0

@Giwera @FcPortoFan1999 ale jednak dalej nie-robot

2

@FcPortoFan1999 Rayo też tak ledwie ledwie na AEK przetrwało dwumeczowo

@blakkudium

4

Strasbourg pomaga nieco La Lidze

Ale pogrom jednak - Atletico i wygląda, że Rayo pozostaną w grze

@blakkudium @Popitek12 @Encore @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 przegral z Tomkiem Mullerem?

0

@FcPortoFan1999 jak pisalem Polto odpuscilo temat

Plus wygrana Rubiego

8

Duża szkoda kontuzji Panichellego

Nie tylko kwestia MŚ ale i mial szanse byc krolem strzelców Ligue1

@Sysia11 @PatrychoO @Lionel_Messi10 @Lanosss @Tollusiek @Comentateiro @Popitek12 @Kessie

0

@Szklaner @FcPortoFan1999 zglaszasz sie Oski?

5

@Herato teraz Oski w pracy walczy z maszyną

0

@kanver_ jeszcze turniej barażowy za Iran

1

@blakkudium @FcPortoFan1999 pisalem ze odpuszczacie LE

1

@Herato nie znamy jego sufitu - czy np bedzie robil wiecej asyst ale troche mniej goli i np kosmiczna kanadyjke

Potencjal potężny

0

@kuz no tak, to jest faul, byl za plecami i wygarnal pilke przez noge Mbappe

0

@Encore taki wslizg przez noge - faul

0

@kanver_ jakby mial gola straty to bym sie zgodzil zeby pisac ze zmierza po
3 bramki to nie jest latwa sprawa

Co do rekordu, to jak pisalem wejda mecze LM, wejdzie odpoczynek, do tego wlasnie jakis lekki uraz i po temacie

1

@Kapitan hawk Ronaldo wygrywa Saudi Pro zaraz

3

@Eklerek klasa Alvareza

@ViscaelBarca2007 @Popitek12 duma - Alvarez zna sie na futbolu i wie ze futbol totalny Dyktatory Artety trzeba podziwiac

0

@kanver_ 3 bramki przy max 3 meczach to duzo i granie na topowe PSG

Zatem to „póki co” zmierza to tak nie do końca

Ma szanse ale tak jak rekord Lewego uciekl, tak i tutaj moze zabraknąć

Potrójna korone strzelecka tez ma Mbappe w karierze

1

@Encore @FcPortoFan1999 Oski polubil ostatnio jak mniej roboci

@Giwera

4

@Encore @blakkudium @FcPortoFan1999 Polska top7 liga

Bylismy blisko dodatkowego miejsca w LM

1

@Encore Czy Sasza podlapie mentalnosc Baya?

@FcPortoFan1999

1

@Eklerek slaby sezon Andreevej wiec tak Iga powinna wygrac

Ale jednak fajny test bo Andreeva ma styl ktory nie jest idealny dla Igulca

3

@Adran360 niestety widać, że poziom La Liga jest jaki jest

Mówią o plackach z Bundes, a Freiburg robi co chce z Celtą

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @kanver_

7

Dobry test dla Igi w Stuttgarcie

W 1/4 Andreeva jutro

A jak przejdzie to w 1/2 może być Ryba

@Encore @tbas @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Kessie @Popitek12 @agaFCB @barcelonaLM @michal26

5

2

@Safrani czyli, że Gyokeres? No i okej @Kessie

6

@gumaz @FcPortoFan1999 Oski a Ty jaki jest Twój stosunek do tego?

1

@blakkudium Pogoń Wiskitki

@Popitek12 Popsiak o ten chodzi?

0

@Encore te MŚ odpowiedzą na pytanie - jadą jako jeden z 3-4 głównych faworytów.

Brak 1/2 to porażka, to na pewno - pytanie czy sam bedzie chcial dłużej zostać nawet przy dobrym wyniku, bo to już dłuugi okres jest

3

@Encore chociaż ostatnie występy Euro, LN jednak takie ze pojawily sie wątpliwości

Choć i tu i tu w 4 był, wiec caly czas przyzwoite

0

@Encore Mbappe chciałby Deschampsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?