3

Robertson wydaje się że wymęczy Dziadka ze Szkocji.

Jesli Higgins chce tutaj cos ugrac to musi isc na agresywne wbijanie, bo w grze taktycznej przy tym czasie przy stole wyglada ze pary brakuje.

@Giwera @Starrk @macio_944

1

@ranger3120 kolejne godziny przy stole nie pomagaja Higginsowi

Pytanie czy nie wyczerpał całej many na mecz z Osą


2



Tsitsipas nie przepada za piłkami meczowymi

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @JimMorrisonFCB

0

@takisobiektos jakby wygrał Madryt i Rzym to nie tylko zrobiłby 6 mastersów z rzędu, ale byłby najmłodszym z kompletem mastersów i to zrobione sporo przed Novakiem.

1

@takisobiektos Madryt to jest szansa na rekord dla niego, 5 mastersów z rzędu - granych po kolei (Djokovic miał 5, ale z 1 gdzie nie grał)

4

Sinner - Jodar w Madrycie w 1/4

Przy okazji jakie meczycho zagrali jezdzcy - 3 sety 3 tiebreaki

@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Giwera @FcPortoFan1999

2

Higgins mocno wypuścił szansę w tej partii, a w poprzedniej Robertson też mu wykradł - słaby start Szkota

Trudy turnieju i trudy po takim meczu jak z Osą mogą wchodzić do gry.

@Giwera @Starrk @macio_944

12

@Azazel_Pazuzu @Kapitan hawk jest zainteresowany

0

@Kazragore na Rambli to tylko @Popitek12 Popczak dysponuje takimi funduszami zeby pomoc w transferach

2

1

@Encore on tez ma pewna wartosc marketingowa

3

@Criss18Barca a dlaczego masz wywalone?

Gdyby Barca grała to też miałbys wywalone?

Ogólnie ogladalnosc w sporcie spadla nieco - w pilce nie tylko lm, ale w innych sportach tez

5

@Comentateiro czy od teraz przestajesz kibicować Bayernowi?

5

@LAMC_10 patrz Popsi @Popitek12 - ten dalej wcina chipsy a COAT ostro trenuje i zaraz wygrywa lige na
pewno silniejsza od ligue1

@Lanosss @blakkudium @Adran360

3

@Starrk to pewnie z czasem bedzie standard ze wiecej i wiecej azjatów i osób spoza UK i Północnej Irlandii bedzie w top8

4

Swoja droga widac jak ciezko trafil Szubarczyk

Vafei jedyny kwalifikant w 2 rundzie i teraz odprawia Trumpa

@Giwera @budel17 @zadafcb

3

Trump znowu rozczarowanie w MŚ

Tylko 1 tytuł MŚ wciąż przy jego nazwisku

Na dole drabinki wszystko otwarte

@Giwera @macio_944 @Starrk

3

Alez szybki potezny break Irańczyka

Mamy decidera!

@Giwera @macio_944 @Starrk @zadafcb @budel17

1

@FcPortoFan1999 Tsitsipas to gentleman na korcie i on nie uznaje takich underarm

3

Tsitsipas tutaj tez by wspieral Dzumhura



Coraz więcej jak widać tego mamy

@FcPortoFan1999 @Encore @Popitek12

5

Trump blisko 1/4 MŚ

Ma jakże ważne 12-11

@Giwera @macio_944 @Starrk @zadafcb

1

@Colon to jak uderzal z przyrzadu przez caly stół tak trudna czerwona?

10

Taka ciekawostka

OSullivan i Higgins grali w 1996 roku (30 lat temu) w 1/4 na MŚ

Higgins prowadził 8-4, 10-6 i przegrał 12-13

30 lat później znowu mecz do 13, choc 2 runda a nie 1/4, a to Osa mial 9-4, Higgins odrobil i wygral 13-12

@Giwera @macio_944 @budel17 @Starrk

1

@Colon cala rambla sledzila klasyk

1

@Giwera 11:11 sie szykuje

0

@Encore nauczyl sie ze w Anglii nie ma pakietu madryckiego, choc czerwien jedna zaliczyl w tym sezonie

0

@Encore Bruno dzisiaj z kolejna asysta?

@FcPortoFan1999 @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 jest cel i Legia

1

@FcPortoFan1999 Oski on juz wie ze jest cel

0

@FcPortoFan1999 w Katalonii byl slabszy na Filsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?