4

Harry Kane nie pobił rekordu Lewego stricte z Bundesligi, ALE pobił inny rekord Lewego jeśli chodzi o największą liczbę bramek zdobytych przez gracza Bundesligi we wszystkich klubowych rozgrywkach w sezonie.

19/20 Robert Lewandowski 55 goli
25/26 Harry Kane 58 goli
Kane ma jeszcze final DFB zeby poprawić

Srednia Lewego na mecz z 19/20 minimalnie lepsza od HK, bo 55/47 gier a Kane ma 58/50

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @kanver_ @Kessie @blakkudium @Comentateiro @Adran360

2

@michal26 za pare dni zdobywa saudi pro, ale tez odwalal akcje ze strajkowaniem ;)

2

1

@Encore tutaj w sumie wybór z gatunku 50-50

Obaj maja swoje argumenty na to

2

@FcPortoFan1999 tylko MLS?

1

@FcPortoFan1999 po prostu on woli teraz pudłować niż kiedy przyjdzie temat celu

1

@PatrychoO @Popitek12 Popciak opinia

3

@Adran360 @escarabajo pokonali Marinosów sezon temu z ekip japońskich

3

@ranger3120 juz na Damac u siebie to powinni spokojnie domknąć, to bylby chyba wiekszy choke od @FcPortoFan1999 BVB jakby ligi nie wzieli

2

@escarabajo ogólnie Naserzy ostatnio nie mają dobrych wspomnieć z gry na ekipy z Japonii - sezon temu odpadli w 1/2 AFC Champions League na Kawasaki

Nie leżą im @blakkudium @Adran360

7

Tutaj trzeba klasykiem (zapewne po raz ostatni, bo ligę tym razem powinni domknąć):

Wprawdzie Ronaldo przewalił

22/23 - ligę saudyjską, king cup i superpuchar
23/24 - ligę, king cup, superpuchar, AFC Champions League
24/25 - ligę, king cup, superpuchar, AFC Champions League
25/26 - king cup, superpuchar

Ale za to przewalił AFC 2 Champions League w 25/26

@Lanosss @Popitek12 @Kapitan hawk @blakkudium @Adran360 @Kessie

2

@Adran360 @FcPortoFan1999 Oski wie, że ten tomahawk ma cel

3

@escarabajo jak widać 20 strzałów to za mało na choćby 1 gola

3

@Peciak Ligi to już nie przewalą w tej sytuacji, Damac to bardzo słabiutka ekipa

Ale brak wygrania AFC2 kiedy mieli jeszcze finał u siebie, to xd

2

@FcPortoFan1999 to aż dziwne, ale to nie tenis wiec czasami moze siadać

1

@Lanosss niebywałe, że nie wzięli LE Azji - grając final u siebie na ekipy tier 4 już można powiedzieć

8

Sensacja stała się faktem, Gamba Osaka wygrywa finał z Al Nassr w AFC 2 Champions League i to grając finał w Saudi.

@Adran360 @blakkudium @Popitek12 @Lanosss @Kapitan hawk @Comentateiro @escarabajo

@Popitek12 ale Ty się nie przejmuj tylko baw z panem młodym na weselu

3

Felix miał kolejną swiętną okazję.

Tutaj pewnie sporo czasu doda jeszcze do 90 minuty

@Adran360 @blakkudium @Lanosss @Popitek12

3

Naserzy cisną, Felix był blisko bramki, ale słupek

@Adran360 @Popitek12 @Lanosss

1

@Adran360 @Lanosss pewnie odkuja sie w drugiej polowie

0

@FcPortoFan1999 my ogólnie nie lubimy meczów otwarcia na ms

2

@Adran360 jak Naserzy nie wygraja tego jeszcze u siebie to bylaby najwieksza sensacja od wygrania Euro przez Grecje

2

@FcPortoFan1999 tutaj Gamba nie wygra

0

@FcPortoFan1999 Ekwador nas zaskoczył

1

@FcPortoFan1999 Liverpool wierzy w Slota i okej

@Kessie @Popitek12 @Frimpong

1

@FcPortoFan1999 Oski jak oceniasz tamte powołanie?

Szczegolnie ze zrobil „niespodzianke” niektórym

0

@FcPortoFan1999 tak było

0

@FcPortoFan1999 on teraz musi widzieć sporo światła w tunelu przed RG i Wimbledonem przy sytuacji jak jeden tenisista ma nadgarstek

0

@FcPortoFan1999 ale to było takie sceptyczne wspomnienie i ja tam Ciebie nakierowałem, że tak będzie

1

@FcPortoFan1999 Sinner główny faworyt Garrosa, numer 2 faworyt jednak Serb (w Novaka wierzy Andy Roddick, że wygra Garrosa)

Mimo wieku, jeśli Sinnerowi ktoś dosypie środków na przeczyszczenie to wtedy Serb mógłby wykorzystać to.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?