mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Trump blisko 1/4 MŚ
Ma jakże ważne 12-11
@Giwera @macio_944 @Starrk @zadafcb
1
@Colon to jak uderzal z przyrzadu przez caly stół tak trudna czerwona?
10
Taka ciekawostka
OSullivan i Higgins grali w 1996 roku (30 lat temu) w 1/4 na MŚ
Higgins prowadził 8-4, 10-6 i przegrał 12-13
30 lat później znowu mecz do 13, choc 2 runda a nie 1/4, a to Osa mial 9-4, Higgins odrobil i wygral 13-12
@Giwera @macio_944 @budel17 @Starrk
1
@Colon cala rambla sledzila klasyk
1
@Giwera 11:11 sie szykuje
0
@Encore nauczyl sie ze w Anglii nie ma pakietu madryckiego, choc czerwien jedna zaliczyl w tym sezonie
0
@Encore Bruno dzisiaj z kolejna asysta?
@FcPortoFan1999 @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 jest cel i Legia
1
@FcPortoFan1999 Oski on juz wie ze jest cel
0
@FcPortoFan1999 w Katalonii byl slabszy na Filsa
0
@FcPortoFan1999 Sinner chce porobić rekord mastersowy, zobaczymy - walczy o rekord
W 1/4 mecz na Jodara może byc ciekawy jak na umierającą dyscyplinę
0
@Starrk drabinka pięknie dla niego otwarta
A na górze trudno powiedzieć - wydaje się, że ktoś z pary Zhao / Murphy, ale Robertson i Higgins też nie można skreślać, choć kondycyjnie Higginsowi może być już bardzo ciężko o utrzymanie koncentracji
Przed MŚ widzielismy jak Zhao z nim wygrał łatwo w półfinale.
0
@FcPortoFan1999 Ruudzik broni tytułu
0
@FcPortoFan1999 teraz tenis umarł, zobaczymy co dalej
0
@FcPortoFan1999 wspaniała, nie zapomnę jej nigdy
Ciekawe czy Ruud będzie tak grał na backhand Tsitsipasa, hmm
0
@FcPortoFan1999 to byłaby śmierć piłki noznej Oskarze
4
Nie ma Alcaraza to tenisiści sobie pozwalają na coś takiego
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Giwera
1
@Giwera na dole drabinki duzym faworytem Trump
0
@ranger3120 Trump z tej ćwiartki powinien być w 1/2, a nawet staje się dużym faworytem do finału teraz
3
Wu Yize w 1/4 turnieju MŚ
Ależ źle w tej sesji grał Selby, miał tyle szans i tyle okazje - ostatnie 3 sezony bardzo słabe w Crucible Selbyego.
@Giwera @macio_944 @Starrk
2
Ależ taktycznie Wu to fatalnie zagral
Nie powinien w ogóle grać na czerwoną jak miał bilę na mecz
Z tej ćwiartki do półfinału to Trump musi wbić
@Giwera @Starrk @macio_944
1
@Giwera widzialem to :)
Ogolnie Zhao - Murphy to moze byc potezne starcie
1
@Giwera a Wu skutecznosc w tej sesji 82% - słabiutko
Ależ Chinczyk jest zdenerwowany, bo to skutecznosc dramat na tym poziomie
1
@Giwera samo wbicie chore, jeszcze biała blisko bandy, a jeszcze żeby idealnie rozbić i kontynuować breaka i zrobić 100+ na końcu
3
Wu Yze jakie błędy robi
Mocno zachęca Selbyego, żeby wyrwał mu ten mecz.
Sam Selby też nie gra rewelacyjnie, ale poziom tej sesji przeciwienstwo Osy i Higginsa
@Giwera @Starrk @macio_944
3
9:11
najlepsze zagranie turnieju?
Na pewno w samym czubie.
@Giwera @Starrk @macio_944 @budel17 @zadafcb
2
@Czajka90 @FcPortoFan1999 Oski przygotowuje się na starcie Ruud - Tsitsipas -jego wymarzona 4 runda w Madrycie
4
@michaleu @Kapitan hawk i zadowolna będzie ambasada miłośników talentu piłkarskiego Lewandowskieg którzy chcą żeby wygrał też ligę włoską
@AlexDark00 @4Fabregas4
3
Selby widać, że jest zdenerwowany - teraz uderzenie kijem w podłogę
Wu daje mu jednak szansę i Selby z solidną przewagą przy takim układzie
@Giwera @Starrk @macio_944
2
Selby teraz walczy o comeback z Wu
Tutaj też może być decider, choc Selby ma jeszcze robotę
@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb @budel17