mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oski i pisałem, że Baya będzie miał te 120 goli
1
@FcPortoFan1999 ale jak nie wyblok to karny
0
@FcPortoFan1999 zobacz, były bramki, był emocje i był on
0
@FcPortoFan1999 obacz lepiej skrót tego meczu
0
@FcPortoFan1999 jest cel Oski
0
@FcPortoFan1999 teraz pewien Pan ma taki sam cel tylko w USa na MS
0
@FcPortoFan1999 nie no chyba az tak to nie
Jeszcze bedzie mial tutaj 2 tygodnie przerwy
0
@FcPortoFan1999 @Colon on tez gra w sumie na niezlym maratonie gier
Bo od IW wszystkie mastersy do samego konca
Tez tych spotkan sie zbiera w nogach
0
@FcPortoFan1999 Serb to byl znany z tzw „umierania na korcie”, wyprowadzania rywala czesto z równowagi ktory myslal - ze teraz to juz moze byc spokojnie, a wtedy Serb podkrecal gre
1
@JoeBlack mysle ze gdyby Fed wygral tamto to
A/ szlemowo byloby teraz Djoko 23, Nadal 22, Fed 21 - to juz w ogole skrajnie blisko
B/ ten staruszek Fed wygrywajacy na Serba bardziej dla wielu pozostawialby temat goat otwarty
C/ jeszcze wieksze legacy najlepszego gracza w historii na trawie - ten bilans z Serbem mialby zdrowszy na Wimbledonie
0
@FcPortoFan1999 Spurs cos ugraja
0
@JoeBlack on tez nie krotkimi momentami kariery tez nie mial glownego trenera
Znowu, wydaje sie ze taktycznie nie do konca radzil sobie czesto w tych grindy meczach, a szczegolnie Rafa latami mial prosta taktyke potezny swider forehandowy na bakchand Szwajcara
Dopiero zmiany wymuszone wiekiem, gra jeszcze agresywniejsza, zmiana rakiety i szczegolnie backhand Szwajcara urósł - tylko to juz późno bylo bo po 35 roku a fizycznosci juz oszukac nie mógł, a i tak bedac juz niemal na emeryturze byl graczem wyraznie lepszym w finale Wimbledonu na Serba, ale mentalnie nie dowiózł tematu
2
@JoeBlack @Eklerek @FcPortoFan1999 ogólnie wydaje mi sie że Fedowi bardzo nie pomoglo to ze on mial ogromna przewage jakosci nad reszta zawodnikow (zanim pojawil sie mlody Nadal), i jak on potrafil opykiwac Hewitta w finale w 2 setach do zera (a mowimy o zawodniku wowczas bardzo silnym, gosciu co wygral 2 szlemy)
Wlasciwie jeden mecz ktory przed meczami na Nadokovica to sfrajerzyl z Safinem w Australii, a tak to byla taka luzna dominacja gdzie kasowal szlema za szlemem,
0
@FcPortoFan1999 GSW byli o krok od clean sweepa calych play off
0
@JoeBlack mimo wszystko na mączcze w Paryżu nawet w finalach 06-07 nie byl w stanie doprowadzic do 5 seta.
Final 06 zaczal bardzo silnie i powiedzmy ze tam jakas szanse na 5 seta mial ale raczej w tym 4 to Rafa bardziej cisnal i chyba nie bylo tak ze on tam mial jakas wielka szanse nawet na 5 seta
0
@FcPortoFan1999 40-15 to niebezpieczny wynik
5
20 lat od tego meczycha minęło
Możliwe że najlepszy mecz finałowy BO5 mastersa
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera
5
@Giwera
Christopher uważa że to tylko pare meczów i to nie jego marzenie
@Popitek12 @Kessie @Adran360 @blakkudium
1
Ale pogoda, ale nastrój
1
@FcPortoFan1999 bo po terminie, ale gotowanie na mundialu i będzie hot Oski
3
@Eklerek pięknie, to jest sygnał że Piękny Brazylijczyk coraz bliżej Barcy
Pokaże się dobrze na mundialu i telefony od szwagersów będą gorące
@Popitek12 @FcPortoFan1999 @Lanosss @Kessie
4
@FcPortoFan1999 Sinner bo on wszystko wygrywa
0
@Colon @FcPortoFan1999 Oski - klasa Ruudzika ze nie zapomnial o dziecku
A Darderi xd
2
@Kessie @Frimpong opinia
0
@AlexDark00 i zostal najlepszym strzelcem w lidze i byl bardzo wazny dla zdobycia mistrzostwa kraju
Wcale - najlepszy strzelec ligi i ligowy tytul to rzeczywiscie „nic pozytywnego”
Xddd
0
@AlexDark00 jak strzelil gola, mial asyste i asyte drugiego stopnia to przyczynil sie do zdobycia SPH niczym Pena ;)
Fakty sa takie ze w stosunku do Lewego kazda informacje przedstawiasz negatywnie - czesto piszac bzdury
Ty nawet marginalizowales genialny rekord 5 goli w 9 minut - tutaj piszac nieprawde o samych tapinach (z czego nawet gdyby to jest rekord z gatunku nie do porobienia)
O czym Ty piszesz
0
@AlexDark00 Jakby mial tyle karnych co Benzema to te 4/5 bramek luzno by zrobil
Fakty sa takie ze z gry strzelil wiecej niz poprzedni Pichichi
0
@AlexDark00 czyja wina?
Hmm, widac ze slaba pamiec ile razy nas sedziowie z karnych okradli
Fakty sa takie ze z gry mial wiecej bramek niz Pichichi w poprzednim sezonie
Z czego w poznym wieku w karierze zmienil lige i zaliczyl bardzo solidny wynik
0
@AlexDark00 jednak jego wynik byl wyłącznie z bramek z gry trzeba zauważyć i tego juz nie dodajesz.
Benzema sezon wczesniej 27 goli ale az 7 karnych
Lewy strzelil wiecej goli z gry od pichichi z poprzedniego sezonu
@NeroTFP1
1
@FcPortoFan1999 on lubi Rzym Oski