1

@Arkon przejście do Miami gdzie miał turbo pakę bardzo pomogło - z Wadem, Boshem, Allenem i solidnymi zmiennikami to był dream team wtedy.

Potem powrót co Cleveland, gdzie to wsparcie było dużo lepsze niż jak zaczynał i okej przebił się do finałów raz w 2007 (gdzie dostał lanie od Spurs), ale jakby tam dalej został to mógłby też skończyć z 1 tytułem, a nie 4.

0

@LAMC_10 Sosnowiec?

6

Jannik Sinner sensacyjnie melduje się w finale Mastersa w Madrycie

Wygrywa po raz 27 z rzędu w mastersach - brakuje 4 meczów do wyrównania rekordu

Kompletuje też wszystkie finały najważniejszych turniejów rankingowych WS, finalsów i mastersów

@Encore @Popitek12 @Kessie @barcelonaLM @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon@FcPortoFan1999

2

Mark Allen co breaka 145 zrobił

@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb

Mocny start do drugiej sesji Irlandczyka z Północy.

2

@Comentateiro jaki jest przepis na długowieczność?

Poza sprawami którymi zajmujesz sie z @Kessie w kantorku.

1

@LAMC_10 @Popitek12 Popciak opinia?

Ronaldo moze po hat tricka trofeów iść w tym sezonie

4

3

@Adran360 @FcPortoFan1999 Oski tez sledzi losy Anglików

1

@Giwera Higgins zagrał dużo lepszą sesję a i tak wygrał tyle partii co w 1.

Tak jak 1 sesję mógł przegrać wysoko nawet przy tamtej grze, tak w tej może czuć się rozczarowany, że nawet 9-7 nie ma.

2

@Zbyszard przegrał w 2 rundzie 12-13 z Higginsem

2

Higgins nie wykorzystał szansy na 9-7 - i to Murphy może być bardziej zadowolony z wyniku 8-8 po 2 sesjach

@Giwera @Starrk @Popitek12 @zadafcb @macio_944 @Bykunn

4

Murphy finalnie bierze framea 15 i mamy 8-7 dla Higginsa.

Nieważne kto wygra ostatnią partię to po 2 sesjach mecz pozostaje otwarty

@Giwera @Starrk @macio_944 @Popitek12 @zadafcb

2

2

@Chimera Ronaldo zrobił protest i najwyraźniej efekt był

Władze Saudi uznały, że nie fair że tyle czasu nic nie wygrał ten Coacik

@Lanosss @blakkudium @Popitek12

1

Higgins dużo lepszy w drugiej sesji meczu i gwarantuje sobie minimum remis po 2 sesjach
2
@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb @Popitek12

4

@Aragorn33 trudno znależć taki sezon, żebyśmy byli nawet na remis korzystnych i niekorzystnych decyzji sędziowskich

Zwykle wygrywaliśmy ligę mimo niekorzystnego sędziowania, a czasami po prostu się nie udawało. Oczywiście były takie ligi że i gra była słaba i i tak bysmy nie wygrali, ale tez byly takie gdzie nas porobili bez mydła sędziowie

1

Ależ piękna wbita żółta do środka ze wsteczną rotacją Murphyego

@Giwera @Starrk @macio_944

1

@FcPortoFan1999 Oski, daj sobie szanse, wbij do klanu Popiciaka @Popitek12

@Encore Cie wdroży w tajniki

1

@FcPortoFan1999 ale Oski dzisiaj swieto pracy - nie powienienes byc w pracy?

0

@FcPortoFan1999 a moze Ekstraklasa?

1

@FcPortoFan1999 tutaj robot, to nie ma wątpliwosci

Szczegolnie jak wrzucales fatalne predykcje to robotyzacja sie wzmacniala

0

@FcPortoFan1999 on tez moze powtorzyc wyczyn Nadala czyli wygrac wszystkie mastersy na mączce w jednym sezonie i RG

Zobaczymy - robot ma cel

0

@FcPortoFan1999 mysle ze chetnie przytuli RG ale zobaczymy

Ciekawe czy zagra w Rzymie

Bo tez jakis efekt zmeczenia moze wejsc po tej dlugiej serii mastersowej

0

@FcPortoFan1999 bardziej, bo to brakujacy szlem

Karierowy szlem to wazny temat

0

@FcPortoFan1999 Paryż jest

0

@Starrk może tak być

0

@FcPortoFan1999 dla niego najwazniejszy to garros

0

@Gaucho to był disgrace

Albo faul na Valdesu w meczu na SB, kiedy Ronaldinho zapakowal golazo

0

@FcPortoFan1999 Sinner wszystko Oski wygrywa w mastersach od dawna

1

@Giwera ale ma 1 porażke wiec nie robot @FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?