0

@A4ron @La Pulgaa takie nawiązanie ;)

0

@derus fakt jest taki, że jesteśmy w realnej grze to nie marzenia to realna obiektywna ocena sytuacji :) ale jednak oglądasz, o proszę

Przecież nie mamy szans i po co xd

Polecam realnie podchodzić do tematu, a nie siać pesymizm, kiedy widzimy na co stać tych chłopaków

5

Niestety znowu zasłaniamy się arbitrami zamiast skupić się na grze

0

@samel Inter tez wlasciwie strzelal z tego co mial

0

@Vane Inter to samo rok temu

Natomiast stac nas na kolejne 10 sytuacji i kolejne gole

1

@semafor dokladnie, mysle ze na teraz to wlasciwie swietna sytuacja i kazdy w ciemno bralby prowadzenie 2-1 przy 40 minucie

1

@macio_944 dla nas tez, ze wsystko otwarte i szybko sprawilismy ze Atletico w strachu

2

I tak jest bardzo dobrze na ten moment

Ok, stracilismy bramke ale jednak w ciemno bysmy brali taka sytuacje przed koncem 1 połowy

2

@derus
"Logiczna decyzję trenera, LM jest juz pozamiatana, nawet Flick to wie i dlatego wszystkie siły na Ligę, tylko kibice w głową w chmurach wierzę na odrobienie strat, z taką obrona nie mamy czego szukać w LM."

xdddd

Mam nadzieję, że nie oglądasz, bo w LM nie mamy czego szukać

2

Jak robimy 2 gole z blisko 1,5xG to jest ok

Skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność

@KamQiX @kanver_

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jedziemy z nimi!

1

@VamosRakieta powinien wymusic na Atletico wypozyczenie do nas na ten mecz? zgadzam sie

1

@Janas11224 @Comentateiro ponad 160 lat i dalej tak samo

7

@blakkudium @Popitek12 Popsialdo ogladasz?

Jest Ferminator

@Kessie @Lanosss

1

@agaFCB albo podwójny na set w finale to juz zaraza

0

@agaFCB tak do 10 w secie na maczce to jest ok

Tez sa bledy niewymuszone kiedy chcesz poslac winnera

Ale najgorsze takie ze na 3/4 pilce przebijasz w aut

0

@FcPortoFan1999 po prostu niebo uznalo zeby ten mecz trwal jak najdluzej i zeby jak najwiecej osob moglo zobaczyc choc pare minut gry Bylego numeru 3 rankingu, czlonka big3 lat 90tych

0

@agaFCB w drugim secie bylo lepiej, sporo lepiej tez trzeba powiedziec

0

@FcPortoFan1999 czemu przerwali? Deszcz?

3

@Lanosss wygral MLS Cup wiec sie obronił

Ale do play off i teraz to nie wygladalo jako za specjalnie

Ciekawe kto za niego?

0

@FcPortoFan1999 bo gra z Wegrem wiec moze Grek ma jakas motywacje o ktorej nie wiemy

2

@KamQiX to jest kwestia skutecznosci, okazje beda - jakby sie udalo strzelac ze okazje typu 0,5 xg wykorzystujemy to gitara bedzie

8

Dla Interu Miami duzy problem ze Berterame nie dostarcza (na razie tylko 1 gol), Allende zagral kozackie play offy - porobil rekord ale tez przygaszony obecnie

@escarabajo @Adran360 @Lionel_Messi10 @Sysia11 @Popitek12 @PatrychoO @Lanosss @Tollusiek @blakkudium @Kessie

0

@FcPortoFan1999 dobre pytanie ale walczy

0

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski teraz Tsitsipasa ogląda

1

@PatrychoO potrzeba skutecznosci

Bo w grze bedziemy lepsi zapewne

0

@FcPortoFan1999 nie powiem, na razie chce jeszcze seta pograc z Wegrem bo wie ze byly wybory

2

@Cvzx @PatrychoO @Lanosss to najwieksi fani Sary

0

@FcPortoFan1999 Grek walczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?