0

Swoją drogą po raz kolejny widzimy że ekipy spoza top8 fazy ligowej robią wyniki.

PSG - 11 miejsce w fazie ligowej i jest w 1/2
Atletico - 14 miejsce w fazie ligowej i jest w 1/2

3

1

@Encore przynajmniej wyszlismy z marazmu odpadania w grupie w LM

1

@michal26 napisalem ze tez piszesz po edycji :)

Na poczatku zaczelo sie „przez obrone” ale w sumie nawet przy tej obronie jakby skutecznosc lepsza to byloby ok

Choc w druga strone tak samo

W kazdym razie to jak widac za duzo - skutecznosc, obrona, jeszcze sedziowanie

0

@kanver_ tylko jesli kontakt jest miekki na faul to przy karnym jak mowimy o „miekkim” to najpierw decydujemy czy byl faul

Byc moze wg tych zasad karny na Olmo za miekki faul

0

@FcPortoFan1999 bo Tsitsipas nie dokonczyl meczu?

0

@Goralkov to w sumie jesli miekki faul to faul to dlaczego nie bylo karnego na Olmo?

Jest tutaj jakas dyskusja o konsekwencji

0

@michal26 ja bym dodal skutecznosc w dwumeczu - w sumie tez piszesz - obrona wiadomo i wlasnie pytanie czy jednak rezerwy z Espanyolem nie powinny grax bo energii w 2 polowie bylo mniej

0

@GeneralXavi zjazd energetyczny w 2 połowie widoczny

1

@Adran360 niby tak ale wiesz biali to biali

Niektorzy juz pisali ze Real na kolanach w 1 meczu a widzielismy jak cisneli Baya

0

@Comentateiro a jak zrobi choke?

1

@GeneralXavi wlasnie pytanie czy rozsądne bylo granie na Espanyol podstawa a nie dac odpoczac niektorym

0

@barcelonaLM wykonczenie to problem

Plus brak energii w 2 połowie tez mogl byc wynikiem jazdy podstawa z Espanyolem zamiast odpoczynku

0

@Encore szkoda bo rywal na 1/2 bylby wygodny

0

@Ptasior jedynie pretensja o ten sklad na Espanyol

5

@Kessie Liverpool sprytnie nawet nadziei nie chcial zrobic swoim kibicom

1

@Encore chyba ze sie wylosuje Carlitos 50 niewymuszonych

Mowil tez o tym dyskomforcie

Mowil ze juz to mial ale do tej pory nie bylo z tym nic powaznego

4

Jeszcze jutro biali remontada z Baya i w ogóle idealnie

@Encore @macio_944 @Popitek12 @Kessie @Adran360 @Comentateiro

0

@Xxxbarca4ever to było słabe z tym składem na Espanyol i mogło się odbić w 2 połowie

Roony powinien z Espanyolem grać

0

@qbsonFCBarca nie, ale nie rozumiem dlaczego na Espanyol nie grał mocno rezerwowo

Kto wie czy jednak więcej energii nie byłoby w 2 połowie

0

@derus właśnie czytanie ze zrozumieniem, dalej kuleje u Ciebie

No tak sytuacja się waży o 1 gola i to jest "głowa w chmurach" xddd

Tak napisałeś bzdurę i tyle.

Plus właśnie podejście Flicka nie pomogło z graniem niektórymi tyle czasu z Espanyolem.

0

@Encore nie rozumiem dlaczego Flick go trzymał caly mecz z Espanyolem

W ogóle mógł odpocząć tamten mecz, jednak każdy potrzebuje trochę świeżości, a tutaj sporo tej gry było.

0

@Sulimo i brak karnego za rękę Pubilla

Plus może niepotrzenie jednak Flick grał takim składem z Espanyolem i tej energii w 2 połowie jakby mniej

0

@derus pozamiatana tak, że jednak oglądałeś ;) czyli sam sobie zaprzeczasz - po co oglądać pozamiatany temat ;)

I mecz się jeszcze nie skończył Tatku ;)

Może jakby rezerwowi pograli z Espanyolem to w drugiej połowie byłoby więcej energii dzisiaj na boisku.

8

Atletico 12 fauli - 0 kartek
Bartcelona 8 fauli - żółta i czerwona

4

@blakkudium mógł zabić Sorlotha i zabrac mu szanse na mundial

1

@Jakchcesz te czerwone to jakaś zmora



Pamiętamy jak wyszło z Araujo z PSG i tak dalej

0

@Encore na tym etapie musimy ryzykować

1

Garcia utrzymał nas przy życiu, dostaliśmy to wsparcie od bramkarza, teraz trzeba jeszcze raz zrobic swoje z przodu

1

@Adran360 Luis Enrique potężne staty w PSG, 3x z rzędu 1/2 w tym wygrana LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?