mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 Naserzy juz spokojnie domykaja
1
@Adran360 Naserzy juz tez prowadzenie
@Popitek12 Pops ekstaza
1
@Kidd @FcPortoFan1999 Ostapenko potrafi sie wykladac szybko
0
@Encore na mące nie za bardzo
Na trawie - bardziej, sezon temu Dimitrov mogl zrobic niespodzianke - swietnie gral.
Serb na trawe sie mocno nastawi - wypoczety i to duza szansa bo jednak turniej zaczyna tylko z Sinnerem w drabince
1
@Encore Sinne to ma jakis chory cakewalk
Djokovic moze w 2 rundzie raz jeszcze Prizmic
Mpetschi jednak na mączce to lepsza opcja niz na trawie na 1 runde
Ale mysle ze Serb mocno mocno zaciera rece na Wimbledon - nie ma Garfii, jednak fizycznie duzo duzo lzejszy turniej, pogodowo tez bez dramatu raczej w UK, i tylko Sinner
A Sinner bardzo duzo gra i gdzies tam na Wimbledonie moze bardziej Serb liczyc na jakies potkniecie i szlem 25
2
@Popitek12 oznaczam @FcPortoFan1999 i @Encore - Panowie musicie bardziej Popczarowi pomagać
2
@escarabajo normalka ze oddajesz strzal w meczu srednio co niewiele ponad 2 minuty
1
@FCB24 dlatego ten jest most perfect
4
@LAMC_10 u @Popitek12 Popstera również
@Lanosss @blakkudium @Adran360
1
@AmigoBlancos @PanMietek Ronaldo chyba oststne 2 mecze bez gola a dzisiaj graja na leszczow wiec duza szansa ze trafi
0
@Votrox7 znienawidzony tablica z kredą
0
@FcPortoFan1999 dobrze wiesz
1
@FcPortoFan1999 i to i to,
Haha i znowu potwierdzenie tego co pisalem
7
@heniusss @Popitek12 Pops na 10 partii jaki zrobilbys bilans z Magnusem?
@Lanosss @blakkudium @Adran360 @PatrychoO @Encore
0
@Encore chociaz ten okres byl bardzo ciezki w karierze Rafy wlasnie 14-16 i jednak wplyw byl wyrazny, ale tez byly inne problemy
4
@Faro Kilka razy zgłosiłem @Popitek12 bo nie promował Juliana Alvareza przez jakis czas ale był dobry moment i teraz czekam az ponownie wróci
5
@Eklerek North London Forever?
@Kessie @Popitek12 @ViscaelBarca2007
0
@JimMorrisonFCB to zdecydowanie
Fed zreszta tez co nieco zmienil w poznym okresie - 35+
0
@FcPortoFan1999 Borussia troche zostaje samotnie w pokoju butelek
Arsenal uciekl z niego
3
@ViscaelBarca2007 gol Gyokeresa w 0:43 robi wrażenie
@Kessie
0
@FcPortoFan1999 mogli byc różni gracze ale sila Jezdzcow jest wciaz duża
4
@ViscaelBarca2007 widziales kiedykolwiek lepszego Mistrza Anglii?
Mozemy napisac ze futbol totalny wygrał
@Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie
0
@agaFCB tenis okrutny sport
0
@FcPortoFan1999 a kto byl w finale w Rzymie? A kto byl w finale w Madrycie?
1
@ViscaelBarca2007 jesli ze stycznia jestes to juz kilka miesiecy - to juz mozna mowic od dawna
7
@ViscaelBarca2007 jak bedziesz swietowal tytul dla Kanonierów i ZP dla Gyokeresa?
@Popitek12 @Kessie @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 redemption jest a Ty daj spokoj
5
Za 25 minut plus czas doliczony moze byc historia
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Luciano99
0
@agaFCB @Colon :/ slabo bardzo slabo
I pytanie po powrocie jak bedzie
Nadgarstek to wiemy jak zabil kariere DelPo
0
@FcPortoFan1999 daj spokoj