mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 pamietaj tez ze on ma silne liczby - krol strzelcow Lm i La Liga
0
@FcPortoFan1999 jak Francja wygra mundial to balon najpewniej do Mbappe przy jego silnej grze i bramkach mundialowych Oski
1
@FcPortoFan1999 będzie jego Oski - oczywiście zakładamy tutaj silny performance
1
@FcPortoFan1999 liczy sie - jesli wygra mundial to zloty balon jego najpewniej
Szczególnie że może pobic rekord bramek na mundialach
1
@Pressinho Ronaldo 48 goli w 35 meczach w 14/15 a wiec srednia 1,37, wiec Lewy ma lepszy wynik od najlepszego sezonu ligowego strzeleckiego Ronaldo jesli mowimy tylko o sredniej
3
@Pressinho Messi sam mial od siebie lepszy pod katem sredniej w 12/13 - tam mial 46 w 32 i srednia blisko 1,44 warto pamietac
2
@Bykunn wynik Lewego jest tez o tyle imponujący że tylko w 29 meczach i w top5 ligach w xxi wieku a pewnie i dluzej to tylko Messi mial lepsza srednia goli na mecz przy liczbie 10+ goli - z sezonu 12/13 gdzie mial 46 goli w 32 meczach i jeszcze w 3 gral w krotszym wymiarze - typu 30 minut
0
@Aequlibre dlatego to jest fajny smaczek i fajnie to zrobić dzisiaj, ale aż takiej wagi jak finał o trofeum to bym nie dodawał do tego
1
@Aequlibre no nie, jednak to nie jesr jak grac o LM w finale z Realem
Tutaj sprawa tytulu jest rozstrzygnięta i jak nie dzisiaj to za pare dni, przed finalem LM obie ekipy maja realne szanse na wygrana, wiec az tak to nie z tym porównaniem.
Oczywiscie w klasyku zawsze swietnie wygrac, i mozliwosc juz dzisiaj swietowania ale final LM z Realem ktoreto notabene nigdy nie bylo to byloby zupelnie inna dawka emocji i inna stawka pojedynczego meczu
2
@Adran360 3x mls cup w ciagu 4 lat
Dawno - bo wlasnie od la galaxy nikt nie obronil pucharu
3
@zuang1995 nie do konca bo zapewne w 95 meczu nie mial 100 g/a
A w 96 mógł zdobyć 2 lub wiecej oczek i stad taki wynik
7
@Lionel_Messi10 warto zaznaczyć, że Messi pobił ten rekord wyraźnie
Rekord Giovinco to 95 spotkań, więc Leo pobił aż o 31 gier!
Fastest players to 100 goal contributions
1. Lionel Messi (Inter Miami CF): 59g/41a in 64 games
2. Sebastian Giovinco (Toronto FC): 58g/42a in 95 games
3. Robbie Keane (LA Galaxy): 62g/39a in 96 games
4. Carlos Vela (LAFC): 62g/38a in 98 games
5. Josef Martínez (Atlanta United, CF Montréal, San Jose Earthquakes): 88g/12a in 105 games
6. Denis Bouanga (LAFC): 69g/31a in 108 games
@Lanosss @Popitek12 @Kessie @Adran360 @blakkudium @PatrychoO
2
@Lionel_Messi10 *100 G/A a nie 50
9
Ekipy z Konferencji Wschodniej przeciwko którym Messi przynajmniej w 1 meczu nie zaliczył 2 G/A. (tylko sezon regularny)
Charlotte - tutaj tylko 1 bramka w MLS z nimi
Cincinnati - bez goli i asyst
Fire - bez goli i asyst
Dzisiaj Toronto odhaczone z golem i 2 asystami w 1 meczu (więc nawet 3 G/A)
@Adran360 @blakkudium @Popitek12 @Lanosss @Tollusiek @Lionel_Messi10 @Sysia11 @PatrychoO @Comentateiro
1
@Adran360 a i jeszcze z Charlotte na wyjezdzie nie strzelil
2
@Arkon Jakbys zauważył to sporo sie zmienilo w Paryżu
Sezon przed przyjsciem Leo bylo tak swietnie ze przegrali lige z Lille
Barca po odejsciu Leo doskonale sobie poradzila w LM, a nie czekaj 2x z rzedu z grupy nie wyszlismy - gdzie z Leo nigdy to sie nie zdarzylo - a troche u nas gral ;)
Tak masz prawo bzdury pisac ale to nie dziw sie ze dostajesz szybka kontre
3
@Arkon czyli nie slyszales, nie widziales ale sie wypowiedziales xd
1
@Arkon przecież sezon po Messim skonczyl sie na BVB w LM, a z grupy gdyby nie Marciniak by nie wyszli
Sezon przed przyjsciem Messiego nawet Ligue1 nie wygrali
4
@Adran360 pierwszy gol Messiego w Toronto
Z Toronto mial gola ale u siebie
Ze Wschodu na wyjezdzie w lidze nie ma gola z Cinci i Chicago (Fire nie strzelil ani razu w zadnych rozgrywkach)
1
@Adran360 Christopher idzie po 2 puchary w Saudi liga i LE Azji
@Rupert_Haubica
1
@Adran360 Krajowy Puchar wezma ale liga uciekla im wyglada na to - za duzo punktow z paziami pogubili
0
@kuz w tym roku lub najpóźniej kolejnym i to pewnie raczej pierwsza połowa - właśnie 1000 goli zrobi
0
@ArterkHD oczywiście że tak
Jak będzie skuteczny tym razem to może zrobić trochę bramek przy tej repce
7
Jak Naserzy we wtorek u siebie nie przegrają z Hilalami w swoim przedostatnim meczu to praktycznie są mistrzem. Zostanie im jeden mecz na jakiś paziów.
Jak wygrają to będą od razu mogli świętować mistrzostwo jednej z top5 lig.
@Popitek12 @Adran360 @escarabajo @Kessie @Lanosss @Kapitan hawk @blakkudium
2
@Encore a Barcelona po Valverde - za spotify premium
2
@kanver_ tylko to Anglia
Najlepszy na swiecie jednak tez nie - Hiszpania, Francja czy Portugalia ma jednak wiecej atututów
2
@Luciano99 @Kessie marzy o dublecie Dyktatora Artety
1
@Encore q połowa była dobrym widowskiem trzeba powiedzieć
1
@Borneo haha ale odpaliles słowotok a @Hosh :)
Xd ironia to obce pojęcie dla niektórych
0
@kacperFCB_ brak dominującego Merca nie pomaga