mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 serio Oski? A myslalem ze logo w awatarze to ma dla beki ;)
1
@Giwera pytanie czy mlody Wu wytrzyma presje
Ale tak znak czasów ze 2 rok z rzedu final i Chinczyk i tak bedzie pewnie dalej i dalej
1
@FcPortoFan1999 @Encore
@fart opinia
0
@michal26 ale tez raczej ciezko zakladac zeby Max zrobil podium
Juz w sprincie to ze skonczyl przed jednym z Ferrari to bylo woow
Raczej po starcie Max straci niz zyska
Szczegolnie ze Leclerc tuz za nim
3
Murphy jest faworytem w finale na Wu ale tez on ostatnie 3 swoje finaly przegral i na pewno 4 kolejnego wolalby uniknąć
Zyskuje tez tym ze on swoj mecz z Higginsem skonczyl wczesniej i ma chwile wiecej odpoczynku.
W ogóle w 2005 jak Murphy wszedl z buta w swiatową czołówkę i wtedy zasłynął z tego że wbijał masę niebieskich po przekątnej przy rozgrywaniu breaka i pokazal swietna technike - wydawalo sie że też moze miec tych tytułow sporo a jednak wiele lat aż tak różowo nie było.
Teraz za to wprowadził w swoj repertuar (to tez ciekawe zeby wprowadzic taki element po tylu latach gry) swoje charakterystyczne rozbicie po którym wielu rywali gubi sie juz na 1 zagraniu. To tez moze byc taka symbolika
1 MŚ - niebieskie do rogu
2 MŚ - rozbicia
@Giwera @Starrk @macio_944 @zadafcb @Popitek12
1
@Giwera jeszcze Davies - Taylor to najbardziej :)
1
@Giwera jak pisalem ze Allen pewnie odpadnie w 1/2 na Trumpa lub Selbyego nie nie myslalem ze az tak bedzie chcial pokazać jak bardzo nie chce wbic do finału i ze z Wu tutaj zagra
1
@Giwera @Starrk Allen wczesniej jeszcze prostej czerwonej nie trafil jak budowal breaka
Ale tutaj to juz skrajnie - czarna z punktu nie trzeba myslec o kolejnym zagraniu
Kiedys tak Doherty zmascil breaka 147
1
@zadafcb on juz chyba nigdy w tym finale MŚ nie bedzie
0
@michal26 Max pokazuje ze nawet tymi bolidami i ta taczka potrafi ugotować
5
@LAMC_10 tylko @Kessie wymienia koła od 10-15h w jednym aucie a mecz trwa 1,5h
10
@kanver_ Lewy ugotował w tamtym sezonie potężnie
1
@Giwera mozliwe ze najtrudniejszy mecz tutaj to 1 runda ktora ledwie przeszedl
1
@zadafcb bedzie faworytem w finale
1
@Giwera wykradnie framea tak jak to Higgins czesto rywalom robil w karierze
Moze nie byc decidera
1
@Giwera Murphy odpalony w tej sesji
7
@mrboom @TR3YWAY opinia
2
@Popitek12 @Comentateiro pamietasz nielatajace samoloty?
1
@michal26 od paru lat zawodnicy top5 swiata a wowczas 1 i 3 wypadli z gry.
Ok, ten pierwszy sezon ale potem ich postawa powinna dac im mozliwosc jazdy pod neutralna flaga - tak jak olimpijczycy maja opcje
0
@michal26 w zeszlym sezonie Kurz zaskakujaco, ale jednak te lata GP bez walki Bartka z Artiomem i Emilem mialy ten brak
2
@Kgorecki2500 albo znaleźć przytulne miejsce na chodniku
@draxidox
1
Potężne wbijanie w tej sesji Wu Yize
11-10 dla Chinczyka, 2 breaki 140+
Ogólnie 7 partia z rzedu z breakiem 50+ ktoregokolwiek
@macio_944 @zadafcb @Giwera @Starrk @Popitek12
3
Wu Yize wyszedl jak nowo narodzony na ta sesje
@Giwera @Starrk @macio_944 @Bykunn @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 po prostu możliwe, że to były słowa bliżej początku gotowania Sinnerosa. Ale potem też jak dostał lanie w AO 25 to powiedział, że Sinner jak prime Serb, więc jednak już coś tam więcej zauważył
Garfia też poprzedni sezon to jego prime na razie, ale teraz ma nadgarstek i drama
0
@FcPortoFan1999 Sasza pamiętam jak mówił że trudniej grać na big3 niz na nowe big dos, a potem Sinner zaczął go młócić niemiłosiernie i jednak patrząc to z big3 lat 80tych mial jednak więcej do powiedzenia - nawet bedac samemu jeszcze mlodziakiem
3
Finał w Madrycie między Sinnerem i Zverevem
Ostatnie 8 spotkań między tymi Panami padło łupem Sinnera
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @Kessie @Giwera @esem91
1
@Eklerek na razie to daleko do tego, to też tylko kwale do sprintu
3
Max też dzisiaj co wycisnął z bolidu to jego - a i tak widać jak daleko jest Red Bull
@michal26 @Popitek12 @Kessie @Eklerek @budel17
1
@Giwera na pewno, ale myślę, że obaj będą to odczuwać. Higgins też wie, że to pewnie ostatnia szansa w karierze na finał MŚ.
1
@Eklerek tak lepsze zrozumienie jednostki
Inna sprawa, że np w Chinach w ogóle nie pojechali ;) więc też nie mogliśmy obejrzeć ich tempa