mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19xavi93 z Flamengo też pudłowali, ale wygrali
Fakty są takie, że serie karnych potrzebne im też do troefów były
0
@FcPortoFan1999 nie rób prowokacji nadgarstkowej
0
@FcPortoFan1999 Fonseca to ma crazy skilla
0
@FcPortoFan1999 a próbowałeś kiedyś Oski?
8
Koniec upałów w Paryżu
@FcPortoFan1999 @Encore @Popitek12 @agaFCB @barcelonaLM @Kessie
0
@FcPortoFan1999 musisz tutaj byc bardziej otwarty
0
@clyde i czasami w takich meczach mozesz grac kupe ale ta setke co masz trzeba strzelic (tutaj ta setka byl karny)
0
@FcPortoFan1999 mogą mieć jak najbardziej, Ty to już pisałeś, że OKC jest nie do pokokania,
zacznij się hamować
0
@FcPortoFan1999 az tak nie, ale szczegolnie game 1 moze byc clutch w związku z tym
20
@Arden Rudiger ;)
0
@FcPortoFan1999 wlasnie, a tutaj byla mowa o top poziomie, to nie byl top poziom
0
@FcPortoFan1999 mimo wszystko mogą - na teraz sie nie przekonaliśmy - moim zdaniem niczego nie przekreśla jak forma będzie na wiosnę.
Poza tym Oski podoba mi się, że coraz lepiej orientujesz się w realiach LM :) i wbijasz nieoznaczony w dyskusje - widać, że niedługo będziesz mocno sledzil mecze Porciaków
4
@FcPortoFan1999 Joao Felix jednak był rozczarowaniem po przyjściu do Atleti i potem kolejne epizody aż trafił do Naserów i tam już gotuje można powiedzieć
Taiego żołnierza @Popitek12 Popsiak propsuje
@Lanosss @blakkudium @Adran360
0
@MessiForeverTheBest oczywiście, że lepiej być w top8 niż nie, ale o niczym to nie przesądza po prostu. Plus drabinki moga sie tak ułożyć, że też nie przewidzisz tego na jaką ekipę w formie trafisz potem.
0
@BorzyKrzys to swoją drogą, i po prostu ważniejsze jest nie gubić pkt w lidze wtedy :)
0
@FcPortoFan1999 a co finałów 2014, to wtedy Spurs zniszczyli Miami i wzięli rewanż za choke z poprzedniego roku, ale to była silna ekipa wtedy - jeszcze wielcy Duncan, Ginobili i Parker juz z mlodym Leonardem
0
@FcPortoFan1999 czyli 2/3 serie były wymagające ;)
1
@Herato Dembele nie jest lepszy od Mbappe
0
@Faro @Frimpong opinia
6
PSG nie tylko obroniło LM, ale też po raz drugi ekipa wygrywająca LM w fazie ligowej była poza top8.
To tylko udowadnia to, że najważniejsze, żeby być w top24 po fazie ligowej i potem wszystko jest możliwe - oczywiście pod warunkiem posiadania silnej ekipy i przede wszystkim i tak formy na wiosnę.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @blakkudium @Lanosss @Adran360
2
@tbas to akurat mialoby sens, bo Alvarez bylby upgradem do Ferrana - pod warunkiem zeby sprzedac go za sensowne pieniadze
0
@MichuZ44 @NeroTFP1 ale trzeba powiedziec ze lepszy niz Yamal
0
@FcPortoFan1999 tylko lekko zmeczeni moga byc
0
@FcPortoFan1999 gdyby nie bylo oslabien to moze nawet do tego by nie doszlo
Plus clutch game 1 dla SAS, tam to bylo dopiero tied
0
@FcPortoFan1999 mowilem Oski ze oslabienia to oslabienia
2
@LAMC_10 ale to był klasyk
2
@Encore to żaden karny
0
@Kgorecki2500 jak Mbappe ugotowałby mundial to weźmie balona
0
@FcPortoFan1999 FAA już raczej kontrola będzie, a Tiafoe moze zrobic comeback
1
@FcPortoFan1999 tu pachnie kolejną 5 setówką
FAA raczej już sobie poradzi, jak wybrnął z opresji 3 seta, jakby Nakashima wygral seta, to tam tez 5 setami by pachniało