0

@FcPortoFan1999 my ogólnie nie lubimy meczów otwarcia na ms

2

@Adran360 jak Naserzy nie wygraja tego jeszcze u siebie to bylaby najwieksza sensacja od wygrania Euro przez Grecje

2

@FcPortoFan1999 tutaj Gamba nie wygra

0

@FcPortoFan1999 Ekwador nas zaskoczył

1

@FcPortoFan1999 Liverpool wierzy w Slota i okej

@Kessie @Popitek12 @Frimpong

1

@FcPortoFan1999 Oski jak oceniasz tamte powołanie?

Szczegolnie ze zrobil „niespodzianke” niektórym

0

@FcPortoFan1999 tak było

0

@FcPortoFan1999 on teraz musi widzieć sporo światła w tunelu przed RG i Wimbledonem przy sytuacji jak jeden tenisista ma nadgarstek

0

@FcPortoFan1999 ale to było takie sceptyczne wspomnienie i ja tam Ciebie nakierowałem, że tak będzie

1

@FcPortoFan1999 Sinner główny faworyt Garrosa, numer 2 faworyt jednak Serb (w Novaka wierzy Andy Roddick, że wygra Garrosa)

Mimo wieku, jeśli Sinnerowi ktoś dosypie środków na przeczyszczenie to wtedy Serb mógłby wykorzystać to.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12

4

Sinner wygrywa 33 mecz z rzędu w mastersach - śrubuje rekord

Z Ruudzikiem zagra o rekord - komplet mastersów - tutaj byłby drugi po Serbie z kompletem mastersów, ale osiągnąłby jako najmłodszy i to wyraźnie - 7 lat młodszy

@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon

0

@FcPortoFan1999 to czyli dobrze sobie mówiliśmy

0

@kanver_ musiałby jeszcze 2 dorzucić, więc pewnie ciężko

Ale to już tylko taki mały smaczek bardziej dla niego.

0

@Encore byłby bliżej, ale trudno powiedzieć czy by mu się udało - jednak wciąz musiałby załadować 7 goli ponad to co teraz ma, to nie jest tak mało.

Wypadły mu ze 2 mecze z powodu urazu też.

Wiadomo Lewy miał ten rekord też tylko w 29 kolejkach i uraz mu zabrał kilka gier

0

@kanver_ ale widzisz możliwe, że nie pobije finalnie swojego personal best

0

@FcPortoFan1999 Oski i pisałem, że Baya będzie miał te 120 goli

1

@FcPortoFan1999 ale jak nie wyblok to karny

0

@FcPortoFan1999 zobacz, były bramki, był emocje i był on

0

@FcPortoFan1999 obacz lepiej skrót tego meczu


0

@FcPortoFan1999 jest cel Oski

0

@FcPortoFan1999 teraz pewien Pan ma taki sam cel tylko w USa na MS

0

@FcPortoFan1999 nie no chyba az tak to nie

Jeszcze bedzie mial tutaj 2 tygodnie przerwy

0

@FcPortoFan1999 @Colon on tez gra w sumie na niezlym maratonie gier

Bo od IW wszystkie mastersy do samego konca

Tez tych spotkan sie zbiera w nogach

0

@FcPortoFan1999 Serb to byl znany z tzw „umierania na korcie”, wyprowadzania rywala czesto z równowagi ktory myslal - ze teraz to juz moze byc spokojnie, a wtedy Serb podkrecal gre

1

@JoeBlack mysle ze gdyby Fed wygral tamto to

A/ szlemowo byloby teraz Djoko 23, Nadal 22, Fed 21 - to juz w ogole skrajnie blisko
B/ ten staruszek Fed wygrywajacy na Serba bardziej dla wielu pozostawialby temat goat otwarty
C/ jeszcze wieksze legacy najlepszego gracza w historii na trawie - ten bilans z Serbem mialby zdrowszy na Wimbledonie

0

@FcPortoFan1999 Spurs cos ugraja

0

@JoeBlack on tez nie krotkimi momentami kariery tez nie mial glownego trenera

Znowu, wydaje sie ze taktycznie nie do konca radzil sobie czesto w tych grindy meczach, a szczegolnie Rafa latami mial prosta taktyke potezny swider forehandowy na bakchand Szwajcara

Dopiero zmiany wymuszone wiekiem, gra jeszcze agresywniejsza, zmiana rakiety i szczegolnie backhand Szwajcara urósł - tylko to juz późno bylo bo po 35 roku a fizycznosci juz oszukac nie mógł, a i tak bedac juz niemal na emeryturze byl graczem wyraznie lepszym w finale Wimbledonu na Serba, ale mentalnie nie dowiózł tematu

2

@JoeBlack @Eklerek @FcPortoFan1999 ogólnie wydaje mi sie że Fedowi bardzo nie pomoglo to ze on mial ogromna przewage jakosci nad reszta zawodnikow (zanim pojawil sie mlody Nadal), i jak on potrafil opykiwac Hewitta w finale w 2 setach do zera (a mowimy o zawodniku wowczas bardzo silnym, gosciu co wygral 2 szlemy)

Wlasciwie jeden mecz ktory przed meczami na Nadokovica to sfrajerzyl z Safinem w Australii, a tak to byla taka luzna dominacja gdzie kasowal szlema za szlemem,

0

@FcPortoFan1999 GSW byli o krok od clean sweepa calych play off

0

@JoeBlack mimo wszystko na mączcze w Paryżu nawet w finalach 06-07 nie byl w stanie doprowadzic do 5 seta.

Final 06 zaczal bardzo silnie i powiedzmy ze tam jakas szanse na 5 seta mial ale raczej w tym 4 to Rafa bardziej cisnal i chyba nie bylo tak ze on tam mial jakas wielka szanse nawet na 5 seta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?