mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Giwera @FcPortoFan1999 ale jednak dalej nie-robot
2
@FcPortoFan1999 Rayo też tak ledwie ledwie na AEK przetrwało dwumeczowo
@blakkudium
4
Strasbourg pomaga nieco La Lidze
Ale pogrom jednak - Atletico i wygląda, że Rayo pozostaną w grze
@blakkudium @Popitek12 @Encore @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 przegral z Tomkiem Mullerem?
0
@FcPortoFan1999 jak pisalem Polto odpuscilo temat
Plus wygrana Rubiego
8
Duża szkoda kontuzji Panichellego
Nie tylko kwestia MŚ ale i mial szanse byc krolem strzelców Ligue1
@Sysia11 @PatrychoO @Lionel_Messi10 @Lanosss @Tollusiek @Comentateiro @Popitek12 @Kessie
0
@Szklaner @FcPortoFan1999 zglaszasz sie Oski?
5
@Herato teraz Oski w pracy walczy z maszyną
0
@kanver_ jeszcze turniej barażowy za Iran
1
@blakkudium @FcPortoFan1999 pisalem ze odpuszczacie LE
1
@Herato nie znamy jego sufitu - czy np bedzie robil wiecej asyst ale troche mniej goli i np kosmiczna kanadyjke
Potencjal potężny
0
@kuz no tak, to jest faul, byl za plecami i wygarnal pilke przez noge Mbappe
0
@Encore taki wslizg przez noge - faul
0
@kanver_ jakby mial gola straty to bym sie zgodzil zeby pisac ze zmierza po
3 bramki to nie jest latwa sprawa
Co do rekordu, to jak pisalem wejda mecze LM, wejdzie odpoczynek, do tego wlasnie jakis lekki uraz i po temacie
1
@Kapitan hawk Ronaldo wygrywa Saudi Pro zaraz
3
@Eklerek klasa Alvareza
@ViscaelBarca2007 @Popitek12 duma - Alvarez zna sie na futbolu i wie ze futbol totalny Dyktatory Artety trzeba podziwiac
0
@kanver_ 3 bramki przy max 3 meczach to duzo i granie na topowe PSG
Zatem to „póki co” zmierza to tak nie do końca
Ma szanse ale tak jak rekord Lewego uciekl, tak i tutaj moze zabraknąć
Potrójna korone strzelecka tez ma Mbappe w karierze
1
@Encore @FcPortoFan1999 Oski polubil ostatnio jak mniej roboci
@Giwera
4
@Encore @blakkudium @FcPortoFan1999 Polska top7 liga
Bylismy blisko dodatkowego miejsca w LM
1
@Encore Czy Sasza podlapie mentalnosc Baya?
@FcPortoFan1999
1
@Eklerek slaby sezon Andreevej wiec tak Iga powinna wygrac
Ale jednak fajny test bo Andreeva ma styl ktory nie jest idealny dla Igulca
3
@Adran360 niestety widać, że poziom La Liga jest jaki jest
Mówią o plackach z Bundes, a Freiburg robi co chce z Celtą
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @kanver_
7
Dobry test dla Igi w Stuttgarcie
W 1/4 Andreeva jutro
A jak przejdzie to w 1/2 może być Ryba
@Encore @tbas @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Kessie @Popitek12 @agaFCB @barcelonaLM @michal26
5
Eduardo Conceicao tak czy nie?
@Popitek12 @Adran360 @escarabajo @Kessie @blakkudium @Lanosss @ViscaelBarca2007
2
@Safrani czyli, że Gyokeres? No i okej @Kessie
6
@gumaz @FcPortoFan1999 Oski a Ty jaki jest Twój stosunek do tego?
1
@blakkudium Pogoń Wiskitki
@Popitek12 Popsiak o ten chodzi?
0
@Encore te MŚ odpowiedzą na pytanie - jadą jako jeden z 3-4 głównych faworytów.
Brak 1/2 to porażka, to na pewno - pytanie czy sam bedzie chcial dłużej zostać nawet przy dobrym wyniku, bo to już dłuugi okres jest
3
@Encore chociaż ostatnie występy Euro, LN jednak takie ze pojawily sie wątpliwości
Choć i tu i tu w 4 był, wiec caly czas przyzwoite
0
@Encore Mbappe chciałby Deschampsa