1

@FcPortoFan1999 serio Oski? A myslalem ze logo w awatarze to ma dla beki ;)

1

@Giwera pytanie czy mlody Wu wytrzyma presje
Ale tak znak czasów ze 2 rok z rzedu final i Chinczyk i tak bedzie pewnie dalej i dalej

1

0

@michal26 ale tez raczej ciezko zakladac zeby Max zrobil podium

Juz w sprincie to ze skonczyl przed jednym z Ferrari to bylo woow

Raczej po starcie Max straci niz zyska

Szczegolnie ze Leclerc tuz za nim

3

Murphy jest faworytem w finale na Wu ale tez on ostatnie 3 swoje finaly przegral i na pewno 4 kolejnego wolalby uniknąć

Zyskuje tez tym ze on swoj mecz z Higginsem skonczyl wczesniej i ma chwile wiecej odpoczynku.

W ogóle w 2005 jak Murphy wszedl z buta w swiatową czołówkę i wtedy zasłynął z tego że wbijał masę niebieskich po przekątnej przy rozgrywaniu breaka i pokazal swietna technike - wydawalo sie że też moze miec tych tytułow sporo a jednak wiele lat aż tak różowo nie było.

Teraz za to wprowadził w swoj repertuar (to tez ciekawe zeby wprowadzic taki element po tylu latach gry) swoje charakterystyczne rozbicie po którym wielu rywali gubi sie juz na 1 zagraniu. To tez moze byc taka symbolika

1 MŚ - niebieskie do rogu
2 MŚ - rozbicia

@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb @Popitek12

1

@Giwera jeszcze Davies - Taylor to najbardziej :)

1

@Giwera jak pisalem ze Allen pewnie odpadnie w 1/2 na Trumpa lub Selbyego nie nie myslalem ze az tak bedzie chcial pokazać jak bardzo nie chce wbic do finału i ze z Wu tutaj zagra

1

@Giwera @Starrk Allen wczesniej jeszcze prostej czerwonej nie trafil jak budowal breaka

Ale tutaj to juz skrajnie - czarna z punktu nie trzeba myslec o kolejnym zagraniu

Kiedys tak Doherty zmascil breaka 147

1

@zadafcb on juz chyba nigdy w tym finale MŚ nie bedzie

0

@michal26 Max pokazuje ze nawet tymi bolidami i ta taczka potrafi ugotować

5

@LAMC_10 tylko @Kessie wymienia koła od 10-15h w jednym aucie a mecz trwa 1,5h

10

@kanver_ Lewy ugotował w tamtym sezonie potężnie

1

@Giwera mozliwe ze najtrudniejszy mecz tutaj to 1 runda ktora ledwie przeszedl

1

@zadafcb bedzie faworytem w finale

1

@Giwera wykradnie framea tak jak to Higgins czesto rywalom robil w karierze

Moze nie byc decidera

1

@Giwera Murphy odpalony w tej sesji

7

@mrboom @TR3YWAY opinia

2

@Popitek12 @Comentateiro pamietasz nielatajace samoloty?

1

@michal26 od paru lat zawodnicy top5 swiata a wowczas 1 i 3 wypadli z gry.

Ok, ten pierwszy sezon ale potem ich postawa powinna dac im mozliwosc jazdy pod neutralna flaga - tak jak olimpijczycy maja opcje

0

@michal26 w zeszlym sezonie Kurz zaskakujaco, ale jednak te lata GP bez walki Bartka z Artiomem i Emilem mialy ten brak

2

@Kgorecki2500 albo znaleźć przytulne miejsce na chodniku

@draxidox

1

Potężne wbijanie w tej sesji Wu Yize

11-10 dla Chinczyka, 2 breaki 140+

Ogólnie 7 partia z rzedu z breakiem 50+ ktoregokolwiek

@macio_944 @zadafcb @Giwera @Starrk @Popitek12

3

Wu Yize wyszedl jak nowo narodzony na ta sesje

@Giwera @Starrk @macio_944 @Bykunn @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 po prostu możliwe, że to były słowa bliżej początku gotowania Sinnerosa. Ale potem też jak dostał lanie w AO 25 to powiedział, że Sinner jak prime Serb, więc jednak już coś tam więcej zauważył

Garfia też poprzedni sezon to jego prime na razie, ale teraz ma nadgarstek i drama

0

@FcPortoFan1999 Sasza pamiętam jak mówił że trudniej grać na big3 niz na nowe big dos, a potem Sinner zaczął go młócić niemiłosiernie i jednak patrząc to z big3 lat 80tych mial jednak więcej do powiedzenia - nawet bedac samemu jeszcze mlodziakiem

3

Finał w Madrycie między Sinnerem i Zverevem

Ostatnie 8 spotkań między tymi Panami padło łupem Sinnera

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @Kessie @Giwera @esem91

1

@Eklerek na razie to daleko do tego, to też tylko kwale do sprintu

3

Max też dzisiaj co wycisnął z bolidu to jego - a i tak widać jak daleko jest Red Bull

@michal26 @Popitek12 @Kessie @Eklerek @budel17

1

@Giwera na pewno, ale myślę, że obaj będą to odczuwać. Higgins też wie, że to pewnie ostatnia szansa w karierze na finał MŚ.

1

@Eklerek tak lepsze zrozumienie jednostki

Inna sprawa, że np w Chinach w ogóle nie pojechali ;) więc też nie mogliśmy obejrzeć ich tempa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?