mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JBgomeS nie ma co dodawać mu prędkości, Max to jest genialny kierowca po prostu
8
Max Verstappen zalicza 11 sezon z rzędu z co najmniej 1 podium zatem
Patrząc jak daleko był Red Bull na starcie sezonu, to nieźle, że Max już ma podium.
@Eklerek @Popitek12 @Kessie @michal26 @RafiVeB @Pawlik321
1
@LeszekFCB Max i tak podium z tego Red Bulla to klasa
choc wiemy, ze Mclareny i Russell pomogly bardzo :)
0
@Azi Kimi nic nie odwali już
1
Max tego raczej może nie obronić, duża przewaga w tempie dla Hamiltona
@Eklerek @Kessie @Popitek12 @michal26 @MichuZ44
2
Haha Piastri co odwalił na Albonie
Dopiero teraz powtórkę zobaczyłem
Albon co za pechowy weekend - najpierw świszcz, teraz Piastri
@Eklerek @michal26 @MichuZ44 @Popitek12
0
@allien18 tylko Kimi już może spokojnie zarządzać, nie musi cisnąć - więc raczej spokojnie dowieżć powinien
Jednak spokojne zarządzanie tez pomaga w kontekscie np. nie przegrzewania auta itp
1
Maxowi może być piekielnie ciężko utrzymać to 2 miejsce
Hamilton cały czas odrabia i niedługo pewnie będzie na jego ogonie
@Eklerek @Popitek12 @Encore @Kessie @michal26 @RafiVeB
1
@Ptasior i jeszcze karę dostanie ;)
0
@allien18 tylko raczej to nie było to samo u Russella i Norrisa
Wiesz parę innych aut też DNfy zaliczyło
7
Colapinto jedzie po najlepszy wynik w karierze
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Eklerek @michal26 @MichuZ44
1
@Eklerek w sumie dla Norrisa to juz i tak bez znaczenia bo Mclaren oddal ten wyscig walkowerem wiec lepiej teraz niz jakby mial walczyc o wygrana / podium
1
@MichuZ44 Minister Obrony
0
@Eklerek Hamilton w tym tempie wyjdzie na 2 miejsce
2
Leclerc juz przed Hadjarem
Hamilton w tym tempie powinien wbic na 2 miejsce
Koniec wyscigu dla Norrisa
@Encore @Eklerek @Kessie @Popitek12 @michal26 @MichuZ44
0
@Traba727 wiadomo, jeszcze wiele
GP, ale nastepny problem Russella i zaraz to bedzie juz przewaga nie do odrobienia
Kimi ma teraz sporo buforu
Dla tego wyscigu nieco szkoda, bo jednak oglada sie dla walki
0
@allien18 moze spokojnie zarzadzac teraz
Mclareny oddaly walkowerem, Russell awaria
2
Ferrari wyglada ze na medach szybsze od Red Bulla
Hamilton odrabil nieco do Maxa, a Leclerc na ogonie Hadjara
@michal26 @MichuZ44 @Eklerek @Popitek12 @Encore @Kessie
2
To szykuje sie 4 z rzedu wygrana Kimiego
Kto wie czy nie zostanie najmlodszym Mistrzem Świata też
@Encore @Eklerek @Popitek12 @Kessie @michal26 @MichuZ44
0
@Traba727 no tak, ale teraz bedzie 45 przewagi a to jest jakies 6 wyscigow gdzie Kimi moze byc 2 za Russellem i tak utrzyma lidera
0
@Encore on nie lubi jezdzic w Kanadzie
0
Hadjar zyskal na pit stopie i jest przed Leclerciem
@Encore @Eklerek @Popitek12 @michal26 @MichuZ44
0
@Eklerek hardow w ogole nie uzyja teraz
0
@Traba727 i dnf Russella
Kimi ogromna przewaga w Ms bedzie
1
Alez boost dla MS dla Kimiego - bedzie mial 45 pkt przewagi nad Russellem po Kanadzie
@Encore @barcelonaLM @michal26 @MichuZ44 @Eklerek @Kessie
2
Koniec wyscigu dla Russella
Bedzie VSC i pit stopy
@Encore @Eklerek @Popitek12 @Kessie
0
@Qba2312 Russell nie jest zlym kierowca ale sa szybsi na gridzie
1
@Encore pamietaj kim jestes George
Kimi to spory talent, najwiekszy od czasu Maxa
0
@Eklerek Kanada malo zużywa ogumienie
Plus niska temperatura robi swoje
4
Kimi jest szybszy od Russella ale robi troche wiecej bledow
@Eklerek @MichuZ44 @Popitek12 @barcelonaLM @Encore