mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 nie nie, tu jest cel
2
@Comentateiro a moze jednak skutecznosc zagra a Simeone znowu przewali przewage 2-0
6
Jesli Carlos Alcaraz Garfia wygrałby Barcelonę to wróciłby na numer 1 światowego rankingu
Ma o co grac - choc i tak przed RG raczej Sinner bedzie przystepowal jako lider i realnie dopiero przy Wimbledonie cos moze zdzialac - kiedy to Sinner broni 2000 pkt
@Encore @agaFCB @Popitek12 @Giwera @barcelonaLM @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon @FcPortoFan1999
5
3,60 kurs na awans Barcy
Buki calkiem duze szanse daja
To chyba zadna inna ekipa po 0-2 u siebie nie mialaby tak dobrego kursu
@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @Kessie @kanver_
2
@blakkudium pytanie jaka forma na mundialu - jak to bedzie 2 miesiace to fizycznie moze nie byc rewelacji
1
@agaFCB wiem, pisalem jeszcze o skreslaniu zawodników - ze jeden przegra 1/2 mecze to skonczony ;) a potem drugi ma slabszy moment i to samo
Sinner na pewno jest teraz na fali i robi swietne wyniki ale ostatnie 2 szlemy padly lupem jednak Carlitosa
3
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski opinia
1
@JimMorrisonFCB skillowo zawodnik na top8 rankingu i sprawianie problemow Sincarazowi na hardzie szczegolnie
1
@agaFCB Jack to jest niebywała szklanka
2
@MessiForeverTheBest wiadomo ale wlasnie pozwoli uniknac sytuacji ktore ujda uwadze sedziego i var
Tak jak reka Pubilla
1
@agaFCB nie wiem dlaczego usunęli, juz nie pamietam nawet ;)
2
@Pressinho a z drugiej strony ostatnio kto obronił MŚ?
Brazylia w roku 1962 ;)
Czyli Argentyna też raczej nie powtórzy
Jeśli chodzi o drużyny które wygrały mundial to mamy: Niemcy (ostatnio z grupy nie wychodzą na MŚ), Wlochy (jak nie bedzie barażowego turnieju za Iran, to ich nie ma na MŚ, a jakby nawet byli to i tak by nie wygrali), Brazylia (Ci to nienajlepiej wyglądają), Anglia (omówiona) i Hiszpania - która ma piekielnie mocną kadrę i gra silną piłkę i ma cracka Yamala
3
@Encore Arsenal w strachu?
@Kessie @FcPortoFan1999 @Czajka90 @Popitek12
0
@Safrani a salto moreli?
0
@Encore jak nie bedzie urazu to mysle ze nie, ale moze w takiej sytuacji warto Rzym skipnac choc tam broni tytulu
0
@Encore na pewno, ale z Sinnerem 2 ostatnie mecze na RG i 2x 5 setów - bylo bardzo blisko ostatnim razem
A Sinner wydaje sie mocniejszy teraz
Plus zyska odpoczynkiem od gry w 500tce
Pytanie czy Garfia ma zamiar grac wszystko - Barcelona, Madryt, Rzym - to jeszcze moze sie odbic
0
@FcPortoFan1999 uspokój sie, widzisz jakie sa probley i jeszcze dokladasz
0
@Encore z takim graniem Garfia nie wezmie Garrosa
0
@FcPortoFan1999 z takim Sinnerem ciezko bedzie Garfii o zrobienie 3 peat
Szczegolnie ze Garfia nie ma zadnego 3 peata turniejowego
0
@FcPortoFan1999 Lakersi zadowoleni, że Houston a nie Wilki - jakby Lukita wrócił na game 3 to wszystko możliwe
0
@FcPortoFan1999 akurat Sinner to robot - wygrał 37 setów z rzędu w mastersach, przy dotychczasowym rekordzie 24!
Tylko Machac może świętować zabranie seta Włochowi, chore
0
@FcPortoFan1999 nie miał, za mala próbka
A od 2024 grali tylko 2 razy na mące i wiemy ze jeden mecz byl na cienkie żyletki
0
@Popitek12 Yamalinho cooking?
1
@FcPortoFan1999 z tym kompleksem bez przesady, juz mial wygrana z Garfią na mączce, a na RG wiemy jak blisko był. Bilans był 3-1, a teraz jest 3-2 ;)
W ogóle na RG to stoczyli 2x 5 setów
Kompleks to ma Zverev na Sinnera - 0-8 w ostatnich starciach
7
Sinner może zebrać komplet mastersów w karierze
Brakuje mu do kompletu Madrytu i Rzymu.
Do tej pory jednym który ma komplet mastersów jest Djokovic, upolował ostatni brakujący skalp w Cincinnati w 2018 roku - czyli w wieku 31 lat.
Sinner ma 24 - spora szansa na poprawienie tego osiągnięcia, nawet jeśli nie będzie to w tym sezonie.
Sinner jeśli osiągnie też finał w Madrycie, to zostałby najmłodszym który osiągnie wszystkie finały w turniejach masters. Djokovic w 2011 roku to zrobił też w Madrycie jeszcze w wieku 24 lat, Sinner wyprzedziłby o parę miesięcy jakby mu się to udało.
@Encore @barcelonaLM @agaFCB @Giwera @Popitek12 @FcPortoFan1999
@Kessie @JimMorrisonFCB @Colon @esem91
9
@Faro zwracałem Tobie drugi raz uwagę w tym tygodniu, żebyście ograniczyli kłótnie i płacze.
0
@FcPortoFan1999 ale to MŚ Oski, a nie Euro
1
@FcPortoFan1999 Polska - dwukrotni brązowi medaliści MŚ
1
@FcPortoFan1999 kiedy Lukita wraca?
0
@FcPortoFan1999 ale nie graja z wilkami