mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 mimo wszystko w grze Fedal to mieli swoje problemy - w sensie Nadal pokazal ze taktyka na backhand sie sprawdza - i mozna forehandowymi swidrami robic krzywde
Dopiero Serb (poza smeczem) to byl taki all complete a po nim Alcaraz i Sinner, gdzie ustawienie oczywistej taktyki jak w przypadku Federera i Nadala mialo rece bytu.
U Nadala wiadomo tez backhand to bylo wyraznie gorsze ogniwo,
Gra przy siatce ale tez poza maczka to wlasnie zabieranie mu czasu
0
@FcPortoFan1999 kuma - w skladzie ma Wojtka i byl Robert
1
@Encore potężna paka jest
Wydaje sie ze tez powinni miec bardzo przyjemna drabinke
1
@Zoker umowiliscie sie potem z tym żulem na jakiegos browara?
0
Czyli coraz blizej grania trio
Lamini Fati, Lamine Yamal, Ansu Fati
2
@Frimpong to @Kessie mialby najlepsza kolacje od 2 miesięcy wtedy
1
@Encore gdyby nie mieli Neymara to rozumiem, ale Neymarito może gotować
Fakt ze ma slabe wsparcie w druzynie
4
@Frimpong byla przerwa na żurek z torebki @Kgorecki2500
1
@Encore jak masz Neymara to co zlego moze sie zadziac
Marcelo sie cieszy bo rywale w strachu
1
@Herato dlaczego niestety?
0
@Frimpong w rewanżu Albicelestes jednak 3 pkt zgarneli i ostatecznie byli najlepsza ekipa eliminacji w Am Pld
2
@NeroTFP1 @Frimpong kto wie czy w 1/16 nie bedzie pojedynku Argentyna - Urugwaj
10
@Encore Neymar to kocik, po dobrym mundialu duza szansa na powrót do Barcy tego crackulca
@Lanosss @FcPortoFan1999 @Popitek12
2
@FcPortoFan1999 jak bardzo rozkochales sie w futbolu Artety?
Chyba podchodzi taki futbol totalny
@Kessie @Czajka90
2
Wygrana Arsenalu z Crystal Palace to nie tylko mecz o Premier League ale tez praktycznie pewna ZP Gyokeresa
@Kessie @FcPortoFan1999 @Czajka90 @Popitek12
3
@barcelonaLM chyba ze grasz w jednej z top5 lig jak Saudi, nie Pops @Popitek12 ?
2
@macio_944 i okej @Kessie
3
@Adran360 to jak tylko kilka wieków a mówimy o dwóch Mistrzach Świata to jak okazja
0
@FcPortoFan1999 pewnie o Burnley mu chodzi
0
@FcPortoFan1999 nie, ma nadgarrstek
0
@FcPortoFan1999 *za Twoje, On MA NASGARSTEK!
4
@blakkudium @Safrani marzylby o takim argentyńskim ataku
0
@FcPortoFan1999 150 tys, a miliardy cierpia
0
@FcPortoFan1999 wyklales go mocnoi Sinner zrobi 70 tys pkt
6
A może by tak sprowadzić obu Mistrzów Świata - Lautaro Martineza i Juliana Alvareza?
@Popitek12 @ViscaelBarca2007 @Kessie @blakkudium @Adran360
2
@FcPortoFan1999 a Arsenal tez taki bedzie?
@Kessie @Czajka90 @Eklerek
0
@FcPortoFan1999 nie mozna Oski
0
@FcPortoFan1999 za to u Panów ugotowales nadgarstek
0
@FcPortoFan1999 dlaczego nie od poczatku?
A jak stracisz jakas wrzutke?
1
@maroon zapewnic nie wiadomo - mialby szanse powalczyc, tez 2 mecze wypadly z powodu urazu
Wiec bardziej mialby szanse 2-3 pelne mecze zamiast niepelnych - 6 goli musialby strzelic - to mogloby zabraknac / byc na granicy