0

@FcPortoFan1999 Oski i pisałem, że Baya będzie miał te 120 goli

1

@FcPortoFan1999 ale jak nie wyblok to karny

0

@FcPortoFan1999 zobacz, były bramki, był emocje i był on

0

@FcPortoFan1999 obacz lepiej skrót tego meczu


0

@FcPortoFan1999 jest cel Oski

0

@FcPortoFan1999 teraz pewien Pan ma taki sam cel tylko w USa na MS

0

@FcPortoFan1999 nie no chyba az tak to nie

Jeszcze bedzie mial tutaj 2 tygodnie przerwy

0

@FcPortoFan1999 @Colon on tez gra w sumie na niezlym maratonie gier

Bo od IW wszystkie mastersy do samego konca

Tez tych spotkan sie zbiera w nogach

0

@FcPortoFan1999 Serb to byl znany z tzw „umierania na korcie”, wyprowadzania rywala czesto z równowagi ktory myslal - ze teraz to juz moze byc spokojnie, a wtedy Serb podkrecal gre

1

@JoeBlack mysle ze gdyby Fed wygral tamto to

A/ szlemowo byloby teraz Djoko 23, Nadal 22, Fed 21 - to juz w ogole skrajnie blisko
B/ ten staruszek Fed wygrywajacy na Serba bardziej dla wielu pozostawialby temat goat otwarty
C/ jeszcze wieksze legacy najlepszego gracza w historii na trawie - ten bilans z Serbem mialby zdrowszy na Wimbledonie

0

@FcPortoFan1999 Spurs cos ugraja

0

@JoeBlack on tez nie krotkimi momentami kariery tez nie mial glownego trenera

Znowu, wydaje sie ze taktycznie nie do konca radzil sobie czesto w tych grindy meczach, a szczegolnie Rafa latami mial prosta taktyke potezny swider forehandowy na bakchand Szwajcara

Dopiero zmiany wymuszone wiekiem, gra jeszcze agresywniejsza, zmiana rakiety i szczegolnie backhand Szwajcara urósł - tylko to juz późno bylo bo po 35 roku a fizycznosci juz oszukac nie mógł, a i tak bedac juz niemal na emeryturze byl graczem wyraznie lepszym w finale Wimbledonu na Serba, ale mentalnie nie dowiózł tematu

2

@JoeBlack @Eklerek @FcPortoFan1999 ogólnie wydaje mi sie że Fedowi bardzo nie pomoglo to ze on mial ogromna przewage jakosci nad reszta zawodnikow (zanim pojawil sie mlody Nadal), i jak on potrafil opykiwac Hewitta w finale w 2 setach do zera (a mowimy o zawodniku wowczas bardzo silnym, gosciu co wygral 2 szlemy)

Wlasciwie jeden mecz ktory przed meczami na Nadokovica to sfrajerzyl z Safinem w Australii, a tak to byla taka luzna dominacja gdzie kasowal szlema za szlemem,

0

@FcPortoFan1999 GSW byli o krok od clean sweepa calych play off

0

@JoeBlack mimo wszystko na mączcze w Paryżu nawet w finalach 06-07 nie byl w stanie doprowadzic do 5 seta.

Final 06 zaczal bardzo silnie i powiedzmy ze tam jakas szanse na 5 seta mial ale raczej w tym 4 to Rafa bardziej cisnal i chyba nie bylo tak ze on tam mial jakas wielka szanse nawet na 5 seta

0

@FcPortoFan1999 40-15 to niebezpieczny wynik

5

20 lat od tego meczycha minęło

Możliwe że najlepszy mecz finałowy BO5 mastersa



@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera

5

@Giwera



Christopher uważa że to tylko pare meczów i to nie jego marzenie

@Popitek12 @Kessie @Adran360 @blakkudium

1

Ale pogoda, ale nastrój

1

@FcPortoFan1999 bo po terminie, ale gotowanie na mundialu i będzie hot Oski

3

@Eklerek pięknie, to jest sygnał że Piękny Brazylijczyk coraz bliżej Barcy

Pokaże się dobrze na mundialu i telefony od szwagersów będą gorące

@Popitek12 @FcPortoFan1999 @Lanosss @Kessie

4

@FcPortoFan1999 Sinner bo on wszystko wygrywa

0

@Colon @FcPortoFan1999 Oski - klasa Ruudzika ze nie zapomnial o dziecku

A Darderi xd

2

0

@AlexDark00 i zostal najlepszym strzelcem w lidze i byl bardzo wazny dla zdobycia mistrzostwa kraju

Wcale - najlepszy strzelec ligi i ligowy tytul to rzeczywiscie „nic pozytywnego”
Xddd

0

@AlexDark00 jak strzelil gola, mial asyste i asyte drugiego stopnia to przyczynil sie do zdobycia SPH niczym Pena ;)

Fakty sa takie ze w stosunku do Lewego kazda informacje przedstawiasz negatywnie - czesto piszac bzdury

Ty nawet marginalizowales genialny rekord 5 goli w 9 minut - tutaj piszac nieprawde o samych tapinach (z czego nawet gdyby to jest rekord z gatunku nie do porobienia)

O czym Ty piszesz

0

@AlexDark00 Jakby mial tyle karnych co Benzema to te 4/5 bramek luzno by zrobil

Fakty sa takie ze z gry strzelil wiecej niz poprzedni Pichichi

0

@AlexDark00 czyja wina?

Hmm, widac ze slaba pamiec ile razy nas sedziowie z karnych okradli

Fakty sa takie ze z gry mial wiecej bramek niz Pichichi w poprzednim sezonie

Z czego w poznym wieku w karierze zmienil lige i zaliczyl bardzo solidny wynik

0

@AlexDark00 jednak jego wynik byl wyłącznie z bramek z gry trzeba zauważyć i tego juz nie dodajesz.

Benzema sezon wczesniej 27 goli ale az 7 karnych
Lewy strzelil wiecej goli z gry od pichichi z poprzedniego sezonu

@NeroTFP1

1

@FcPortoFan1999 on lubi Rzym Oski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?