matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja także chcem zrobić sobie tatuaż, z motywem straży pożarnej, i słyszałem od ludzi ze jeśli Ci się spodoba zrobisz więcej, a jeśli Ci się nie spodoba to bd twój ostatni, wiec myślę że tak jest. W tym przypadku,
0
Dzięki za info :)
0
on chce poprostu wynegocjowac kosmiczny kontrakt dla Lewego , ja w to nie wierze , Lewy odgrywa bardzo wazna role w zepole i glupota bylo by bozbycie sie jego ...
0
Chciałem obejrzeć kilka meczy Barcy, to kanał był zakodowany
0
Tak ale koduja. Na czas meczu...
1
Co to wgl za przyglup?
0
Ronaldo bd smutny
0
Z tego co mi wiadomo to nie, włączyć i wyłączyć możesz tylko na pasku skrótu lub ustawienia
0
Nie poprostu. Padnięty jestem pisze z tel, i słownik układa zdania za mnie, nie sprawdzałem co tam było... Sorki
0
Ale ja napisałem kurde jak wyglądał jego mecz. Czego się prujesz? Bez spiny. Spokojnie
0
Ale po każdej stracie presingu nie robił i proszę Cię ta dyskusja nie ma sensu bo jestem zmęczony, zdenerwowany, ty masz inne zdanie, ja inne, sorki, może masz i racje, ;)
1
brakowało moze troche szczescia moze dokladnosci nie wiem ale na poczatku akcje byly genialne potem to jakos tak przygasło
0
jak leo wygladal i co daly te statystyki wszyscy widzielismy , widac jak te staty maja sie do żeczywistosci i do zdobycia 3 pkt
0
No mam nadzieje ze wróci kosmitów a nie tuptus
0
Kiepsko to wyglądało, ney także przygasl. Ale nie wiem co może być tego powodem
2
Czlapal, zero presingu, przy stratach także, strzały słabe w bramkarza, ogólnie wyglądał jakby mu się nie chciało,
0
Tak kurde znałam cała winę na Pique piepriczysz chyba aby pierniczy?
0
:D 1515xnakow....
0
A ja jestem zdania że taki kozak w gębie, i dobrze niech ciśnie ten real ale teraz mają powód do polewki niego
1
Z tym. Się zgadzam
0
Znaczy no ja mam beke z gutiego. Bo wyszedł na durna pale
0
Coś tam pamiętam z tego sezonu xd
0
Guti ma polewke z pique https://www.facebook.com/HalaDzieci/photos/a.120769891386303.20886.120666998063259/728461213950498/?type=3&theater
0
haha guti cisnie po pique https://www.facebook.com/HalaDzieci/photos/a.120769891386303.20886.120666998063259/728461213950498/?type=3&theater
1
Tak naprawdę gdyby nie błąd sędziego, to nie wiadomo co by było, bo był spalony przy golu suarez, także trzeba się cieszyć z 1 pkt bo mogło być gorzej zważywszy na grę naszych
0
Ja mam tylko ból za to ze oni stali w końcówce, i Messiego powinien zdjąć, bo chłop po kontuzji tyle czasu nie grał
1
Pique taki kozak tyle gadania smiania. A przyszło co do czego to wspolwinny bramek ki...
0
ogolnie beka z Barcy bo
"Pique śmiał się cały tydzień, a na koniec dzisiejszego spotkania mina mu zrzedła.
Graj z Valencią, która z nieobecnych graczy mogła stworzyć osobną jedenastkę.
Graj z Valencią, która w tym sezonie wyraźnie zawodzi.
Miej mnóstwo setek (pozdro dla Peszki i Kwacha).
Strzel gola ze spalonego.
Zremisuj w końcówce.
Buahahaha!
0
on tam Pique zrobi jak chciał ...
0
to jest bezradnosc na autobus :/