2

@FcPortoFan1999 mimo wszystko w grze Fedal to mieli swoje problemy - w sensie Nadal pokazal ze taktyka na backhand sie sprawdza - i mozna forehandowymi swidrami robic krzywde

Dopiero Serb (poza smeczem) to byl taki all complete a po nim Alcaraz i Sinner, gdzie ustawienie oczywistej taktyki jak w przypadku Federera i Nadala mialo rece bytu.
U Nadala wiadomo tez backhand to bylo wyraznie gorsze ogniwo,
Gra przy siatce ale tez poza maczka to wlasnie zabieranie mu czasu

0

@FcPortoFan1999 kuma - w skladzie ma Wojtka i byl Robert

1

@Encore potężna paka jest

Wydaje sie ze tez powinni miec bardzo przyjemna drabinke

1

@Zoker umowiliscie sie potem z tym żulem na jakiegos browara?

0

Czyli coraz blizej grania trio

Lamini Fati, Lamine Yamal, Ansu Fati

2

@Frimpong to @Kessie mialby najlepsza kolacje od 2 miesięcy wtedy

1

@Encore gdyby nie mieli Neymara to rozumiem, ale Neymarito może gotować

Fakt ze ma slabe wsparcie w druzynie

4

@Frimpong byla przerwa na żurek z torebki @Kgorecki2500

1

@Encore jak masz Neymara to co zlego moze sie zadziac

Marcelo sie cieszy bo rywale w strachu

1

@Herato dlaczego niestety?

0

@Frimpong w rewanżu Albicelestes jednak 3 pkt zgarneli i ostatecznie byli najlepsza ekipa eliminacji w Am Pld

2

@NeroTFP1 @Frimpong kto wie czy w 1/16 nie bedzie pojedynku Argentyna - Urugwaj

10

@Encore Neymar to kocik, po dobrym mundialu duza szansa na powrót do Barcy tego crackulca

@Lanosss @FcPortoFan1999 @Popitek12

2

@FcPortoFan1999 jak bardzo rozkochales sie w futbolu Artety?

Chyba podchodzi taki futbol totalny

@Kessie @Czajka90

2

Wygrana Arsenalu z Crystal Palace to nie tylko mecz o Premier League ale tez praktycznie pewna ZP Gyokeresa

@Kessie @FcPortoFan1999 @Czajka90 @Popitek12

3

@barcelonaLM chyba ze grasz w jednej z top5 lig jak Saudi, nie Pops @Popitek12 ?

2

3

@Adran360 to jak tylko kilka wieków a mówimy o dwóch Mistrzach Świata to jak okazja

0

@FcPortoFan1999 pewnie o Burnley mu chodzi

0

@FcPortoFan1999 nie, ma nadgarrstek

0

@FcPortoFan1999 *za Twoje, On MA NASGARSTEK!

4

@blakkudium @Safrani marzylby o takim argentyńskim ataku

0

@FcPortoFan1999 150 tys, a miliardy cierpia

0

@FcPortoFan1999 wyklales go mocnoi Sinner zrobi 70 tys pkt

6

A może by tak sprowadzić obu Mistrzów Świata - Lautaro Martineza i Juliana Alvareza?

@Popitek12 @ViscaelBarca2007 @Kessie @blakkudium @Adran360

2

@FcPortoFan1999 a Arsenal tez taki bedzie?

@Kessie @Czajka90 @Eklerek

0

@FcPortoFan1999 nie mozna Oski

0

@FcPortoFan1999 za to u Panów ugotowales nadgarstek

0

@FcPortoFan1999 dlaczego nie od poczatku?

A jak stracisz jakas wrzutke?

1

@maroon zapewnic nie wiadomo - mialby szanse powalczyc, tez 2 mecze wypadly z powodu urazu

Wiec bardziej mialby szanse 2-3 pelne mecze zamiast niepelnych - 6 goli musialby strzelic - to mogloby zabraknac / byc na granicy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?