimy o „miekkim” to najpierw decydujemy czy byl faul
Byc moze wg tych zasad karny na Olmo za miekki faul
0
@FcPortoFan1999 bo Tsitsipas nie dokonczyl meczu?
0
@Goralkov to w sumie jesli miekki faul to faul to dlaczego nie bylo karnego na Olmo?
Jest tutaj jakas dyskusja o konsekwencji
0
@michal26 ja bym dodal skutecznosc w dwumeczu - w sumie tez piszesz - obrona wiadomo i wlasnie pytanie czy jednak rezerwy z Espanyolem nie powinny grax bo energii w 2 polowie bylo mniej
0
@GeneralXavi zjazd energetyczny w 2 połowie widoczny
1
@Adran360 niby tak ale wiesz biali to biali
Niektorzy juz pisali ze Real na kolanach w 1 meczu a widzielismy jak cisneli Baya
0
@Comentateiro a jak zrobi choke?
1
@GeneralXavi wlasnie pytanie czy rozsądne bylo granie na Espanyol podstawa a nie dac odpoczac niektorym
0
@barcelonaLM wykonczenie to problem
Plus brak energii w 2 połowie tez mogl byc wynikiem jazdy podstawa z Espanyolem zamiast odpoczynku
0
@Encore szkoda bo rywal na 1/2 bylby wygodny
0
@Ptasior jedynie pretensja o ten sklad na Espanyol
5
@Kessie Liverpool sprytnie nawet nadziei nie chcial zrobic swoim kibicom
1
@Encore chyba ze sie wylosuje Carlitos 50 niewymuszonych
Mowil tez o tym dyskomforcie
Mowil ze juz to mial ale do tej pory nie bylo z tym nic powaznego
4
Jeszcze jutro biali remontada z Baya i w ogóle idealnie
@Encore @macio_944 @Popitek12 @Kessie @Adran360 @Comentateiro
0
@Xxxbarca4ever to było słabe z tym składem na Espanyol i mogło się odbić w 2 połowie
Roony powinien z Espanyolem grać
0
@qbsonFCBarca nie, ale nie rozumiem dlaczego na Espanyol nie grał mocno rezerwowo
Kto wie czy jednak więcej energii nie byłoby w 2 połowie
0
@derus właśnie czytanie ze zrozumieniem, dalej kuleje u Ciebie
No tak sytuacja się waży o 1 gola i to jest "głowa w chmurach" xddd
Tak napisałeś bzdurę i tyle.
Plus właśnie podejście Flicka nie pomogło z graniem niektórymi tyle czasu z Espanyolem.
0
@Encore nie rozumiem dlaczego Flick go trzymał caly mecz z Espanyolem
W ogóle mógł odpocząć tamten mecz, jednak każdy potrzebuje trochę świeżości, a tutaj sporo tej gry było.
0
@Sulimo i brak karnego za rękę Pubilla
Plus może niepotrzenie jednak Flick grał takim składem z Espanyolem i tej energii w 2 połowie jakby mniej
0
@derus pozamiatana tak, że jednak oglądałeś ;) czyli sam sobie zaprzeczasz - po co oglądać pozamiatany temat ;)
I mecz się jeszcze nie skończył Tatku ;)
Może jakby rezerwowi pograli z Espanyolem to w drugiej połowie byłoby więcej energii dzisiaj na boisku.
8
Atletico 12 fauli - 0 kartek
Bartcelona 8 fauli - żółta i czerwona
4
@blakkudium mógł zabić Sorlotha i zabrac mu szanse na mundial
1
@Jakchcesz te czerwone to jakaś zmora
Pamiętamy jak wyszło z Araujo z PSG i tak dalej
0
@Encore na tym etapie musimy ryzykować
1
Garcia utrzymał nas przy życiu, dostaliśmy to wsparcie od bramkarza, teraz trzeba jeszcze raz zrobic swoje z przodu
1
@Adran360 Luis Enrique potężne staty w PSG, 3x z rzędu 1/2 w tym wygrana LM