0

Ja także chcem zrobić sobie tatuaż, z motywem straży pożarnej, i słyszałem od ludzi ze jeśli Ci się spodoba zrobisz więcej, a jeśli Ci się nie spodoba to bd twój ostatni, wiec myślę że tak jest. W tym przypadku,

0

Dzięki za info :)

0

on chce poprostu wynegocjowac kosmiczny kontrakt dla Lewego , ja w to nie wierze , Lewy odgrywa bardzo wazna role w zepole i glupota bylo by bozbycie sie jego ...

0

Chciałem obejrzeć kilka meczy Barcy, to kanał był zakodowany

0

Tak ale koduja. Na czas meczu...

1

Co to wgl za przyglup?

0

Ronaldo bd smutny

0

Z tego co mi wiadomo to nie, włączyć i wyłączyć możesz tylko na pasku skrótu lub ustawienia

0

Nie poprostu. Padnięty jestem pisze z tel, i słownik układa zdania za mnie, nie sprawdzałem co tam było... Sorki

0

Ale ja napisałem kurde jak wyglądał jego mecz. Czego się prujesz? Bez spiny. Spokojnie

0

Ale po każdej stracie presingu nie robił i proszę Cię ta dyskusja nie ma sensu bo jestem zmęczony, zdenerwowany, ty masz inne zdanie, ja inne, sorki, może masz i racje, ;)

1

brakowało moze troche szczescia moze dokladnosci nie wiem ale na poczatku akcje byly genialne potem to jakos tak przygasło

0

jak leo wygladal i co daly te statystyki wszyscy widzielismy , widac jak te staty maja sie do żeczywistosci i do zdobycia 3 pkt

0

No mam nadzieje ze wróci kosmitów a nie tuptus

0

Kiepsko to wyglądało, ney także przygasl. Ale nie wiem co może być tego powodem

2

Czlapal, zero presingu, przy stratach także, strzały słabe w bramkarza, ogólnie wyglądał jakby mu się nie chciało,

0

Tak kurde znałam cała winę na Pique piepriczysz chyba aby pierniczy?

0

:D 1515xnakow....

0

A ja jestem zdania że taki kozak w gębie, i dobrze niech ciśnie ten real ale teraz mają powód do polewki niego

1

Z tym. Się zgadzam

0

Znaczy no ja mam beke z gutiego. Bo wyszedł na durna pale

0

Coś tam pamiętam z tego sezonu xd

1

Tak naprawdę gdyby nie błąd sędziego, to nie wiadomo co by było, bo był spalony przy golu suarez, także trzeba się cieszyć z 1 pkt bo mogło być gorzej zważywszy na grę naszych

0

Ja mam tylko ból za to ze oni stali w końcówce, i Messiego powinien zdjąć, bo chłop po kontuzji tyle czasu nie grał

1

Pique taki kozak tyle gadania smiania. A przyszło co do czego to wspolwinny bramek ki...

0

ogolnie beka z Barcy bo
"Pique śmiał się cały tydzień, a na koniec dzisiejszego spotkania mina mu zrzedła.

Graj z Valencią, która z nieobecnych graczy mogła stworzyć osobną jedenastkę.
Graj z Valencią, która w tym sezonie wyraźnie zawodzi.
Miej mnóstwo setek (pozdro dla Peszki i Kwacha).
Strzel gola ze spalonego.
Zremisuj w końcówce.

Buahahaha!

0

on tam Pique zrobi jak chciał ...

0

to jest bezradnosc na autobus :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?