0

@FcPortoFan1999 nie nie, tu jest cel

2

@Comentateiro a moze jednak skutecznosc zagra a Simeone znowu przewali przewage 2-0

6

Jesli Carlos Alcaraz Garfia wygrałby Barcelonę to wróciłby na numer 1 światowego rankingu

Ma o co grac - choc i tak przed RG raczej Sinner bedzie przystepowal jako lider i realnie dopiero przy Wimbledonie cos moze zdzialac - kiedy to Sinner broni 2000 pkt

@Encore @agaFCB @Popitek12 @Giwera @barcelonaLM @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon @FcPortoFan1999

5

3,60 kurs na awans Barcy

Buki calkiem duze szanse daja

To chyba zadna inna ekipa po 0-2 u siebie nie mialaby tak dobrego kursu
@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @Kessie @kanver_

2

@blakkudium pytanie jaka forma na mundialu - jak to bedzie 2 miesiace to fizycznie moze nie byc rewelacji

1

@agaFCB wiem, pisalem jeszcze o skreslaniu zawodników - ze jeden przegra 1/2 mecze to skonczony ;) a potem drugi ma slabszy moment i to samo

Sinner na pewno jest teraz na fali i robi swietne wyniki ale ostatnie 2 szlemy padly lupem jednak Carlitosa

3

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski opinia

1

@JimMorrisonFCB skillowo zawodnik na top8 rankingu i sprawianie problemow Sincarazowi na hardzie szczegolnie

1

@agaFCB Jack to jest niebywała szklanka

2

@MessiForeverTheBest wiadomo ale wlasnie pozwoli uniknac sytuacji ktore ujda uwadze sedziego i var

Tak jak reka Pubilla

1

@agaFCB nie wiem dlaczego usunęli, juz nie pamietam nawet ;)

2

@Pressinho a z drugiej strony ostatnio kto obronił MŚ?

Brazylia w roku 1962 ;)

Czyli Argentyna też raczej nie powtórzy

Jeśli chodzi o drużyny które wygrały mundial to mamy: Niemcy (ostatnio z grupy nie wychodzą na MŚ), Wlochy (jak nie bedzie barażowego turnieju za Iran, to ich nie ma na MŚ, a jakby nawet byli to i tak by nie wygrali), Brazylia (Ci to nienajlepiej wyglądają), Anglia (omówiona) i Hiszpania - która ma piekielnie mocną kadrę i gra silną piłkę i ma cracka Yamala

3

0

@Safrani a salto moreli?

0

@Encore jak nie bedzie urazu to mysle ze nie, ale moze w takiej sytuacji warto Rzym skipnac choc tam broni tytulu

0

@Encore na pewno, ale z Sinnerem 2 ostatnie mecze na RG i 2x 5 setów - bylo bardzo blisko ostatnim razem
A Sinner wydaje sie mocniejszy teraz

Plus zyska odpoczynkiem od gry w 500tce

Pytanie czy Garfia ma zamiar grac wszystko - Barcelona, Madryt, Rzym - to jeszcze moze sie odbic

0

@FcPortoFan1999 uspokój sie, widzisz jakie sa probley i jeszcze dokladasz

0

@Encore z takim graniem Garfia nie wezmie Garrosa

0

@FcPortoFan1999 z takim Sinnerem ciezko bedzie Garfii o zrobienie 3 peat

Szczegolnie ze Garfia nie ma zadnego 3 peata turniejowego

0

@FcPortoFan1999 Lakersi zadowoleni, że Houston a nie Wilki - jakby Lukita wrócił na game 3 to wszystko możliwe

0

@FcPortoFan1999 akurat Sinner to robot - wygrał 37 setów z rzędu w mastersach, przy dotychczasowym rekordzie 24!

Tylko Machac może świętować zabranie seta Włochowi, chore

0

@FcPortoFan1999 nie miał, za mala próbka

A od 2024 grali tylko 2 razy na mące i wiemy ze jeden mecz byl na cienkie żyletki

0

@Popitek12 Yamalinho cooking?

1

@FcPortoFan1999 z tym kompleksem bez przesady, juz mial wygrana z Garfią na mączce, a na RG wiemy jak blisko był. Bilans był 3-1, a teraz jest 3-2 ;)

W ogóle na RG to stoczyli 2x 5 setów

Kompleks to ma Zverev na Sinnera - 0-8 w ostatnich starciach

7

Sinner może zebrać komplet mastersów w karierze

Brakuje mu do kompletu Madrytu i Rzymu.

Do tej pory jednym który ma komplet mastersów jest Djokovic, upolował ostatni brakujący skalp w Cincinnati w 2018 roku - czyli w wieku 31 lat.

Sinner ma 24 - spora szansa na poprawienie tego osiągnięcia, nawet jeśli nie będzie to w tym sezonie.

Sinner jeśli osiągnie też finał w Madrycie, to zostałby najmłodszym który osiągnie wszystkie finały w turniejach masters. Djokovic w 2011 roku to zrobił też w Madrycie jeszcze w wieku 24 lat, Sinner wyprzedziłby o parę miesięcy jakby mu się to udało.

@Encore @barcelonaLM @agaFCB @Giwera @Popitek12 @FcPortoFan1999
@Kessie @JimMorrisonFCB @Colon @esem91

9

@Faro zwracałem Tobie drugi raz uwagę w tym tygodniu, żebyście ograniczyli kłótnie i płacze.

0

@FcPortoFan1999 ale to MŚ Oski, a nie Euro

1

@FcPortoFan1999 Polska - dwukrotni brązowi medaliści MŚ

1

@FcPortoFan1999 kiedy Lukita wraca?

0

@FcPortoFan1999 ale nie graja z wilkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?