0

@19xavi93 z Flamengo też pudłowali, ale wygrali

Fakty są takie, że serie karnych potrzebne im też do troefów były

0

@FcPortoFan1999 nie rób prowokacji nadgarstkowej

0

@FcPortoFan1999 Fonseca to ma crazy skilla

0

@FcPortoFan1999 a próbowałeś kiedyś Oski?

8

0

@FcPortoFan1999 musisz tutaj byc bardziej otwarty

0

@clyde i czasami w takich meczach mozesz grac kupe ale ta setke co masz trzeba strzelic (tutaj ta setka byl karny)

0

@FcPortoFan1999 mogą mieć jak najbardziej, Ty to już pisałeś, że OKC jest nie do pokokania,

zacznij się hamować

0

@FcPortoFan1999 az tak nie, ale szczegolnie game 1 moze byc clutch w związku z tym

20

@Arden Rudiger ;)

0

@FcPortoFan1999 wlasnie, a tutaj byla mowa o top poziomie, to nie byl top poziom

0

@FcPortoFan1999 mimo wszystko mogą - na teraz sie nie przekonaliśmy - moim zdaniem niczego nie przekreśla jak forma będzie na wiosnę.

Poza tym Oski podoba mi się, że coraz lepiej orientujesz się w realiach LM :) i wbijasz nieoznaczony w dyskusje - widać, że niedługo będziesz mocno sledzil mecze Porciaków

4

@FcPortoFan1999 Joao Felix jednak był rozczarowaniem po przyjściu do Atleti i potem kolejne epizody aż trafił do Naserów i tam już gotuje można powiedzieć

Taiego żołnierza @Popitek12 Popsiak propsuje

@Lanosss @blakkudium @Adran360

0

@MessiForeverTheBest oczywiście, że lepiej być w top8 niż nie, ale o niczym to nie przesądza po prostu. Plus drabinki moga sie tak ułożyć, że też nie przewidzisz tego na jaką ekipę w formie trafisz potem.

0

@BorzyKrzys to swoją drogą, i po prostu ważniejsze jest nie gubić pkt w lidze wtedy :)

0

@FcPortoFan1999 a co finałów 2014, to wtedy Spurs zniszczyli Miami i wzięli rewanż za choke z poprzedniego roku, ale to była silna ekipa wtedy - jeszcze wielcy Duncan, Ginobili i Parker juz z mlodym Leonardem

0

@FcPortoFan1999 czyli 2/3 serie były wymagające ;)

1

@Herato Dembele nie jest lepszy od Mbappe

0

@Faro @Frimpong opinia

6

PSG nie tylko obroniło LM, ale też po raz drugi ekipa wygrywająca LM w fazie ligowej była poza top8.

To tylko udowadnia to, że najważniejsze, żeby być w top24 po fazie ligowej i potem wszystko jest możliwe - oczywiście pod warunkiem posiadania silnej ekipy i przede wszystkim i tak formy na wiosnę.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @blakkudium @Lanosss @Adran360

2

@tbas to akurat mialoby sens, bo Alvarez bylby upgradem do Ferrana - pod warunkiem zeby sprzedac go za sensowne pieniadze

0

@MichuZ44 @NeroTFP1 ale trzeba powiedziec ze lepszy niz Yamal

0

@FcPortoFan1999 tylko lekko zmeczeni moga byc

0

@FcPortoFan1999 gdyby nie bylo oslabien to moze nawet do tego by nie doszlo

Plus clutch game 1 dla SAS, tam to bylo dopiero tied

0

@FcPortoFan1999 mowilem Oski ze oslabienia to oslabienia

2

@LAMC_10 ale to był klasyk

2

@Encore to żaden karny

0

@Kgorecki2500 jak Mbappe ugotowałby mundial to weźmie balona

0

@FcPortoFan1999 FAA już raczej kontrola będzie, a Tiafoe moze zrobic comeback

1

@FcPortoFan1999 tu pachnie kolejną 5 setówką

FAA raczej już sobie poradzi, jak wybrnął z opresji 3 seta, jakby Nakashima wygral seta, to tam tez 5 setami by pachniało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?