mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@A4ron @La Pulgaa takie nawiązanie ;)
0
@derus fakt jest taki, że jesteśmy w realnej grze to nie marzenia to realna obiektywna ocena sytuacji :) ale jednak oglądasz, o proszę
Przecież nie mamy szans i po co xd
Polecam realnie podchodzić do tematu, a nie siać pesymizm, kiedy widzimy na co stać tych chłopaków
5
Niestety znowu zasłaniamy się arbitrami zamiast skupić się na grze
0
@samel Inter tez wlasciwie strzelal z tego co mial
0
@Vane Inter to samo rok temu
Natomiast stac nas na kolejne 10 sytuacji i kolejne gole
1
@semafor dokladnie, mysle ze na teraz to wlasciwie swietna sytuacja i kazdy w ciemno bralby prowadzenie 2-1 przy 40 minucie
1
@macio_944 dla nas tez, ze wsystko otwarte i szybko sprawilismy ze Atletico w strachu
2
I tak jest bardzo dobrze na ten moment
Ok, stracilismy bramke ale jednak w ciemno bysmy brali taka sytuacje przed koncem 1 połowy
2
@derus
"Logiczna decyzję trenera, LM jest juz pozamiatana, nawet Flick to wie i dlatego wszystkie siły na Ligę, tylko kibice w głową w chmurach wierzę na odrobienie strat, z taką obrona nie mamy czego szukać w LM."
xdddd
Mam nadzieję, że nie oglądasz, bo w LM nie mamy czego szukać
2
Jak robimy 2 gole z blisko 1,5xG to jest ok
Skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność
@KamQiX @kanver_
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jedziemy z nimi!
1
@VamosRakieta powinien wymusic na Atletico wypozyczenie do nas na ten mecz? zgadzam sie
1
@Janas11224 @Comentateiro ponad 160 lat i dalej tak samo
7
@blakkudium @Popitek12 Popsialdo ogladasz?
Jest Ferminator
@Kessie @Lanosss
1
@agaFCB albo podwójny na set w finale to juz zaraza
0
@agaFCB tak do 10 w secie na maczce to jest ok
Tez sa bledy niewymuszone kiedy chcesz poslac winnera
Ale najgorsze takie ze na 3/4 pilce przebijasz w aut
0
@FcPortoFan1999 po prostu niebo uznalo zeby ten mecz trwal jak najdluzej i zeby jak najwiecej osob moglo zobaczyc choc pare minut gry Bylego numeru 3 rankingu, czlonka big3 lat 90tych
0
@agaFCB w drugim secie bylo lepiej, sporo lepiej tez trzeba powiedziec
0
@FcPortoFan1999 czemu przerwali? Deszcz?
3
@Lanosss wygral MLS Cup wiec sie obronił
Ale do play off i teraz to nie wygladalo jako za specjalnie
Ciekawe kto za niego?
0
@FcPortoFan1999 bo gra z Wegrem wiec moze Grek ma jakas motywacje o ktorej nie wiemy
2
@KamQiX to jest kwestia skutecznosci, okazje beda - jakby sie udalo strzelac ze okazje typu 0,5 xg wykorzystujemy to gitara bedzie
8
Dla Interu Miami duzy problem ze Berterame nie dostarcza (na razie tylko 1 gol), Allende zagral kozackie play offy - porobil rekord ale tez przygaszony obecnie
@escarabajo @Adran360 @Lionel_Messi10 @Sysia11 @Popitek12 @PatrychoO @Lanosss @Tollusiek @blakkudium @Kessie
0
@FcPortoFan1999 dobre pytanie ale walczy
0
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski teraz Tsitsipasa ogląda
1
@PatrychoO potrzeba skutecznosci
Bo w grze bedziemy lepsi zapewne
0
@FcPortoFan1999 nie powiem, na razie chce jeszcze seta pograc z Wegrem bo wie ze byly wybory
2
@Cvzx @PatrychoO @Lanosss to najwieksi fani Sary
0
@FcPortoFan1999 Grek walczy