5

Trump blisko 1/4 MŚ

Ma jakże ważne 12-11

@Giwera @macio_944 @Starrk @zadafcb

1

@Colon to jak uderzal z przyrzadu przez caly stół tak trudna czerwona?

10

Taka ciekawostka

OSullivan i Higgins grali w 1996 roku (30 lat temu) w 1/4 na MŚ

Higgins prowadził 8-4, 10-6 i przegrał 12-13

30 lat później znowu mecz do 13, choc 2 runda a nie 1/4, a to Osa mial 9-4, Higgins odrobil i wygral 13-12

@Giwera @macio_944 @budel17 @Starrk

1

@Colon cala rambla sledzila klasyk

1

@Giwera 11:11 sie szykuje

0

@Encore nauczyl sie ze w Anglii nie ma pakietu madryckiego, choc czerwien jedna zaliczyl w tym sezonie

0

@Encore Bruno dzisiaj z kolejna asysta?

@FcPortoFan1999 @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 jest cel i Legia

1

@FcPortoFan1999 Oski on juz wie ze jest cel

0

@FcPortoFan1999 w Katalonii byl slabszy na Filsa

0

@FcPortoFan1999 Sinner chce porobić rekord mastersowy, zobaczymy - walczy o rekord

W 1/4 mecz na Jodara może byc ciekawy jak na umierającą dyscyplinę

0

@Starrk drabinka pięknie dla niego otwarta

A na górze trudno powiedzieć - wydaje się, że ktoś z pary Zhao / Murphy, ale Robertson i Higgins też nie można skreślać, choć kondycyjnie Higginsowi może być już bardzo ciężko o utrzymanie koncentracji

Przed MŚ widzielismy jak Zhao z nim wygrał łatwo w półfinale.

0

@FcPortoFan1999 Ruudzik broni tytułu

0

@FcPortoFan1999 teraz tenis umarł, zobaczymy co dalej

0

@FcPortoFan1999 wspaniała, nie zapomnę jej nigdy

Ciekawe czy Ruud będzie tak grał na backhand Tsitsipasa, hmm

0

@FcPortoFan1999 to byłaby śmierć piłki noznej Oskarze

4

Nie ma Alcaraza to tenisiści sobie pozwalają na coś takiego



@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Giwera

1

@Giwera na dole drabinki duzym faworytem Trump

0

@ranger3120 Trump z tej ćwiartki powinien być w 1/2, a nawet staje się dużym faworytem do finału teraz

3

Wu Yize w 1/4 turnieju MŚ

Ależ źle w tej sesji grał Selby, miał tyle szans i tyle okazje - ostatnie 3 sezony bardzo słabe w Crucible Selbyego.

@Giwera @macio_944 @Starrk

2

Ależ taktycznie Wu to fatalnie zagral

Nie powinien w ogóle grać na czerwoną jak miał bilę na mecz

Z tej ćwiartki do półfinału to Trump musi wbić

@Giwera @Starrk @macio_944

1

@Giwera widzialem to :)

Ogolnie Zhao - Murphy to moze byc potezne starcie

1

@Giwera a Wu skutecznosc w tej sesji 82% - słabiutko
Ależ Chinczyk jest zdenerwowany, bo to skutecznosc dramat na tym poziomie

1

@Giwera samo wbicie chore, jeszcze biała blisko bandy, a jeszcze żeby idealnie rozbić i kontynuować breaka i zrobić 100+ na końcu

3

Wu Yze jakie błędy robi

Mocno zachęca Selbyego, żeby wyrwał mu ten mecz.

Sam Selby też nie gra rewelacyjnie, ale poziom tej sesji przeciwienstwo Osy i Higginsa

@Giwera @Starrk @macio_944

3



9:11

najlepsze zagranie turnieju?

Na pewno w samym czubie.

@Giwera @Starrk @macio_944 @budel17 @zadafcb

2

@Czajka90 @FcPortoFan1999 Oski przygotowuje się na starcie Ruud - Tsitsipas -jego wymarzona 4 runda w Madrycie

4

@michaleu @Kapitan hawk i zadowolna będzie ambasada miłośników talentu piłkarskiego Lewandowskieg którzy chcą żeby wygrał też ligę włoską

@AlexDark00 @4Fabregas4

3

Selby widać, że jest zdenerwowany - teraz uderzenie kijem w podłogę

Wu daje mu jednak szansę i Selby z solidną przewagą przy takim układzie

@Giwera @Starrk @macio_944

2

Selby teraz walczy o comeback z Wu

Tutaj też może być decider, choc Selby ma jeszcze robotę

@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb @budel17

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?