1

@JBgomeS nie ma co dodawać mu prędkości, Max to jest genialny kierowca po prostu

8

Max Verstappen zalicza 11 sezon z rzędu z co najmniej 1 podium zatem

Patrząc jak daleko był Red Bull na starcie sezonu, to nieźle, że Max już ma podium.

@Eklerek @Popitek12 @Kessie @michal26 @RafiVeB @Pawlik321

1

@LeszekFCB Max i tak podium z tego Red Bulla to klasa

choc wiemy, ze Mclareny i Russell pomogly bardzo :)

0

@Azi Kimi nic nie odwali już

1

Max tego raczej może nie obronić, duża przewaga w tempie dla Hamiltona

@Eklerek @Kessie @Popitek12 @michal26 @MichuZ44

2

Haha Piastri co odwalił na Albonie

Dopiero teraz powtórkę zobaczyłem

Albon co za pechowy weekend - najpierw świszcz, teraz Piastri

@Eklerek @michal26 @MichuZ44 @Popitek12

0

@allien18 tylko Kimi już może spokojnie zarządzać, nie musi cisnąć - więc raczej spokojnie dowieżć powinien

Jednak spokojne zarządzanie tez pomaga w kontekscie np. nie przegrzewania auta itp

1

Maxowi może być piekielnie ciężko utrzymać to 2 miejsce

Hamilton cały czas odrabia i niedługo pewnie będzie na jego ogonie

@Eklerek @Popitek12 @Encore @Kessie @michal26 @RafiVeB

1

@Ptasior i jeszcze karę dostanie ;)

0

@allien18 tylko raczej to nie było to samo u Russella i Norrisa

Wiesz parę innych aut też DNfy zaliczyło

7

Colapinto jedzie po najlepszy wynik w karierze

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Eklerek @michal26 @MichuZ44

1

@Eklerek w sumie dla Norrisa to juz i tak bez znaczenia bo Mclaren oddal ten wyscig walkowerem wiec lepiej teraz niz jakby mial walczyc o wygrana / podium

1

@MichuZ44 Minister Obrony

0

@Eklerek Hamilton w tym tempie wyjdzie na 2 miejsce

2

Leclerc juz przed Hadjarem

Hamilton w tym tempie powinien wbic na 2 miejsce

Koniec wyscigu dla Norrisa

@Encore @Eklerek @Kessie @Popitek12 @michal26 @MichuZ44

0

@Traba727 wiadomo, jeszcze wiele
GP, ale nastepny problem Russella i zaraz to bedzie juz przewaga nie do odrobienia

Kimi ma teraz sporo buforu

Dla tego wyscigu nieco szkoda, bo jednak oglada sie dla walki

0

@allien18 moze spokojnie zarzadzac teraz

Mclareny oddaly walkowerem, Russell awaria

2

Ferrari wyglada ze na medach szybsze od Red Bulla

Hamilton odrabil nieco do Maxa, a Leclerc na ogonie Hadjara

@michal26 @MichuZ44 @Eklerek @Popitek12 @Encore @Kessie

2

To szykuje sie 4 z rzedu wygrana Kimiego

Kto wie czy nie zostanie najmlodszym Mistrzem Świata też

@Encore @Eklerek @Popitek12 @Kessie @michal26 @MichuZ44

0

@Traba727 no tak, ale teraz bedzie 45 przewagi a to jest jakies 6 wyscigow gdzie Kimi moze byc 2 za Russellem i tak utrzyma lidera

0

@Encore on nie lubi jezdzic w Kanadzie

0

Hadjar zyskal na pit stopie i jest przed Leclerciem

@Encore @Eklerek @Popitek12 @michal26 @MichuZ44

0

@Eklerek hardow w ogole nie uzyja teraz

0

@Traba727 i dnf Russella

Kimi ogromna przewaga w Ms bedzie

1

Alez boost dla MS dla Kimiego - bedzie mial 45 pkt przewagi nad Russellem po Kanadzie

@Encore @barcelonaLM @michal26 @MichuZ44 @Eklerek @Kessie

2

Koniec wyscigu dla Russella

Bedzie VSC i pit stopy

@Encore @Eklerek @Popitek12 @Kessie

0

@Qba2312 Russell nie jest zlym kierowca ale sa szybsi na gridzie

1

@Encore pamietaj kim jestes George

Kimi to spory talent, najwiekszy od czasu Maxa

0

@Eklerek Kanada malo zużywa ogumienie

Plus niska temperatura robi swoje

4

Kimi jest szybszy od Russella ale robi troche wiecej bledow

@Eklerek @MichuZ44 @Popitek12 @barcelonaLM @Encore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?