mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Robertson wydaje się że wymęczy Dziadka ze Szkocji.
Jesli Higgins chce tutaj cos ugrac to musi isc na agresywne wbijanie, bo w grze taktycznej przy tym czasie przy stole wyglada ze pary brakuje.
@Giwera @Starrk @macio_944
1
@ranger3120 kolejne godziny przy stole nie pomagaja Higginsowi
Pytanie czy nie wyczerpał całej many na mecz z Osą
2
Tsitsipas nie przepada za piłkami meczowymi
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Giwera @JimMorrisonFCB
0
@takisobiektos jakby wygrał Madryt i Rzym to nie tylko zrobiłby 6 mastersów z rzędu, ale byłby najmłodszym z kompletem mastersów i to zrobione sporo przed Novakiem.
1
@takisobiektos Madryt to jest szansa na rekord dla niego, 5 mastersów z rzędu - granych po kolei (Djokovic miał 5, ale z 1 gdzie nie grał)
4
Sinner - Jodar w Madrycie w 1/4
Przy okazji jakie meczycho zagrali jezdzcy - 3 sety 3 tiebreaki
@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Giwera @FcPortoFan1999
2
Higgins mocno wypuścił szansę w tej partii, a w poprzedniej Robertson też mu wykradł - słaby start Szkota
Trudy turnieju i trudy po takim meczu jak z Osą mogą wchodzić do gry.
@Giwera @Starrk @macio_944
12
@Azazel_Pazuzu @Kapitan hawk jest zainteresowany
0
@Kazragore na Rambli to tylko @Popitek12 Popczak dysponuje takimi funduszami zeby pomoc w transferach
2
Ależ moda na underarmy
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Giwera
1
@Encore on tez ma pewna wartosc marketingowa
3
@Criss18Barca a dlaczego masz wywalone?
Gdyby Barca grała to też miałbys wywalone?
Ogólnie ogladalnosc w sporcie spadla nieco - w pilce nie tylko lm, ale w innych sportach tez
5
@Comentateiro czy od teraz przestajesz kibicować Bayernowi?
5
@LAMC_10 patrz Popsi @Popitek12 - ten dalej wcina chipsy a COAT ostro trenuje i zaraz wygrywa lige na
pewno silniejsza od ligue1
@Lanosss @blakkudium @Adran360
3
@Starrk to pewnie z czasem bedzie standard ze wiecej i wiecej azjatów i osób spoza UK i Północnej Irlandii bedzie w top8
4
Swoja droga widac jak ciezko trafil Szubarczyk
Vafei jedyny kwalifikant w 2 rundzie i teraz odprawia Trumpa
@Giwera @budel17 @zadafcb
3
Trump znowu rozczarowanie w MŚ
Tylko 1 tytuł MŚ wciąż przy jego nazwisku
Na dole drabinki wszystko otwarte
@Giwera @macio_944 @Starrk
3
Alez szybki potezny break Irańczyka
Mamy decidera!
@Giwera @macio_944 @Starrk @zadafcb @budel17
1
@FcPortoFan1999 Tsitsipas to gentleman na korcie i on nie uznaje takich underarm
3
Tsitsipas tutaj tez by wspieral Dzumhura
Coraz więcej jak widać tego mamy
@FcPortoFan1999 @Encore @Popitek12
5
Trump blisko 1/4 MŚ
Ma jakże ważne 12-11
@Giwera @macio_944 @Starrk @zadafcb
1
@Colon to jak uderzal z przyrzadu przez caly stół tak trudna czerwona?
10
Taka ciekawostka
OSullivan i Higgins grali w 1996 roku (30 lat temu) w 1/4 na MŚ
Higgins prowadził 8-4, 10-6 i przegrał 12-13
30 lat później znowu mecz do 13, choc 2 runda a nie 1/4, a to Osa mial 9-4, Higgins odrobil i wygral 13-12
@Giwera @macio_944 @budel17 @Starrk
1
@Colon cala rambla sledzila klasyk
1
@Giwera 11:11 sie szykuje
0
@Encore nauczyl sie ze w Anglii nie ma pakietu madryckiego, choc czerwien jedna zaliczyl w tym sezonie
0
@Encore Bruno dzisiaj z kolejna asysta?
@FcPortoFan1999 @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 jest cel i Legia
1
@FcPortoFan1999 Oski on juz wie ze jest cel
0
@FcPortoFan1999 w Katalonii byl slabszy na Filsa