mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon przejście do Miami gdzie miał turbo pakę bardzo pomogło - z Wadem, Boshem, Allenem i solidnymi zmiennikami to był dream team wtedy.
Potem powrót co Cleveland, gdzie to wsparcie było dużo lepsze niż jak zaczynał i okej przebił się do finałów raz w 2007 (gdzie dostał lanie od Spurs), ale jakby tam dalej został to mógłby też skończyć z 1 tytułem, a nie 4.
0
@LAMC_10 Sosnowiec?
6
Jannik Sinner sensacyjnie melduje się w finale Mastersa w Madrycie
Wygrywa po raz 27 z rzędu w mastersach - brakuje 4 meczów do wyrównania rekordu
Kompletuje też wszystkie finały najważniejszych turniejów rankingowych WS, finalsów i mastersów
@Encore @Popitek12 @Kessie @barcelonaLM @Giwera @esem91 @JimMorrisonFCB @Colon@FcPortoFan1999
2
Mark Allen co breaka 145 zrobił
@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb
Mocny start do drugiej sesji Irlandczyka z Północy.
2
@Comentateiro jaki jest przepis na długowieczność?
Poza sprawami którymi zajmujesz sie z @Kessie w kantorku.
1
@LAMC_10 @Popitek12 Popciak opinia?
Ronaldo moze po hat tricka trofeów iść w tym sezonie
4
@escarabajo do kadry go?
@FcPortoFan1999 @blakkudium @Popitek12
3
@Adran360 @FcPortoFan1999 Oski tez sledzi losy Anglików
1
@Giwera Higgins zagrał dużo lepszą sesję a i tak wygrał tyle partii co w 1.
Tak jak 1 sesję mógł przegrać wysoko nawet przy tamtej grze, tak w tej może czuć się rozczarowany, że nawet 9-7 nie ma.
2
@Zbyszard przegrał w 2 rundzie 12-13 z Higginsem
2
Higgins nie wykorzystał szansy na 9-7 - i to Murphy może być bardziej zadowolony z wyniku 8-8 po 2 sesjach
@Giwera @Starrk @Popitek12 @zadafcb @macio_944 @Bykunn
4
Murphy finalnie bierze framea 15 i mamy 8-7 dla Higginsa.
Nieważne kto wygra ostatnią partię to po 2 sesjach mecz pozostaje otwarty
@Giwera @Starrk @macio_944 @Popitek12 @zadafcb
2
@Dari0G @BulaKG @Kessie @Bolton opinie
2
@Chimera Ronaldo zrobił protest i najwyraźniej efekt był
Władze Saudi uznały, że nie fair że tyle czasu nic nie wygrał ten Coacik
@Lanosss @blakkudium @Popitek12
1
Higgins dużo lepszy w drugiej sesji meczu i gwarantuje sobie minimum remis po 2 sesjach
2
@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb @Popitek12
4
@Aragorn33 trudno znależć taki sezon, żebyśmy byli nawet na remis korzystnych i niekorzystnych decyzji sędziowskich
Zwykle wygrywaliśmy ligę mimo niekorzystnego sędziowania, a czasami po prostu się nie udawało. Oczywiście były takie ligi że i gra była słaba i i tak bysmy nie wygrali, ale tez byly takie gdzie nas porobili bez mydła sędziowie
1
Ależ piękna wbita żółta do środka ze wsteczną rotacją Murphyego
@Giwera @Starrk @macio_944
1
@FcPortoFan1999 Oski, daj sobie szanse, wbij do klanu Popiciaka @Popitek12
@Encore Cie wdroży w tajniki
1
@FcPortoFan1999 ale Oski dzisiaj swieto pracy - nie powienienes byc w pracy?
0
@FcPortoFan1999 a moze Ekstraklasa?
1
@FcPortoFan1999 tutaj robot, to nie ma wątpliwosci
Szczegolnie jak wrzucales fatalne predykcje to robotyzacja sie wzmacniala
0
@FcPortoFan1999 on tez moze powtorzyc wyczyn Nadala czyli wygrac wszystkie mastersy na mączce w jednym sezonie i RG
Zobaczymy - robot ma cel
0
@FcPortoFan1999 mysle ze chetnie przytuli RG ale zobaczymy
Ciekawe czy zagra w Rzymie
Bo tez jakis efekt zmeczenia moze wejsc po tej dlugiej serii mastersowej
0
@FcPortoFan1999 bardziej, bo to brakujacy szlem
Karierowy szlem to wazny temat
0
@FcPortoFan1999 Paryż jest
0
@Starrk może tak być
0
@FcPortoFan1999 dla niego najwazniejszy to garros
0
@Gaucho to był disgrace
Albo faul na Valdesu w meczu na SB, kiedy Ronaldinho zapakowal golazo
0
@FcPortoFan1999 Sinner wszystko Oski wygrywa w mastersach od dawna
1
@Giwera ale ma 1 porażke wiec nie robot @FcPortoFan1999