2

@Ptasior ale co przywiezli 150 poprawek to ich

@MichuZ44

1

@Giwera @FcPortoFan1999 Zverev nie zapominajmy zastopowal marsz Djokovica w Tokio czy potrafil grac z topka duzo lepiej

Ale Sinner to inna planeta w tym wydaniu i tylko Garfia moze z nim walczyć

1

@Ptasior na pewno juz cos powalczyc mozna, dalej mowimy o aucie numer 4 w stawce ale gdzies blizej

1

@Ptasior i tak pytanie co ugra Max - wciąż kawał drogi

1

@ZuczekFCB1899 pisalem o startach :)

0

@FcPortoFan1999 ale 3 gemy ugrał i kiedys byl blisko zdobycia break pointa

0

@ZuczekFCB1899 Max sam w tym sezonie w tym red bullu ma fatalne starty

Zobaczymy jak warunki - ale tez nie wiemy jak red bull bedzie sie zachowywal na deszczu

4

@FcPortoFan1999 Oski Ty lubisz jak finał w mastersie trwa co najmniej 50 minut?

Sinner po wyrównanym i zaciętym boju na żyletki wygrywa ze Zverevem 6-1, 6-2

Wloch odnosi 9 z rzedu zwyciestwo nad Sasza

Sinner wygrywa 5 masters z rzedu - rekord
Wygrywa tez po raz 28 z rzedu mecz w mastersie - jesli wygralby kolejne 4 mecze to zrobi rekordowa serie wygranych spotkan

Do kolekcji mastersow brakuje mu tylko Rzymu. Do kolekcji rankingowych turniejow najwyzszej wagi - Rzymu i Paryza

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera

1

@BojanKriKicz to bylby cud jakby Max wygral GP w tej taczce

3

@Jakchcesz klasa - @Popitek12 Popiciak też jest dumny

0

@michal26 to wtedy moze rzeczywiscie byc chaos

0

@michal26 ogólnie start jest przesunięty (bo ma isc sztorm) wiec moga byc suche warunki, ale nie wiem jak to wyjdzie

1

@Eklerek George po Australii nie może być zadowolony z tego co jedzie

0

@michal26 na pewno jest poprawa ale zobacz ze jednak inne ekipy maja swoje w zapasie - Max wciaz stracil sporo czasu do Kimiego ktory nie poprawil sie w ostatnim przejezdzie jak wielu zreszta

1

@PatrychoO @Popitek12 Popciak będzie calym sercem za tzw CR7

@FcPortoFan1999 a Ty wiesz kto ma cel

0

@FcPortoFan1999 na ilu weselach juz sie oswiadczyles Oski?

0

@FcPortoFan1999 Oski byłeś kiedyś na żywo na meczu Pogoni?

0

1

@MichuZ44 oni sie na Mercu i Mclarenie powinni skupić


Chociaz zobaczymy jak bedzie od Hiszpanii bo jednak jeden loophole Merca maja ukrócić

0

@NeroTFP1 a jak rok temu bylo?
Poprawa czy gorzej?

0

@FcPortoFan1999 opowiedz ją Oski

1

@Giwera 2500-3500 tys zarobki i natural nasz @Popitek12 Popinho

0

@MichuZ44 to jest dobra wiadomość

1

@FcPortoFan1999 brakowalo mi tego pytania :)

@Giwera

1

@FcPortoFan1999 to wlasnie tylko dodaje ze nie robot

Sinner to jest stone cold niczym robot

4



Będzie mu się to śniło po nocach - na pewno top3 najgorszych pudeł w historii snookera

Biorąc pod uwagę stawkę (1/2 MS to drugi najwazniejszy mecz w sezonie), biorac pod uwage wynik, biorac pod uwage finalna porażkę i majac w ogóle wynik 16-14

W ogóle mógł zagrac tez duzo lzej zeby zapewnic sobie jeszcze wiekszy margines

Wczesniej nie trafil tez prostej czerwonej w breaku ale zawsze tam jeszcze trzeba myslec o kontroli bialej i nie byla jeszcze to bila na mecz.

@Giwera @Starrk @macio_944 @Bykunn @budel17 @zadafcb @Popitek12

1

@FcPortoFan1999 The Nuke to nie robot a Sinner juz tak

1

@APTAPT MvG tez mial swoje akcje

1

@APTAPT @FcPortoFan1999 Oski akurat jest fanem The Nukea jako ze wie ze to nie robot

I bardzo mu sie nie podobala reakcja Rotterdamu na przybycie The Nukea

@Giwera

2

@Kessie jak @Popitek12 Popciak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?