1

@Adran360 Naserzy juz spokojnie domykaja

1

@Adran360 Naserzy juz tez prowadzenie

@Popitek12 Pops ekstaza

1

@Kidd @FcPortoFan1999 Ostapenko potrafi sie wykladac szybko

0

@Encore na mące nie za bardzo

Na trawie - bardziej, sezon temu Dimitrov mogl zrobic niespodzianke - swietnie gral.

Serb na trawe sie mocno nastawi - wypoczety i to duza szansa bo jednak turniej zaczyna tylko z Sinnerem w drabince

1

@Encore Sinne to ma jakis chory cakewalk

Djokovic moze w 2 rundzie raz jeszcze Prizmic

Mpetschi jednak na mączce to lepsza opcja niz na trawie na 1 runde

Ale mysle ze Serb mocno mocno zaciera rece na Wimbledon - nie ma Garfii, jednak fizycznie duzo duzo lzejszy turniej, pogodowo tez bez dramatu raczej w UK, i tylko Sinner

A Sinner bardzo duzo gra i gdzies tam na Wimbledonie moze bardziej Serb liczyc na jakies potkniecie i szlem 25

2

@Popitek12 oznaczam @FcPortoFan1999 i @Encore - Panowie musicie bardziej Popczarowi pomagać

2

@escarabajo normalka ze oddajesz strzal w meczu srednio co niewiele ponad 2 minuty

1

@FCB24 dlatego ten jest most perfect

4

1

@AmigoBlancos @PanMietek Ronaldo chyba oststne 2 mecze bez gola a dzisiaj graja na leszczow wiec duza szansa ze trafi

0

@Votrox7 znienawidzony tablica z kredą

0

@FcPortoFan1999 dobrze wiesz

1

@FcPortoFan1999 i to i to,

Haha i znowu potwierdzenie tego co pisalem

7

@heniusss @Popitek12 Pops na 10 partii jaki zrobilbys bilans z Magnusem?

@Lanosss @blakkudium @Adran360 @PatrychoO @Encore

0

@Encore chociaz ten okres byl bardzo ciezki w karierze Rafy wlasnie 14-16 i jednak wplyw byl wyrazny, ale tez byly inne problemy

4

@Faro Kilka razy zgłosiłem @Popitek12 bo nie promował Juliana Alvareza przez jakis czas ale był dobry moment i teraz czekam az ponownie wróci

5

0

@JimMorrisonFCB to zdecydowanie

Fed zreszta tez co nieco zmienil w poznym okresie - 35+

0

@FcPortoFan1999 Borussia troche zostaje samotnie w pokoju butelek

Arsenal uciekl z niego

3

@ViscaelBarca2007 gol Gyokeresa w 0:43 robi wrażenie

@Kessie

0

@FcPortoFan1999 mogli byc różni gracze ale sila Jezdzcow jest wciaz duża

4

@ViscaelBarca2007 widziales kiedykolwiek lepszego Mistrza Anglii?

Mozemy napisac ze futbol totalny wygrał

@Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie

0

@agaFCB tenis okrutny sport

0

@FcPortoFan1999 a kto byl w finale w Rzymie? A kto byl w finale w Madrycie?

1

@ViscaelBarca2007 jesli ze stycznia jestes to juz kilka miesiecy - to juz mozna mowic od dawna

7

@ViscaelBarca2007 jak bedziesz swietowal tytul dla Kanonierów i ZP dla Gyokeresa?

@Popitek12 @Kessie @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 redemption jest a Ty daj spokoj

5

Za 25 minut plus czas doliczony moze byc historia

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Luciano99

0

@agaFCB @Colon :/ slabo bardzo slabo

I pytanie po powrocie jak bedzie

Nadgarstek to wiemy jak zabil kariere DelPo

0

@FcPortoFan1999 daj spokoj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?