mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jedziemy ze sprintem w Montrealu!
@Eklerek @Kessie @Popitek12 @Bykunn @michal26 @MichuZ44
0
@FcPortoFan1999 moja propozycja była lepsza
17
@dingoDingo @VegetaPolska też odkłada w oczekiwaniu na dobry moment
0
@FcPortoFan1999 to kiedy opowiesz?
0
@FcPortoFan1999 masz farbowane wlosy?
0
@FcPortoFan1999 jesli Ms wygra ktos z tej 4: Portugalia, Francja, Hiszpania, Anglia to opowiesz?
0
@FcPortoFan1999 jestes lysy?
0
@FcPortoFan1999 opowiedz
0
@FcPortoFan1999 rudy? Stad Twoje krypto uwielbiebienie Sinnerosa?
0
@FcPortoFan1999 Oski a Ty miales kiedys niebezpieczna sytuacje?
3
@Luciano99 Barca moze spotify premium załatwić pamiętaj
0
@FcPortoFan1999 zapominasz o czyms
1
@FcPortoFan1999 dla Spurs teraz game 4 o życie
0
@FcPortoFan1999 Oski, haha widzisz wszystko sie potwierdza, nie lekcewaz proroczych snow Popsera @Popitek12
@Popitek12 zapisalem
0
@FcPortoFan1999 nie o tym mówiłeś
1
@Adran360 na CA to byly tragiczne kartofliska
Nie byly lepsze niz to co zwykle na CA jest
0
@FcPortoFan1999 do pokonania jest - Spurs ich pokonali w pierwszym meczu
Do wygrania serii to inny temat Oskarze
1
@NeroTFP1 kto nigdy nie zdemolował łazienki stadionowej z uwagi na jej krzywe spojrzenie niech pierwszy rzuci kamieniem
1
@Eklerek Merc ogromna przewaga po upgradzie, wszyscy zrobili na Miami, a Ci na Kanade i już odjechali na nowo
0
@FcPortoFan1999 bedziesz pamietal o celu i wspomnisz to
0
@FcPortoFan1999 zapomniales o innej repce
0
@FcPortoFan1999 na pewno komplikuje im sytuacje ze jedna repka ma cel
1
@FcPortoFan1999 na MŚ byli blisko medalu 2018
W 2022 w sumie ta 1/4 tez mogla sie lepiej potoczyc ale HK wolal nie strzelac jednego karnego
0
@Criss18Barca widzielismy jak sobie radzily ekipy z Bundes na te z La Liga w tym sezonie
Bundes i tak poszla do przodu, gdzie la liga tez z uwagi na sytuacje finansowa wyglada gorzej niz 10 lat temu
3
@blakkudium @FcPortoFan1999 Oski wierzy ze medal srebrny lub brązowy wpadnie
1
Komentarz usunięty
0
@Giwera po nie-robocie
@FcPortoFan1999
0
@heniusss czyli wszystko sie zgadza - zadne Dubaje, Katary, USA - tylko topowe ligi jak Saudi Pro
3
@PatrychoO @Popitek12 Popsiak ceni wyzej mistrzostwo ligowe silnej ligi wygrane uczciwie na przestrzeni calego sezonu a nie turniej 7 meczowy gdzie jeszcze pchano karła
2
@NeroTFP1 ta przemowa zapisze sie na zawsze w historii futbolu, pokolenia beda wracac do tego momentu
@Popitek12 @Lanosss