1

@Bilon87 nie wskoczył

0

@Encore nie przejechal finalnego kółka po błedzie - a raczej jedna dziesiata mogl sie poprawic na ostatnim stincie - i bylby przed
Piastrim

Na pewno na plus dla niego ze ogral tu Leclerca w kwalach

0

@Encore raczej nie, bo zawalił ostatnie kółko i odpuscil

Mial potencjal na walke o 2 rząd a kto wie.

Lubi jezdzic w Kanadzie ale jednak po 1 przejezdzie pewnie liczyl na wiecej.

0

@MichuZ44 popełnił błąd w ostatnim przejeździe

Miał potencjał żeby wbić wyżej - może na 2 rząd, bo jednak Merce zrobiły mocne kółka, ale Hamilton już nie odpuścił kółko po błędzie

6

George Russel z Pole Position przed GP Kanady

Obok niego Kimi Antonelli

Za Mercami wystartują 2 Mclareny, potem Hamilton i 2 Red Bulle

Słabe kwale Leclerca, który nie przepada za torem w Kanadzie.

@Eklerek @Popitek12 @Kessie @budel17 @Bykunn @MichuZ44 @michal26

3

Mercedesy z problemami po 1 przejeździe

Russell bez czasu, a Kimi dopiero 4 po 1 przejeździe

@Eklerek @Popitek12 @Kessie @budel17 @Bykunn @michal26 @MichuZ44

2

@PatrychoO @Popitek12 Popciak ma inne marzenie

6

Przy obecnych wynikach Real odrobi 3 pkt do nas w lidze.

0

@FcPortoFan1999 nie, Ty zostawiłeś Rataja kiedy czekał na silne siedleckie wsparcie

0

@Giwera najlepszy sezon strzelecki od ponad 10 lat w Europie - od 14/15 i sezonu Ronaldo, wyrównał to osiągnięcie

0

@FcPortoFan1999 tutaj tak

1

Kimi dużo szybszy od Jerzego "pamiętaj kim jesteś" Russella w Q2

@Eklerek @Kessie @Popitek12 @budel17

2

@Comentateiro jakby go Flick bił z radości, to mielibyśmy polityczny temat

1

@Giwera @FcPortoFan1999 Oski nie ogląda i Rataj to wie i ten brak wsparcia Oskarito przekłada się na to

0

@kanver_ ma króla strzelców MŚ, ma króla strzelców Euro, ma króla strzelców LM, 2 lig z top5, ma 2 złote buty

Znany jest z tego, że potrafi bardzo wspierać ekipę w rozgrywaniu i potrafi się nieźle cofnąć i zrobić robotę dla drużyny

Teraz 60+ goli w sezonie to też taki piękny wynik

5

Zawodnicy którzy strzelili 60+ goli dla klubu w sezonie

Bican, Messi, Muller, Romario, Pele, Zico, Dean, C.Ronaldo i Harry Kane dołącza

Pewnie są też inni z jakiś egzotycznych lig, ale trzeba powiedzieć, że HK dołącza do zacnego grona

@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @Kessie @kanver_ @FcPortoFan1999 @blakkudium @Comentateiro

6

Harry Kane najlepszy sezon strzelecki w karierze w klubie - dołącza do grona zawodników którzy w klubie w jednym sezonie przekroczyli 60+ goli

Tez trzeba mu oddac 61 goli w 51 meczach srednia 1,19 we wszystkich rozgrywkach klubowych w Bayernie w 25/26

Tutaj pobil wynik Roberta Lewandowskiego i absolutnie i na srednkiej ktory zaliczyl 55 goli w 47 grach w 19/20, czyli srednia 1,17

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Adran360 @Comentateiro @blakkudium@Lanosss

2

@FcPortoFan1999 jakby Anglia zrobila coming home, ale nie bedzie to mialby zp ale jest cel

2

@FcPortoFan1999 to spokojnie,

2 trofea, 1/2 LM, krol strzelcow ligi, pucharu, zloty but

5

Harry Kane 61 goli w sezonie dla Bayernu

Wyrównał najlepszy sezon strzelecki klubowy Cristiano Ronaldo - Portugalczyk wowczas w 14/15 61 goli

@Encore @barcelonaLM @kanver_ @Popitek12 @FcPortoFan1999

1

@Kessie @FcPortoFan1999 opinia Oskarito

3

@FcPortoFan1999 brakuje nóg?

1

@Giwera Oski @FcPortoFan1999 ogladasz Rataja?

2

@FcPortoFan1999 Oski Ty jestes die hard fan Sparty?

0

@FcPortoFan1999 tam zadzialala prosba do ARG zeby wiecej nie strzelali

0

@FcPortoFan1999 Fonseca nie wygrywa RG 26

0

8

@casabarca @Kessie rozpiszesz?

@blakkudium @Adran360

@Popitek12 Popciak ogladasz?

0

@michal26 sorry, chyba nawet w guidelines jest nawet mowa o tym, że musisz mieć przednią oś przed przednią osią bolidu który wyprzedzasz - (na wierzchołku nie widziałem, jak było, bo takiej powtórki jeszcze nie widziałem)

Po wewnętrznej jest, że musisz mieć przednią oś na wysokości lusterka bolidu który wyprzedzasz

Ale co patrzę, to, że jak przy wewnętrznej jest mowa, że też przed wierzchołkiem to po zewnętrznej tego nie widzę

Chyba te z 2025 są aktualne

https://www.fia.com/sites/default/files/f1_driving_standards_guidelines_version_4.1_feb_20_2025.pdf

Jeśli tak, to potencjalnie Kimi może mieć rację, ale pytanie właśnie czy przednia oś była zupełnie przed przednią osią Russella na?

Swoją drogą George musi się martwić, bo widać, że to jego tempo nie było najlepsze

0

@michal26 50 metrów przed wierzchołkiem nie był, więc to już może być odczytane, że Russel mógł mieć prawo do zakrętu. Niestety w tej powtórce co wrzucon w sieć ucieli jak się zrównywali za 50 metrem

Przy poprzednich wytycznych to możliwe, że powinna być kara dla Russella, ale teraz masz być nie tylko na wierzchołku na równi, ale i przed co jest oczywiscie szara strefą ile metrów przed ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?