mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ptasior ale co przywiezli 150 poprawek to ich
@MichuZ44
1
@Giwera @FcPortoFan1999 Zverev nie zapominajmy zastopowal marsz Djokovica w Tokio czy potrafil grac z topka duzo lepiej
Ale Sinner to inna planeta w tym wydaniu i tylko Garfia moze z nim walczyć
1
@Ptasior na pewno juz cos powalczyc mozna, dalej mowimy o aucie numer 4 w stawce ale gdzies blizej
1
@Ptasior i tak pytanie co ugra Max - wciąż kawał drogi
1
@ZuczekFCB1899 pisalem o startach :)
0
@FcPortoFan1999 ale 3 gemy ugrał i kiedys byl blisko zdobycia break pointa
0
@ZuczekFCB1899 Max sam w tym sezonie w tym red bullu ma fatalne starty
Zobaczymy jak warunki - ale tez nie wiemy jak red bull bedzie sie zachowywal na deszczu
4
@FcPortoFan1999 Oski Ty lubisz jak finał w mastersie trwa co najmniej 50 minut?
Sinner po wyrównanym i zaciętym boju na żyletki wygrywa ze Zverevem 6-1, 6-2
Wloch odnosi 9 z rzedu zwyciestwo nad Sasza
Sinner wygrywa 5 masters z rzedu - rekord
Wygrywa tez po raz 28 z rzedu mecz w mastersie - jesli wygralby kolejne 4 mecze to zrobi rekordowa serie wygranych spotkan
Do kolekcji mastersow brakuje mu tylko Rzymu. Do kolekcji rankingowych turniejow najwyzszej wagi - Rzymu i Paryza
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera
1
@BojanKriKicz to bylby cud jakby Max wygral GP w tej taczce
3
@Jakchcesz klasa - @Popitek12 Popiciak też jest dumny
0
@michal26 to wtedy moze rzeczywiscie byc chaos
0
@michal26 ogólnie start jest przesunięty (bo ma isc sztorm) wiec moga byc suche warunki, ale nie wiem jak to wyjdzie
1
@Eklerek George po Australii nie może być zadowolony z tego co jedzie
0
@michal26 na pewno jest poprawa ale zobacz ze jednak inne ekipy maja swoje w zapasie - Max wciaz stracil sporo czasu do Kimiego ktory nie poprawil sie w ostatnim przejezdzie jak wielu zreszta
1
@PatrychoO @Popitek12 Popciak będzie calym sercem za tzw CR7
@FcPortoFan1999 a Ty wiesz kto ma cel
0
@FcPortoFan1999 na ilu weselach juz sie oswiadczyles Oski?
0
@FcPortoFan1999 Oski byłeś kiedyś na żywo na meczu Pogoni?
0
@FcPortoFan1999 @tadzik447 uwielbia
1
@MichuZ44 oni sie na Mercu i Mclarenie powinni skupić
Chociaz zobaczymy jak bedzie od Hiszpanii bo jednak jeden loophole Merca maja ukrócić
0
@NeroTFP1 a jak rok temu bylo?
Poprawa czy gorzej?
0
@FcPortoFan1999 opowiedz ją Oski
1
@Giwera 2500-3500 tys zarobki i natural nasz @Popitek12 Popinho
0
@MichuZ44 to jest dobra wiadomość
1
@FcPortoFan1999 brakowalo mi tego pytania :)
@Giwera
1
@FcPortoFan1999 to wlasnie tylko dodaje ze nie robot
Sinner to jest stone cold niczym robot
4
Będzie mu się to śniło po nocach - na pewno top3 najgorszych pudeł w historii snookera
Biorąc pod uwagę stawkę (1/2 MS to drugi najwazniejszy mecz w sezonie), biorac pod uwage wynik, biorac pod uwage finalna porażkę i majac w ogóle wynik 16-14
W ogóle mógł zagrac tez duzo lzej zeby zapewnic sobie jeszcze wiekszy margines
Wczesniej nie trafil tez prostej czerwonej w breaku ale zawsze tam jeszcze trzeba myslec o kontroli bialej i nie byla jeszcze to bila na mecz.
@Giwera @Starrk @macio_944 @Bykunn @budel17 @zadafcb @Popitek12
1
@FcPortoFan1999 The Nuke to nie robot a Sinner juz tak
1
@APTAPT MvG tez mial swoje akcje
1
@APTAPT @FcPortoFan1999 Oski akurat jest fanem The Nukea jako ze wie ze to nie robot
I bardzo mu sie nie podobala reakcja Rotterdamu na przybycie The Nukea
@Giwera
2
@Kessie jak @Popitek12 Popciak